Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

Obecnie jednym z popularniejszych i chętnie stosowanych sposobów instalacji jest instalacja podtynkowa. Skrzynki montażowe są niezbędne przy takim montażu baterii, ułatwiając ich instalację oraz późniejszy dostęp do nich w celu wymiany, naprawy lub konserwacji. Decydując się na umieszczenie baterii w ścianie, musimy pamiętać o tym, aby wybrać odpowiednią oraz solidną skrzynkę montażową.

Czy warto inwestować w skrzynkę montażową? Instalacja podtynkowa i jej zalety

Instalacja podtynkowa charakteryzuje się tym, że wszystkie elementy dostarczające wodę są umieszczone wewnątrz ściany. Wiele osób decyduje się na takie rozwiązanie z powodów czysto wizualnych oraz estetycznych. Projektując łazienkę, najczęściej chcemy ukryć jak najwięcej, aby wnętrze prezentowało się stylowo i nowocześnie. W naszej ofercie dostępne są baterie podtynkowe prysznicowe oraz umywalkowe. Wybierając taki rodzaj baterii, widoczny zostaje jedynie uchwyt, który również pełni rolę ozdoby w toalecie. Również kwestia utrzymania czystości jest warta uwagi. Wszystkie podłączenia są ukryte pod tynkiem, co sprzyja higieniczności tego miejsca. Fakt, że całość instalacji na co dzień jest niedostępna, może wpływać na pojawiające się utrudnienia związane z wymianą poszczególnych elementów lub ich naprawą. Dlatego tak ważny jest zakup skrzynki montażowej, która ułatwia dostęp do podtynkowych elementów.

Skrzynki montażowe ze stali nierdzewnej

Nasze skrzynki montażowe zostały wykonane z wysokiej jakości materiału, aby dać Państwu możliwość korzystania z nich przez wiele lat, bez konieczności wymiany. Stal nierdzewna chroni puszkę prze korozją, co w instalacjach wodnych jest niezwykle istotne. Skrzynki zostały wyposażone w maskownice, która pełni funkcję ochronną. Produkty są odporne na uszkodzenia oraz akty wandalizmu. Gwarantujemy, że puszki naszych producentów ułatwią Państwu montaż baterii podtynkowych oraz pozwolą na bezproblemową kontrolę elementów instalacji.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl