Masz pytanie? tel: 733 888 555 e-mail: sklep@higieniczny.pl
Opcje przeglądania
Dystrybucja
Kontakt

kontakt ze sklepem

płatności

Każde pomieszczenie sanitarne oraz toaleta powinny zostać wyposażone w mieszacze wody, które mają za zadanie zapewnić dopływ wody o odpowiedniej temperaturze. Są one zatem niezbędne do prawidłowego funkcjonowania całej instalacji łazienkowej. W naszej ofercie dostępne są mieszacze centralne termostatyczne, mieszacze kolektywne oraz mieszacze podumywalkowe.

Armatura zasilana jedną wodą, czyli mieszacze centralne termostatyczne oraz mieszacze podumywalkowe

Mieszacze termostatyczne odpowiedzialne są za wypływ wody o stałej temperaturze. Niezmienna temperatura, która wypływa z mieszacza, uzyskiwana jest dzięki termostatowi, który pozwala na utrzymanie wody w jednej temperaturze. Mieszacz został wyposażony w blokadę antypoparzeniową, co pozwala uniknąć wypadkom i poparzeniom. Jest to rozwiązanie, które najczęściej wykorzystuje się w instalacjach łazienkowych. Nasze mieszacze termostatyczne zostały wykonane z z solidnego mosiądzu pokrytego chromem, co wpływa na ich trwałość i wytrzymałość. Łatwe w montażu i bezpieczne podczas korzystania z armatury. Mieszacze podumywalkowe posiadają blokadę zapobiegającą samoprzestawieniu się, dzięki czemu są niezawodne i bardzo solidne.

Mieszacze kolektywne z możliwością regulacji temperatury wody

W przeciwieństwie do mieszaczy centralnych termostatycznych, kolektywne pozwalają na dostosowanie temperatury wody przez osobę instalującą system. Posiadają one odpowiedni zakres regulacji temperatury, co umożliwia na dostosowanie jej odpowiednio do preferencji i wymogów. Gwarantują one również 100% bezpieczeństwo, a dzięki najnowocześniejszej technologii również długoletnią niezawodność. Ceny naszych produktów zostały przystosowane do obecnego rynku finansowego, dlatego możemy zaoferować najniższe ceny przy zachowaniu wysokiej jakości produktów.

do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl