Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

Baterie umywalkowe mamy dostępne w wielu wzorach, kolorach i przedziałach cenowych. Baterie czasowe charakteryzują się dużą oszczędnością wody, zatem cieszą się dużą popularnością wśród naszych Klientów. Te, które są przystosowane do montażu na ścianie są wybierane przede wszystkim przez zwolenników nowoczesnego wystroju i jednocześnie stawiają na praktyczność i wygodę ich użytkowania. Wszystkie nasze produkty są wandaloodporne, dlatego gwarantujemy możliwość ich długoletniego użytkowania.

Gdzie najlepiej sprawdzi się bateria czasowa ścienna?

Bateria, którą mocujemy do ściany jest praktyczna i bardzo dyskretna. Oznacz to, że nie zajmuje dużo miejsca i jednocześnie nie zaburza całego wystroju wnętrza toalety. Jest to doskonała propozycja dla pomieszczeń małych, gdzie liczy się każdy centymetr. Bateria chętnie wybierana jest również do toalet, gdzie jest zapotrzebowanie na ich większą ilość. Klika umywalek z baterią ścienną umieszczonych obok siebie prezentuje się bardzo elegancko. System mocuje się do ściany, a niektóre modele zostały wyposażone w regulator odległości od powierzchni, do której zostają przytwierdzone. Należy pamiętać, aby umieścić je na odpowiedniej wysokości. Powinny być łatwo dostępne dla każdego, zarówno dla osoby wysokiej, niskiej, dziecka czy osoby niepełnosprawnej. Jest to także zależne od wysokości umywalek, dlatego dobrym rozwiązaniem będzie się nad tym zastanowić już przy początkowym planowaniu zagospodarowania publicznej toalety.

Solidne wykonanie baterii czasowych ściennych i ich przeznaczenie

Odporność na uszkodzenia umożliwia ich montaż w toaletach, które są przeznaczone do intensywnego używania. Kupując wysokiej jakości baterię czasową od naszej firmy, możesz liczyć na ich długie użytkowanie oraz brak problemów z montażem. Baterie te znalazły swoje zastosowanie już w wielu miejscach publicznych, które nierzadko są narażone na częste zniszczenia. Dobry montaż i dbałość o urządzenie to podstawa, aby bateria ścienna mogła w pełni spełniać swoje zadanie.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl