Masz pytanie? tel: 733 888 555 e-mail: sklep@higieniczny.pl
» Jednostki budżetowe - odroczony termin płatności » Indywidualna wycena inwestycji dla firm
Opcje przeglądania
Kontakt

kontakt ze sklepem

płatności

Promiennik ciepła HOT-TOP 3200W IR-C IP55 MOEL Promiennik ciepła HOT-TOP 3200W IR-C IP55 MOEL
Dystrybucja: MOEL
Cena:

2 589,00 zł

Cena netto: 2 104,88 zł

Promiennik ciepła Guadelupe MO-EL Promiennik ciepła Guadelupe MO-EL
Dystrybucja: MOEL
Cena:

535,00 zł

Cena netto: 434,96 zł

Promiennik Ciepła FIORE BLACK 766N Moel Promiennik Ciepła FIORE BLACK 766N Moel
Dystrybucja: MOEL
Cena:

739,00 zł

Cena netto: 600,81 zł

szt.
Promiennik Ciepła FIORE BLACK 767NP Moel Promiennik Ciepła FIORE BLACK 767NP Moel
Dystrybucja: MOEL
Cena:

775,00 zł

Cena netto: 630,08 zł

szt.
Promiennik ciepła Fiore Black 767N MO-EL Promiennik ciepła Fiore Black 767N MO-EL
Dystrybucja: MOEL
Cena:

799,00 zł

Cena netto: 649,59 zł

szt.
Promiennik ciepła Lucciola 797 MO-EL Promiennik ciepła Lucciola 797 MO-EL
Dystrybucja: MOEL
Cena:

849,00 zł

Cena netto: 690,24 zł

szt.
Promiennik ciepła Sharklite Black 712N MOEL Promiennik ciepła Sharklite Black 712N MOEL
Dystrybucja: MOEL
Cena:

1 099,00 zł

Cena netto: 893,50 zł

Promiennik ciepła PETALO 722 MO-EL Promiennik ciepła PETALO 722 MO-EL
Dystrybucja: MOEL
Cena:

980,00 zł

Cena netto: 796,75 zł

Promiennik ciepła PETALO 728W MO-EL Promiennik ciepła PETALO 728W MO-EL
Dystrybucja: MOEL
Cena:

1 034,00 zł

Cena netto: 840,65 zł

Promiennik ciepła Sharklite Black 718N MOEL Promiennik ciepła Sharklite Black 718N MOEL
Dystrybucja: MOEL
Cena:

1 179,00 zł

Cena netto: 958,54 zł

szt.
Promiennik ciepła Hathor 791LG (seria Low Glare) MO-EL Promiennik ciepła Hathor 791LG (seria Low Glare) MO-EL
Dystrybucja: MOEL
Cena:

1 659,00 zł

Cena netto: 1 348,78 zł

szt.
Promiennik Ciepła PATIO HEATER MO-EL Promiennik Ciepła PATIO HEATER MO-EL
Dystrybucja: MOEL
Cena:

1 049,99 zł

Cena netto: 853,65 zł

Promiennik Ciepła Hathor 792 Moel Promiennik Ciepła Hathor 792 Moel
Dystrybucja: MOEL
Cena:

2 279,00 zł

Cena netto: 1 852,85 zł

szt.
Promiennik Ciepła Hathor 793 Moel Promiennik Ciepła Hathor 793 Moel
Dystrybucja: MOEL
Cena:

2 899,00 zł

Cena netto: 2 356,91 zł

szt.
Stojak dla promienników ciepła + mocowanie  MOEL Stojak dla promienników ciepła + mocowanie MOEL
Dystrybucja: MOEL
Cena:

392,00 zł

Cena netto: 318,70 zł

Mocowanie do ściany (do promiennika ciepła FIORE BLACK) Moel Mocowanie do ściany (do promiennika ciepła FIORE BLACK) Moel
Dystrybucja: MOEL
Cena:

63,00 zł

Cena netto: 51,22 zł

Mocowanie do ściany (do promiennika ciepła PETALO) Moel Mocowanie do ściany (do promiennika ciepła PETALO) Moel
Dystrybucja: MOEL
Cena:

74,00 zł

Cena netto: 60,16 zł

Promiennik ciepła Blacklight 2 Silver MOEL Promiennik ciepła Blacklight 2 Silver MOEL
Dystrybucja: MOEL
Cena:

1 725,00 zł

Cena netto: 1 402,44 zł

Płomienniki ciepła jako doskonałe uzupełnienie tradycyjnych metod ogrzewania

Promienniki ciepła, zwane inaczej lampami grzewczymi, to urządzenia będące doskonałym uzupełnieniem tradycyjnych metod ogrzewania lub ich alternatywą. Stanowią one zróżnicowana grupę produktów, które można podzielić ze względu na wytwarzaną przez siebie moc: od d 600W do 6000W.
Z tego też powodu znajdują one zastosowanie w różnych miejscach, począwszy od wszelkiego rodzaju werand i tarasów, poprzez bary, restauracje, a także biura i ogródki działkowe. Ich zastosowanie jest naprawdę szerokie.

Promienniki ciepła i ich zastosowanie

Promienniki ciepła wyprodukowane przez firmę MO-EL stanowią gotowe rozwiązanie dla tych osób, które szukają niezawodnych rozwiązań cieplnych, które mogą zostać użyte w biurach, ogródkach działkowych, szklarniach, gospodarstwach rolnych, czy biurach i fabrykach. Włoskie wykonanie gwarantuje, że zastosowanie tych produktów jest nie tylko wyjątkowo łatwe i efektywne, ale również eleganckie. Te promienniki ciepła to gwarancja niezawodności oraz ciekawego wzornictwa.

Promienniki podczerwieni - ogrzewanie

Promienniki pozwalające na ogrzewanie pomieszczeń za pomocą podczerwieni stanowią odmianę dla tradycyjnego sposobu zapewnienia ciepła w pomieszczeniach. Wykorzystana w nich technologia zapewnia dostarczenie sporej dawki ciepła niemal natychmiast po włączeniu. Dodatkowo, umożliwiają one użytkownikom wyznaczenie specjalnych miejsc, w których natężenie ciepła będzie zdecydowanie większe niż w pozostałych pomieszczeniach.
Promienniki działające na podczerwień zazwyczaj posiadają żarniki kwarcowo-halogenowe, które są wypełnione włóknem wolframowym, rozżarzonym do niemal 2000 stopni. Wraz z ich zastosowaniem zwiększa się możliwość tych urządzeń do wyprodukowania ciepła, co powoduje, że jego odczuwanie jest zdecydowanie większe niż w przypadku zastosowania innych materiałów.
Promienniki podczerwieni dostępne są w różnych formach. Można spotkać się z: żarówkami, elementami metalowymi oraz ceramicznymi.

Promienniki elektryczne - ogrzewające

Obecnie najczęściej spotykanymi urządzeniami ogrzewającymi pomieszczenia podczerwienią są te wykorzystujące energię elektryczną. Działają one w taki sposób, że zamieniają one prąd na podczerwień, która stanowi doskonały nośnik energii cieplnej.
Promienniki zasilane prądem stanowią alternatywny sposób ogrzewania pomieszczeń. Specjaliści twierdzą, że są one wygodne, zdrowe, a przede wszystkim ekologiczne. Dzięki wykorzystaniu nowoczesnych rozwiązań, lampy grzewcze emitujące podczerwień zapewniają obniżenie kosztów związanych z ogrzewaniem oraz uniemożliwią uciekanie ciepła w górę pomieszczenia.

Ogrzewanie promiennikowe

Istnieją trzy metody przeniesienia ciepła na obiekt. Po pierwsze, przewodzenie, które pozwala na przeniesienie ciepła z jednego przedmiotu na drugi poprzez bezpośredni kontakt. Warunek ten może zostać spełniony tylko w momencie, kiedy jeden z nich jest ciepły. Po drugie, konwekcja. W jej ramach przeniesienie następuje dzięki przepływowi cieczy lub gazu podgrzanych wcześniej przez ich źródło. Ostatnim sposobem jest promieniowanie. Tutaj przeniesienie ciepła następuje poprzez promieniowanie przez obiekt, który ma temperaturę wyższą niż otaczające go środowisko. To ciepło pochłaniane jest przez inne przedmioty, które pochłaniają to promieniowanie. W podobny sposób działają promienniki ciepła.

Gdzie znajdą swoje zastosowanie promienniki ciepła?

- ogródki piwne
- ogrody
- palarnie zewnętrzne
- kościoły
- altany

Ogrzewanie promiennikowe. Podstawowe informacje dla użytkownika

Jak ogrzewać dom, mieszkanie lub jakikolwiek inny obiekt? To bardzo istotne pytanie. Ostatecznie nie można zapominać o tym, że koszty standardowego ogrzewania są bardzo wysokie. Może warto zatem zainteresować się alternatywnymi metodami, które mogą okazać się bardziej energooszczędne? Energooszczędne ogrzewanie cieszy się coraz większym zainteresowaniem. Ciekawym rozwiązaniem na tym polu jest właśnie ogrzewanie promiennikowe. Coraz częściej słyszy się, że dobrej jakości elektryczny promiennik ciepła zapewnia zdrowe, wygodne, a przy tym przyjazne środowisku ogrzewanie. Jednocześnie koszt tego rozwiązania nie jest zbyt wysoki.

Rodzaje promienników ciepła

Obecnie możemy zdecydować się na nowoczesne promienniki podczerwieni, które zasilane są na różne sposoby. W zależności od sposobu zasilania mówimy o promiennikach gazowych, wodnych oraz elektrycznych. Na chwilę obecną coraz większą popularnością cieszą się właśnie promienniki zasilane energią elektryczną. To jednak nie znaczy, że wodne czy gazowe promienniki podczerwieni są złym rozwiązaniem. Poniżej prezentujemy najważniejsze informacje na temat poszczególnych rodzajów promienników podczerwieni.

Obecnie możemy zdecydować się na nowoczesne promienniki podczerwieni, które zasilane są na różne sposoby. W zależności od sposobu zasilania mówimy o promiennikach gazowych, wodnych oraz elektrycznych. Na chwilę obecną coraz większą popularnością cieszą się właśnie promienniki zasilane energią elektryczną. To jednak nie znaczy, że wodne czy gazowe promienniki podczerwieni są złym rozwiązaniem. Poniżej prezentujemy najważniejsze informacje na temat poszczególnych rodzajów promienników podczerwieni.

Popularne promienniki podczerwieni elektryczne to rozwiązanie tylko ekologiczne, ale także i bezpieczne. Typowy elektryczny promiennik ciepła może zostać zamontowany na stałe, jednak dostępne są także modele mobilne. Wystarczy jedynie włączyć promiennik, aby szybko ogrzał konkretne pomieszczenie. Niewysoki koszt zakupu, zadowalająca wydajność, atrakcyjne, niskie koszty eksploatacji - to atuty, które przemawiają za inwestycją w elektryczny promiennik podczerwieni.

Wielu zwolenników mają także promienniki podczerwieni zasilane gazem. Gazowe promienniki emitują energię cieplną, która pozyskiwana jest na skutek spalania gazu. Trzeba przyznać, że tego rodzaju promienniki są bardziej ekonomiczne niż urządzenia zasilane energią elektryczną. Gaz jest tańszy niż energia elektryczna. Jednak trzeba liczyć się z tym, że najczęściej musimy zainwestować w instalację, która będzie doprowadzać gaz do urządzenia.

Ciekawym rozwiązaniem są również promienniki wodne. Wodny promiennik podczerwieni jest tak skonstruowany, że ciepło oddawane jest przez wodę, która przepływa przez promiennik. Aby konstrukcja była jak najbardziej wydajna, tego rodzaju promienniki montowane są najczęściej tuż pod sufitem ogrzewanego pomieszczenia. Wodne promienniki muszą być oczywiście wyposażone w specjalne urządzenie grzewcze, które będzie odpowiedzialne za ogrzewanie wody. Niezbędna jest także sprawna instalacja, odpowiedzialna za rozprowadzanie wody. Sama instalacja promienników wodnych jest stosunkowo kosztowna. Jednak rozwiązanie to ma jedną ogromną zaletę - z jego pomocą możliwe jest chłodzenie pomieszczeń w gorących letnich miesiącach.

Jak działają promienniki podczerwieni?

Nowoczesne promienniki podczerwieni mogą być zasilane z różnych źródeł. Jednak niezależnie od tego, czy chodzi akurat o promienniki gazowe, elektryczne czy wodne, mówimy o urządzeniach, które przetwarzaną energię w ciepło pod postacią promieniowanie podczerwonego IR. Typowy promiennik podczerwieni może być z powodzeniem wykorzystywany także i w wysokich pomieszczeniach, z pomocą promiennika można ciepło kierować w takim przypadku w dolną część pomieszczenia. Promienniki wyposażone są w grzałki elektryczne, które można rozgrzać nawet do kilkuset stopni C. W efekcie emitowane jest promieniowanie IR, który jest dla ludzi niewidoczne.

Na chwilę obecną można zdecydować się na promienniki podczerwieni o różnej budowie, różnych gabarytach. Dostępne są zarówno żarówki, konstrukcje z elementami metalowymi i ceramicznymi, jak i bardziej rozbudowane panele grzewcze, które można dobrać do konkretnego pomieszczenia lub budynku.

Promieniowanie podczerwone - kilka informacji

Technologia grzewcza podczerwieni ma coraz więcej zwolenników, co można łatwo wytłumaczyć. Ostatecznie zastosowanie nowoczesnych promienników podczerwieni pozwala na znaczne zredukowanie kosztów ogrzewania. To główna przyczyna, dla której tego typu rozwiązania są obecnie tak popularne. Promienniki podczerwieni zapewniają energooszczędne ogrzewanie. Warto w tym miejscu poświęci nieco miejsca samemu promieniowaniu podczerwonemu.

Promieniowanie podczerwone, określane także jako infrared IR, to de facto promieniowanie elektromagnetyczne, które ma o wiele niższą częstotliwość niż światło widziane przez nas. Od razu należy zaznaczyć, że mamy do czynienia z promieniowaniem bezpiecznym. Chodzi przecież o promieniowanie naturalne, które jest wydzielane w zasadzie przez każdą ogrzaną powierzchnię. Promieniowanie infrared IR emitują wszystkie ciała w naszym otoczeniu, których temperatura przekracza 0 stopni C. Przedmioty, których temperatura jest wyższa, emitują fale promieniowanie krótkie, które są stosunkowo łatwe do wykrycia. Zasadniczo promieniowanie podczerwone dzieli się na następujące rodzaje:

- fale krótkie, podobne do światła widzialnego IR-A (>700 °C);
- fale średnie IR-B (około 250-700°C);
- fale długie IR-C (Obecnie promieniowanie podczerwone coraz częściej wykorzystywane jest do ogrzewania. Możliwe jest ogrzewanie promiennikowe w wielu różnych miejscach, w tym także i na zewnątrz budynków. Nie dziwi zatem, że nowoczesny promiennik ciepła jest urządzeniem, które wykorzystywane jest coraz częściej - zarówno w obiektach prywatnych, jak i użytkowanych komercyjnie. Ogrzewanie promiennikowe ma tę zaletę, że powoduje równomierne ogrzewanie pomieszczenia, zatem szybciej odczuwamy komfort cieplny niż w przypadku innych metod grzewczych.

Jak wybrać odpowiednie promienniki podczerwieni?

Promiennik podczerwieni to rozwiązanie, które obecnie cieszy się stale rosnącą popularnością. Jednak wybór odpowiedniego rozwiązania, jeśli wcześniej nie mieliśmy do czynienia z ogrzewaniem podczerwienią, nie należy wcale do najprostszych. Przyczynia się do tego chociażby fakt, że na rynku znajdziemy wiele promienników o różnej wydajności i różnych gabarytach - dostępne są zarówno lampy grzewcze, jak i bardzo skomplikowane panele grzewcze, które stosowane są do ogrzewania większych obiektów. Jak wybrać najlepsze dla siebie promienniki ciepła? Dobrze byłoby wziąć pod uwagę, jakiej długości fale są emitowane przez oferowane urządzenie. Wyglądałoby to tak:

- fale krótkie, podobne do światła widzialnego IR-A (>700 °C) - promienniki ciepła emitujące krótkie fale podczerwieni cechują się bardzo wysoką wydajnością. To urządzenie grzewcze daje efekty niezależnie do tego, jaką kubaturę ma ogrzewany budynek;
- fale średnie IR-B (około 250-700°C) - średniofalowe promieniowanie podczerwone jest związane z dobrą intensywnością promieniowania. Takie promienniki ciepła są już stosunkowo wydajne, można jest z powodzeniem wykorzystać do ogrzewania pomieszczeń, których strop znajduje się nawet na wysokości około 5 m;
- fale długie IR-C (Zanim zdecydujemy się na konkretny promiennik ciepła, powinniśmy rozważyć także: koszty inwestycji;
wydajność danego systemu;
koszty eksploatacyjne;
budowę promiennika;
markę urządzenia.

Zalety promienników podczerwieni

To bynajmniej nie przypadek, że ogrzewanie na podczerwień ma w tej chwili coraz więcej zwolenników. Dlaczego właściwie warto zainwestować w system ogrzewania, który wykorzystuje promienie podczerwone? Nie da się zaprzeczyć, że ogrzewanie na podczerwień ma wiele atutów. Najważniejsze z nich:

- zarówno elektryczny promiennik podczerwieni, jak i każdy inny promiennik na podczerwień, umożliwia bardzo efektywne, bezpośrednie ogrzewanie;
- możliwe jest bezproblemowe ukierunkowanie energii cieplnej z urządzenia;
- nowoczesne promienniki ciepła są bardzo wydajne, można ogrzać obiekty o bardzo różnej kubaturze;
- efekt grzewczy w przypadku promienników podczerwieni jest w zasadzie natychmiastowy;
- promienniki podczerwieni to urządzenia lekkie, zarówno ich montaż, jak i późniejsza obsługa nie nastręczają większych trudności, sterowanie urządzeniem jest bardzo proste;
- jeśli zdecydujemy się na elektryczny promiennik ciepła, możemy liczyć na niskie koszty instalacji;
- koszty eksploatacji promienników ciepła, niezależnie od ich typu, są stosunkowo niskie;
- urządzenia zużywają niewiele energii elektrycznej;
- chodzi o ogrzewanie ekologiczne. W przeciwieństwie do innych rozwiązań grzewczych nie musimy obawiać się ewentualnych skutków ubocznych, ponieważ wykorzystywana jest - naturalna energia cieplna;
- użytkowanie jest bardzo bezpieczne.

Elektryczny promiennik ciepła to dobre rozwiązanie!

Na rynku dostępne są w tej chwili promienniki podczerwieni, które zasilane są z różnych źródeł. Zasadniczo mówi się o promiennikach wodnych, gazowych oraz elektrycznych. Póki co ten ostatni typ promienników ciągle jeszcze ma najwięcej zwolenników. Nie ma w tym nic zaskakującego, ponieważ elektryczny promiennik ciepła to rozwiązanie stosunkowo tanie, łatwe w eksploatacji i w dodatku wydajne.

Nowoczesne elektryczne promienniki ciepła mają wiele zalet. Przede wszystkim chodzi o to, że:

jest to rozwiązanie najbardziej energooszczędne;
promienniki elektryczne emitują energię cieplną od razu po tym, jak zostaną uruchomione. To jeden z głównych argumentów za tym właśnie rozwiązaniem;
są bardzo bezpieczne, np. w porównaniu z urządzeniami gazowymi;
w niektórych miejscach jest za mało tlenu, aby można było zastosować promiennik zasilany gazem (np. przeszklone balkony albo tarasy). W takim przypadku elektryczny promiennik ciepła będzie najlepszym rozwiązaniem;
elektryczne promienniki wymagają bardzo nieznacznych działań konserwacyjnych;
w przeciwieństwie do promienników gazowych nie dochodzi do wydzielania dwutlenku węgle podczas pracy urządzenia;
producenci oferują nam promienniki elektryczne o różnych gabarytach, zarówno mobilne, jak i do montażu na stałe.

Nowoczesne lampy grzewcze

Promienie podczerwone pozwalają na wygodne, wydajne, a przy tym przyjazne środowisku naturalnemu ogrzewanie różnych obiektów. Warto zaznaczyć, że możliwe jest także ogrzewanie zewnętrzne. Jeśli chcemy ogrzać taras, balkon, ogród itd., także możemy postawić na szeroko pojęte ogrzewanie na podczerwień. Obecnie dostępne są nowoczesne lampy grzewcze, które emitują promieniowanie podczerwone. To coraz popularniejsze rozwiązanie!

Tego typu elektryczny promiennik na podczerwień wykorzystywany jest w wielu sektorach. Przede wszystkim w hodowli zwierząt. Lampy grzewcze przydają się chociażby do ocieplenia terrarium. Oprócz tego wykorzystywane są także do podgrzewania pomieszczeń, w których znajdują się kurczęta. Na rynku dostępne są ponadto lampy grzewcze dla niemowląt. To jednak nie wszystko. Nowoczesne lampa grzewcza to wspaniałe rozwiązanie, jeśli chcemy efektywnie ogrzać taras lub ogród np. podczas wieczornych spotkań towarzyskich. Efektywne ogrzewanie zewnętrzne nigdy nie było prostsze!

Nowoczesne lampy grzewcze są:

- bardzo wydajne
- łatwe w obsłudze
- energooszczędne,
estetyczne.

Promienniki grzewcze MO-EL

Szukając promienników grzewczych, warto skoncentrować się na produktach markowych, które mają już ugruntowaną pozycję na rynku tego typu rozwiązań. To gwarancja, że stawiamy na sprawdzoną jakość. Ze swej strony możemy Państwu zarekomendować wysokiej klasy promienniki podczerwieni MO-EL. To produkty znakomitej jakości, działające niezawodnie, których konstrukcja nie pozostawia nic do życzenia. Z pomocą nowoczesnych promienników marki MO-EL możliwe jest zarówno efektywne ogrzewanie zewnętrzne, jak i ogrzewanie wewnętrzne.

Firma MO-EL stara się zawsze sprostać wymaganiom swoich klientów. W praktyce oznacza to, że przedsiębiorstwo oferuje wiele różnych modeli promienników podczerwieni. Lampy grzewcze MO-EL mogą zarówno stanowić samodzielny system ogrzewający, jak i być wykorzystywane jako uzupełnienie dotychczasowego ogrzewania. To nowoczesne promienniki podczerwieni o bardzo wysokich parametrach technicznych. Na chwilę obecną wśród produktów marki MO-EL znajdziemy promienniki podczerwieni o mocy w bardzo różnych zakresach, pomiędzy 600W a 6000W. Tym samym można z powodzeniem wybrać odpowiednie dla swoich potrzeb rozwiązanie marki MO-EL, niezależnie od tego, czy chodzi o ogrzewanie promiennikowe domów mieszkalnych, mieszkań, obiektów biurowych, hal produkcyjnych i magazynowych, kościołów, lokali gastronomicznych itd. A to jeszcze nie wszystko. Nowoczesne lampy grzewcze MO-EL to znakomite rozwiązanie także wtedy, gdy chodzi o niezawodne ogrzewanie zewnętrzne. Nie ma znaczenia, czy szukamy urządzenia do użytku prywatnego w domu czy do użytku przemysłowego - asortyment MO-EL jest na tyle zróżnicowany, że każdy znajdzie coś dla siebie.

W tym miejscu warto podkreślić, ż promienniki ciepła MO-EL to rozwiązania w pełni odpowiadające nowym trendom - zarówno technologicznym, jak i pod względem designu. W tym momencie włoski producent oferuje różne modele elektrycznych promienników ciepła, które z jednej strony są bezpieczne dla użytkownika oraz bardzo wydajne, z drugiej natomiast wyróżniają sie pozytywnie swoim eleganckim wyglądem. Do produkcji promienników ciepłą MO-EL wykorzystywane są wyłącznie trwałe materiały, jak np. aluminium, nylon czy włókno szklane, co przekłada się na dłuższą żywotność promienników tej marki. Dzięki temu, że obudowy włoskich promienników wykonane są z dobrych materiałów, urządzenia są odporne na działanie promieni UV, warunki pogodowe, wahania temperatury, procesy utleniania itd.

Zastosowanie nowoczesnych promienników podczerwieni

Nowoczesne promienniki podczerwieni to znakomite rozwiązanie, jeśli chcemy zainwestować efektywny, niezawodny system grzewczy. Fakt, że promienniki ciepła są efektywne, tanie w eksploatacji, a przy tym ekologiczne, powoduje, że urządzenia te są obecnie stosowane w wielu różnych branżach. Promienniki emitujące podczerwień przydają się m.in. w przemyśle papierniczym, tekstylnym, herbacianym, metalurgicznym, drukarskim, tytoniowym albo proszkowym. Dobrej jakości promiennik na podczerwień może okazać się pomocny, gdy chodzi o podgrzanie dużych hal przemysłowych, kościołów, magazynów, warsztatów itd. A to jeszcze nie wszystko. Promieniowanie infrared IR wykorzystywane jest także w saunach suchych, ogródkach letniskowych, na tarasach, balkonach, ogrodach, polach namiotowych itd. Tego typu promienniki mogą okazać się bardzo przydatne podczas różnego typu imprez plenerowych, gdy chcemy zapewnić większy komfort uczestnikom.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl