Masz pytanie? tel: 733 888 555 e-mail: sklep@higieniczny.pl
» Jednostki budżetowe - odroczony termin płatności » Indywidualna wycena inwestycji dla firm
Opcje przeglądania
Kontakt

kontakt ze sklepem

płatności

Pojemnik na torebki higieniczne stal mat Impeco Pojemnik na torebki higieniczne stal mat Impeco
Dystrybucja: IMPECO
Cena:

103,68 zł

Cena netto: 84,29 zł

szt.

Toalety publiczne i pomieszczenia higieniczno- sanitarne to miejsca, w których dbałość o higienę jest niezwykle ważna. Wyposażenie nie powinno ograniczać się do podstawowych urządzeń, ale również należy zadbać o akcesoria tj. pojemniki na torebki higieniczne. Są one bardzo istotnym elementem toalet szczególnie dla kobiet i osób niepełnosprawnych. Pozwalają one na zachowanie większej higieny osobistej oraz samej toalety.

Pojemnik na torebki higieniczne podwyższa standard toalet publicznych

Na czystość w toalecie zwraca się szczególną uwagę. Przede wszystkim kobiety, młode mamy i osoby niepełnosprawne przywiązują dużą wagę do higieny. Nasze pojemniki na torebki higieniczne zostały wykonane z wysokiej jakości tworzywa sztucznego ABS lub stali nierdzewnej. Są niewielkie, dlatego zajmują niewiele miejsca i mogą zostać wykorzystane na niewielkiej przestrzeni. Dodatkowym atutem jest możliwość przymocowania ich do ściany, co sprawia, że są praktyczne w użytkowaniu. Można w nich umieścić od 30 do 50 torebek w zależności od modelu pojemnika. Biały kolor doskonale sprawdzi się w klasycznych łazienkach, zaś srebrny w nowoczesnych i modnych wnętrzach. Dzięki takiemu rozwiązaniu na dłużej zachowamy czystość i świeży zapach w toalecie.

Dlaczego pojemnik na papierowe podkładki higieniczne na deskę sedesową w toalecie publicznej jest tak ważny?

Z toalety publiczne korzysta każdego dnia setki osób, co sprawia, że jesteśmy narażeni na zakażenia oraz mamy styczność z wieloma bakteriami. Podkładki higieniczne chronią przed bezpośrednią stycznością ciała z deską sedesową. Nasz pojemnik na papierowe podkładki higieniczne na deskę sedesową można zamontować do ściany w łatwo dostępnym dla użytkowników miejscu. Jest prosty w obsłudze i został przystosowany do użytkowania przez osoby niepełnosprawne oraz dzieci. Zakup takiego pojemnika nie wiąże się z dużymi kosztami, a może znacznie podnieść standard toalet publicznych. Jego niewielkie rozmiary sprawiają, że jest on dyskretny i nie zajmuje dużo miejsca w pomieszczeniu.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl