Masz pytanie? tel: 733 888 555 e-mail: sklep@higieniczny.pl
» Jednostki budżetowe - odroczony termin płatności » Indywidualna wycena inwestycji dla firm
Opcje przeglądania
Kontakt

kontakt ze sklepem

płatności

Glowica natryskowa z regulacją nachylenia wandaloodporna Glowica natryskowa z regulacją nachylenia wandaloodporna
Dystrybucja: Faneco
Cena:

395,00 zł

Cena netto: 321,14 zł

szt.
Głowica natryskowa wandaloodporna Slim Głowica natryskowa wandaloodporna Slim
Dystrybucja: Faneco
Cena:

239,00 zł

Cena netto: 194,31 zł

szt.

Toalety publiczne wyposażone w prysznice powinny mieć wysokiej jakości wylewki natryskowe. Inwestując w dobry produkt unikamy częstych usterek i ponoszenia dodatkowych kosztów związanych z naprawą lub wymianą. W naszej ofercie dostępne są tylko wandaloodporne wylewki natryskowe, które przeznaczone są do użytku publicznego również w miejscach szczególnie narażonych na dużą intensywność ich korzystania. Wzmocniona konstrukcja i najwyższej jakości surowiec gwarantują długoletnie użytkowanie i zapobiegają usterkom.

Wylewki natryskowe stałe czy z przegubem, które wybrać?

Nasza firma proponuje swoim Klientom dwa rodzaje wylewek natryskowych. Głowica natryskowa stała charakteryzuje się tym, że regulacja strumienia wody odbywa się przy pomocy wymiennych dysz. Wylewka natryskowa z przegubem daje możliwość regulacji kierunku strumienia, a więc każdy może indywidualnie dostosować go do indywidualnych upodobań i potrzeb. Jest to dobre rozwiązanie do toalet publicznych, aby zwiększyć komfort ich użytkowania. W przypadku osób niepełnosprawnych ten system się nie sprawdzi, ponieważ ich ograniczenie ruchowe uniemożliwia regulacje kierunku strumienia wody. Zatem wybór jest uwarunkowany potrzebami naszych Klientów. Oba rodzaje wylewki zostały wykonane z wysokiej jakości materiału oraz wyróżniają się wzmocnioną konstrukcją.

Czy nasze wylewki natryskowe pasują do każdego wystroju toalet?

Z myślą o naszych Klientach w naszej ofercie umieszczamy takie produkty, aby w pełni spełniały ich oczekiwania. Staramy się zapewniać komfort i wygodę, jak również dbamy o to, aby nasze urządzenia wyróżniały się nowoczesnym designem i estetycznym wyglądem. Toaleta publiczna jest miejscem, które codzienne odwiedzają setki ludzi, zatem jest ona w pewnym sensie wizytówką naszej firmy czy instytucji. Wylewki natryskowe, które my proponujemy są uniwersalne i zostały wykonane w oparciu o współczesne trendy. Są łatwe w utrzymaniu czystości, dlatego zawsze estetycznie się prezentują.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl