Masz pytanie? Napisz do nas! sklep@higieniczny.pl 
» Jednostki budżetowe - odroczony termin płatności » Indywidualna wycena inwestycji dla firm
Opcje przeglądania
Kontakt

kontakt ze sklepem

płatności

Mieszacz mechaniczny podumywalkowy 9020 HiG Mieszacz mechaniczny podumywalkowy 9020 HiG
Dystrybucja: HIG
Cena: 144,00 zł (netto: 117,07 zł )
Mieszacz termostatyczny centralny Press Deante Mieszacz termostatyczny centralny Press Deante
Dystrybucja: Deante
Cena: 799,00 zł (netto: 649,59 zł )
szt.
zobacz więcej

Każde pomieszczenie sanitarne oraz toaleta powinny zostać wyposażone w mieszacze wody, które mają za zadanie zapewnić dopływ wody o odpowiedniej temperaturze. Są one zatem niezbędne do prawidłowego funkcjonowania całej instalacji łazienkowej. W naszej ofercie dostępne są mieszacze centralne termostatyczne, mieszacze kolektywne oraz mieszacze podumywalkowe.

Armatura zasilana jedną wodą, czyli mieszacze centralne termostatyczne oraz mieszacze podumywalkowe

Mieszacze termostatyczne odpowiedzialne są za wypływ wody o stałej temperaturze. Niezmienna temperatura, która wypływa z mieszacza, uzyskiwana jest dzięki termostatowi, który pozwala na utrzymanie wody w jednej temperaturze. Mieszacz został wyposażony w blokadę antypoparzeniową, co pozwala uniknąć wypadkom i poparzeniom. Jest to rozwiązanie, które najczęściej wykorzystuje się w instalacjach łazienkowych. Nasze mieszacze termostatyczne zostały wykonane z z solidnego mosiądzu pokrytego chromem, co wpływa na ich trwałość i wytrzymałość. Łatwe w montażu i bezpieczne podczas korzystania z armatury. Mieszacze podumywalkowe posiadają blokadę zapobiegającą samoprzestawieniu się, dzięki czemu są niezawodne i bardzo solidne.

Mieszacze kolektywne z możliwością regulacji temperatury wody

W przeciwieństwie do mieszaczy centralnych termostatycznych, kolektywne pozwalają na dostosowanie temperatury wody przez osobę instalującą system. Posiadają one odpowiedni zakres regulacji temperatury, co umożliwia na dostosowanie jej odpowiednio do preferencji i wymogów. Gwarantują one również 100% bezpieczeństwo, a dzięki najnowocześniejszej technologii również długoletnią niezawodność. Ceny naszych produktów zostały przystosowane do obecnego rynku finansowego, dlatego możemy zaoferować najniższe ceny przy zachowaniu wysokiej jakości produktów.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl