Masz pytanie? tel: 733 888 555 e-mail: sklep@higieniczny.pl
» Jednostki budżetowe - odroczony termin płatności » Indywidualna wycena inwestycji dla firm
Kontakt

kontakt ze sklepem

Czas realizacji zamówień

Sklep internetowy Higieniczny.pl dokłada wszelkich starań, aby przesyłka do Państwa została nadana w jak najkrótszym czasie od momentu złożenia zamówienia.

Czas wysyłki jest liczony od momentu zaksięgowania wpłaty na firmowym koncie. Sugerujemy przesyłanie na maila sklep@higieniczny.pl potwierdzenia przelewu za zamówiony towar, co przyspieszy proces realizacji zamówienia.

Dostawa Towarów odbywa się pod adres wskazany przez Klienta w trakcie składania Zamówienia.

Czas dostawy na obszarze Rzeczpospolitej Polskiej to zazwyczaj 1 dzień roboczy od momentu wydania paczki firmie kurierskiej. Czas Realizacji Zamówienia wynosi od 2 do 21 dni roboczych licząc od dnia złożenia Zamówienia przez Klienta.

Staramy się, aby Czas Realizacji Zamówienia był jak najkrótszy - większość Towarów wysyłamy w terminie 24-48h (w dni robocze).

Przy każdym Towarze podany jest Czas Realizacji Zamówienia dla konkretnego Towaru ("Wysyłka w ciągu ... dni/godzin").
Do tego czasu należy doliczyć Czas Dostawy (przeważnie 1 dzień roboczy).
W przypadku, kiedy Zamówienie składa się z kilku Towarów o różnym Czasie Realizacji Zamówienia, wysyłane jest dopiero po skompletowaniu całości Zamówienia, z uwzględnieniem wszystkich terminów.

Ze względu na szeroką gamę produktów, większość z nich wymaga czasu na sprowadzenie od producenta, co może opóźnić wysyłkę. Paczka z zamówionymi towarami jest wysyłana, gdy wszystkie wybrane produkty są dostępne. O dokładnym czasie Internauta zostanie poinformowany drogą mailową.

W przypadku odbioru osobistego zamówienia -  konsultant telefonicznie lub mailowo potwierdzi możliwość odbioru.

Wszystkie zamówienia wysyłane są kurierem, który dostarcza produkty w godzinach od 8:00 do 18:00. Przesyłki są rzetelnie zapakowane oraz ubezpieczone do pełnej wartości zakupionych towarów.

*godziny-dni robocze (od poniedziałku do piątku)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl