Masz pytanie? tel: 733 888 555 e-mail: sklep@higieniczny.pl
» Jednostki budżetowe - odroczony termin płatności » Indywidualna wycena inwestycji dla firm
Opcje przeglądania
Kontakt

kontakt ze sklepem

płatności

Bateria pisuarowa czasowa typu press Deante Bateria pisuarowa czasowa typu press Deante
Dystrybucja: Deante
Cena:

199,00 zł

Cena netto: 161,79 zł

Na szczególną uwagę w toaletach publicznych zasługują pisuary oraz wc. To one w dużej mierze narażone są na liczne bakterie oraz zanieczyszczenia. Aby ułatwić ich korzystanie, nasza firma oferuje baterie czasowe przeznaczone do pisuarów i wc. W większości toalet właśnie taki system można obecnie spotkać najczęściej, a to dlatego, że jest bardzo praktyczny, wygodny i łatwy w użytkowaniu. W naszej ofercie dostępnych jest kilka modeli baterii, z których każdy został wykonany z solidnego tworzywa oraz ze zwróceniem uwagi na każdy detal i szczegół.

Jak dobrze wybrać baterię czasową do wc?

O tym, jaką baterię wybierzemy, decyduje przede wszystkim to, czego oczekujemy oraz jakie są nasze preferencje. Do wyboru mamy min. zawór czasowy podtynkowy, które jest przeznaczony do misek ustępowych z zasilaniem podtynkowym. Istotne jest również to, że został on wyposażony w system przeciwuderzeniowy, który niweluje uderzenia hydrauliczne przy zamykaniu zaworu. To zapewnia bezpieczeństwo w przypadku nagłego wzrostu ciśnienia podczas szybkiego zatrzymania przepływu wody. W naszej ofercie dostępne są również baterie czasowe podłogowe, które mocuje się do podłoża. Takie rozwiązanie proponujemy szczególnie dla tych toalet, które mają być przystosowane do użytku również przez osoby niepełnosprawne. Przycisk wykonany jest z grubej gumy, chroniąc tym samym go przed zanieczyszczeniami oraz uszkodzeniami. Prosty w obsłudze, z pewnością nie przysporzy kłopotów nawet małemu dziecku. Proponujemy także baterię czasową natynkową, w której przycisk umieszczony jest pod kątem 45°, co ułatwia korzystanie z toalety.

Baterie czasowe pisuarowe - najlepsze rozwiązanie

W męskiej toalecie niezbędne jest zamontowanie pisuaru, z którego mężczyźni korzystają częściej niż z tradycyjnej toalety. Powinno się zatem zwrócić uwagę na ten element wyposażenia. W naszej ofercie znajdą Państwo baterie pisuarowe czasowe natynkowe z regulacją ciśnienia wody oraz regulacją odległości baterii od ściany. Bardzo praktyczny i higieniczny system spłukiwania.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl