Masz pytanie? tel: 733 888 555 e-mail: sklep@higieniczny.pl
» Jednostki budżetowe - odroczony termin płatności » Indywidualna wycena inwestycji dla firm
Kontakt

kontakt ze sklepem

Stanowisko do przewijania dzieci i niemowląt 0
Stanowisko do przewijania dzieci i niemowląt

Stanowisko do przewijania dzieci i niemowląt to rozwiązanie, które sprawdzi się nie tylko w łazienkach publicznych, ale również w domach prywatnych. Dobrej jakości przewijak  powinien cechować się stabilną konstrukcją, być wygodny zarówno dla dziecka jak i dla rodzica. Takie właśnie jest nowoczesne stanowisko do przewijania niemowląt CareSenz. Oczywiście przewijak ten odpowiada wszystkim obowiązującym normom dotyczącym bezpieczeństwa. A z racji tego, że wykonano go z wysokiej jakości polietylenu, przewijak jest bardzo wytrzymały i odporny na ewentualne uszkodzenia natury mechanicznej.

Stanowisko do przewijania dzieci IMPECO ma następujące wymiary: 860 x 400 x 460. Z pewnością zatem zapewni optymalną wygodę dziecku i jednocześnie nie będzie zajmowało zbyt dużo miejsca w łazience. Dużym plusem stanowiska jest jego wklęsły kształt, dzięki któremu możliwe jest całkiem bezpieczne ułożenie dziecka. Oczywiście przewijak wyposażono w regulowany pas bezpieczeństwa. Statystyczne obciążenie  to nawet 113 kg, jako ciekawostkę można dodać, że przewijak ten testowany był z różnymi obciążeniami, w tym nawet do 177 kg. Producent zadbał o wszystkie, nawet najdrobniejsze detale. Naturalnie stanowisko do przewijania niemowląt i dzieci ma wymiary dopasowane do wielkości wkładek higienicznych.

Staranność wykonania i wykorzystanie najlepszych surowców to gwarancja wytrzymałości przewijaka. Warto podkreślić, że stanowisko do przewijania dzieci i  niemowląt marki IMPECO automatycznie składa się zaraz po tym, jak zdejmiemy dziecko. Jak już wspomnieliśmy, producent zadbał nie tylko o bezpieczeństwo dzieci, ale również o wygodę ich rodziców. To właśnie z myślą o nich przewijak został wyposażony w dozownik na 50 wkładek oraz wieszaki po obu stronach.
Przy właściwym montażu stanowisko do przewijania niemowląt CareSenz jest zgodne z normami A.D.A.

Najczęściej kupowane stanowiska do przewijania dzieci i niemowląt wraz z cenami:

Stanowisko do przewijania dzieci i niemowląt IMPECO (pionowy) - 1009 zł brutto

Stanowisko do przewijania dzieci i niemowląt IMPECO

Stanowisko do przewijania dzieci i niemowląt IMPECO (poziomy) - 1009 zł brutto

Stanowisko do przewijania dzieci i niemowląt IMPECO (poziomy)

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl