Masz pytanie? tel: 733 888 555 e-mail: sklep@higieniczny.pl
» Jednostki budżetowe - odroczony termin płatności » Indywidualna wycena inwestycji dla firm
Opcje przeglądania
Kontakt

kontakt ze sklepem

płatności

Pułapki na karaluchy i owady biegające

Pułapka MONITOR RM na karaluchy i owady biegające (100 listków) Pułapka MONITOR RM na karaluchy i owady biegające (100 listków)
Dystrybucja: HIG
Cena:

270,00 zł

Cena netto: 250,00 zł

Pułapka na owady biegające RT (100 sztuk) Pułapka na owady biegające RT (100 sztuk)
Dystrybucja: HIG
Cena:

270,00 zł

Cena netto: 250,00 zł

Decydując się na mieszkanie w domku jednorodzinnym, trzeba liczyć się z tym, że w domu, szczególnie w okresie wiosenno- letnim oraz jesiennym, mogą pojawić się owady tj. pluskwy, karaluchy, pchły, wszy i wiele innych. Często problem z insektami jest również wtedy, kiedy w domu mieszkają zwierzęta. Pułapki na karaluchy i owady biegające mogą rozwiązać ten problem i zapobiec rozmnożeniu się owadów.

Pułapka na owady- czym się kierować i jaką wybrać?

Na rynku istnieje wiele rodzajów pułapek na owady biegające, z czego każdy może wybrać taką, która najlepiej sprawdzi się w jego mieszkaniu. Pułapka monitor jest bardzo prosta w obsłudze. Wabi karaluchy i inne owady, po czym przyklejają się one do umieszczonej w środku wkładki nasączonej klejem. Można ją umieścić w dowolnym miejscu w każdym pomieszczeniu mieszkalnym. Często spotkać można się różnego rodzaju uniwersalnymi pułapkami lepowymi. Taki detektor występuje w postaci tekturowego składanego kartonu z umieszczoną w środku substancją klejącą. Oczywiście w asortymentach sklepów nie może zabraknąć różnych taśm, płynów i proszków. Pamiętajmy jednak, że wybierając tani preparat, ryzykujemy, że będzie on mało skuteczny.

W pogoni za owadami, czyli pułapka w skutecznym miejscu

Większość pułapek na karaluchy i owady, szczególnie monitory, można umieszczać w dowolnym miejscu. Trzeba uważać przede wszystkim z pułapkami, które są nasączane szkodliwymi dla ludzkiego zdrowia detergentami. Nie mogą być one dostępne dla dzieci. Najodpowiedniejszym miejscem będzie oczywiście to pomieszczenie, gdzie najczęściej widujemy insekty. Często pojawiają się one tam, gdzie mogą znaleźć pokarm lub mają dostęp do wilgoci. Owady lubią poruszać się przy krawędzi ścian, zatem dobrze jest umieścić pułapkę w narożnikach lub przy listwach. Często chcemy się jedynie zabezpieczyć przed nieproszonymi i niemile widzianymi gośćmi- insektami i kupujemy pułapkę w celach zapobiegawczych. Wybieramy wtedy te miejsca, które szczególnie chcemy chronić przed pluskwami, karaluchami czy wszami.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl