Masz pytanie? Napisz do nas! sklep@higieniczny.pl 
» Jednostki budżetowe - odroczony termin płatności » Indywidualna wycena inwestycji dla firm
Kontakt

kontakt ze sklepem

płatności

Bateria umywalkowa dla niepełnosprawnych łokciowa Vital Clinic Deante Bateria umywalkowa dla niepełnosprawnych łokciowa Vital Clinic Deante
Dystrybucja: Deante
Cena: 449,00 zł (netto: 365,04 zł )
szt.
zobacz więcej
Bateria medyczna łokciowa umywalkowa 2450 HiG Bateria medyczna łokciowa umywalkowa 2450 HiG
Dystrybucja: HIG
Cena: 375,00 zł (netto: 304,88 zł )
szt.
zobacz więcej
Bateria czasowa umywalkowa samozamykająca 9002 HiG Bateria czasowa umywalkowa samozamykająca 9002 HiG
Dystrybucja: HIG
Cena: 275,00 zł (netto: 223,58 zł )
szt.
zobacz więcej
Bateria czasowa umywalkowa sztorcowa 9001 HiG Bateria czasowa umywalkowa sztorcowa 9001 HiG
Dystrybucja: HIG
Cena: 305,00 zł (netto: 247,97 zł )
szt.
zobacz więcej
Bateria bezdotykowa umywalkowa chrom Vital Deante Bateria bezdotykowa umywalkowa chrom Vital Deante
Dystrybucja: Deante
Cena: 1 099,00 zł (netto: 893,50 zł )
szt.
zobacz więcej
Bateria czasowa dla osób niepełnosprawnych umywalkowa 9001L HiG Bateria czasowa dla osób niepełnosprawnych umywalkowa 9001L HiG
Dystrybucja: HIG
Cena: 369,00 zł (netto: 300,00 zł )
szt.
zobacz więcej
Bateria czasowa natryskowa podtynkowa 9005 HiG Bateria czasowa natryskowa podtynkowa 9005 HiG
Dystrybucja: HIG
Cena: 277,00 zł (netto: 225,20 zł )
Bateria czasowa prysznicowa natynkowa 9004A HiG Bateria czasowa prysznicowa natynkowa 9004A HiG
Dystrybucja: HIG
Cena: 269,00 zł (netto: 218,70 zł )
Bateria czasowa z mieszaczem termostatycznym 9813 HiG Bateria czasowa z mieszaczem termostatycznym 9813 HiG
Dystrybucja: HIG
Cena: 1 105,00 zł (netto: 898,37 zł )
Bateria czasowa z mieszaczem umywalkowa 9087 HiG Bateria czasowa z mieszaczem umywalkowa 9087 HiG
Dystrybucja: HIG
Cena: 572,00 zł (netto: 465,04 zł )
Bateria lekarska łokciowa umywalkowa 2475 HiG Bateria lekarska łokciowa umywalkowa 2475 HiG
Dystrybucja: HIG
Cena: 302,00 zł (netto: 245,53 zł )
szt.
zobacz więcej
Bateria pisuarowa czasowa typu press Deante Bateria pisuarowa czasowa typu press Deante
Dystrybucja: Deante
Cena: 199,00 zł (netto: 161,79 zł )
Bateria umywalkowa czasowa typu press Deante Bateria umywalkowa czasowa typu press Deante
Dystrybucja: Deante
Cena: 149,00 zł (netto: 121,14 zł )
Głowica natryskowa wandaloodporna Slim Głowica natryskowa wandaloodporna Slim
Dystrybucja: Faneco
Cena: 250,00 zł (netto: 203,25 zł )

Każda toaleta publiczna powinna być odpowiednio wyposażona tak, aby zapewnić komfort jej użytkownikom. To, w jaki sposób zadbamy o toaletę świadczy o jakości oferowanych przez nas usług oraz o profesjonalnym podejściu do klienta. Armatury łazienkowe oferowane przez naszych producentów są wykonane z najlepszego tworzywa oraz wyróżniają się solidnością i są odporne na zniszczenia, co w obiektach użytku publicznego odgrywa istotną rolę.

Dlaczego warto wybrać armaturę wandaloodporną?

W naszej ofercie znajdą Państwo armatury, które są niezwykle odporne na wszelkie uszkodzenia i doskonale sprawdzają się w urzędach, szkołach oraz zakładach karnych. Ich zalety docenia każdy, dla kogo jakość oferowanych usług odgrywa pierwszorzędną rolę. Zużycie wody w miejscach publicznych wiąże się z bardzo dużymi kosztami, dlatego nasze produkty zostały tak wyprodukowane, ale zminimalizować w jak największym stopniu wydatki firmy. Oferujemy również baterie czasowe i bezdotykowe, które jeszcze bardziej zmniejszają wydatki związane z użyciem wody oraz ilość odprowadzanych ścieków. Rachunki związane z użyciem wody mogą zmniejszyć się nawet o 80%.

Armatura łazienkowa elektroniczna, a utrzymanie czystości

Każdy użytkownik toalety publicznej powinien czuć wygodę i komfort, korzystają z pomieszczenia sanitarnego. W wyposażaniu toalety nie powinno się pominąć tak istotnych elementów, jak: baterie łazienkowe, baterie do zasilaczy, skrzynki montażowe oraz natryski bezpieczeństwa. Nasza firma oferuje armaturę tylko najlepszych producentów, którzy są cenieni w całej Europie. Dostarczamy produktów, które spełniają wymagania najbardziej wymagających Klientów i sprawdzają się nawet w najtrudniejszych warunkach. Koncentrujemy się na dostarczaniu wyposażenia toalet, które będzie służyć bezawaryjnie przez wiele lat bez nieoczekiwanych awarii. Gwarantujemy, że zakupiona u nas armatura łazienkowa podwyższy standard państwa usług. Stawiamy na niskie ceny oraz wysoką jakość produktów.

ARMATURA SANITARNA

Miejsce przeznaczone do użytku publicznego powinno spełniać w jak największym stopniu swoją rolę oraz dać Klientom poczucie bezpieczeństwa oraz możliwość korzystania tylko z higienicznych urządzeń. Armatura sanitarna obejmuje takie sprzęty jak baterie łazienkowe, mieszacze oraz akcesoria. Dysponujemy szerokim zakresem asortymentu, dzięki czemu każdy dopasuje wyposażenie łazienki indywidualnie do własnych upodobań oraz potrzeb użytkowników.

Armatura sanitarna czasowa- co oferujemy

Nieustannie wzbogacamy naszą ofertę, aby zapewnić Państwu tylko najwyższej jakości produkty oraz najnowocześniejszą technologię. Proponujemy baterie umywalkowe w wielu wzorach oraz w różnych cenach, mieszacze prysznicowe, baterie pisuarowe, systemy spłukające do WC oraz armaturę specjalistyczną i baterię dla osób niepełnosprawnych. Wandaloodporna armatura jest dostępna w wielu wzorach, co sprawia, że każda toaleta publiczna będzie wyglądać nie tylko schludnie, ale również nowocześnie i estetycznie. Jest ona dostępna w dwóch systemach uruchamiania. Oferujemy zarówno baterie czasowe, przyciskowe, jak również bezdotykowe baterie elektroniczne na fotokomórkę. Warto również wziąć pod uwagę pisuary bezwodne, które są nowością na rynku.

Jaki system uruchamiania wybrać?

Baterie czasowe są idealnym rozwiązaniem dla tych, dla których oszczędność wody jest niezwykle ważnym aspektem. Armatura uruchomiana jest za pomocą przycisku i po pewnym czasie wyłącza się sama. Czas jej działania jest dostosowany do potrzeb mycia rąk. W razie potrzeby można ponownie ją uruchomić w ten sam sposób. Elektroniczne baterie bezdotykowe nie wymagają ręcznego uruchomiania i działają na zasadzie czujnika. Jest to nowoczesne i innowacyjne rozwiązanie, które zapewniają wysoki standard i komfort użytkowania. Maksymalna oszczędność wody oraz gwarancja większej higieny niż w przypadku innych rozwiązań. Oba systemy są bardzo praktyczne i często wybierane przez naszych Klientów. Baterie są bardzo proste w montażu oraz w utrzymaniu czystości, co sprawia, że toaleta zawsze wyróżnia się wysokim standardem i czystością.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl