Masz pytanie? tel: 733 888 555 e-mail: sklep@higieniczny.pl
Kontakt

kontakt ze sklepem

płatności

W naszej ofercie znajdą Państwo baterie czasowe, które pozwalają na oszczędność wody nawet do 70%. Ich montaż, a także użytkowanie jest bardzo proste, co również wpływa na ich rosnącą ilość zwolenników. Znalazły one zastosowanie przede wszystkim w toaletach publicznych, gdzie bardzo istotna jest higiena oraz przystosowanie pomieszczenia do użytku zarówno przez osoby starsze, jak i dzieci i osoby niepełnosprawne. Baterie czasowe dostępne mamy dla umywalek, natrysków, pisuarów oraz WC.

Baterie czasowe wyposażone w mieszacze oraz zawory samozamykające

Oferujemy baterie czasowe wyposażone w mieszacze lub zawory samozamykające. Pierwsze rozwiązanie umożliwia podłączenie armatury do wody zimnej lub gorącej. Mieszacz termostatyczny zapobiega poparzeniom. Druga opcja z zaworem samozamykającym wykorzystywana jest przy możliwości podłączenia do wody zimnej lub zmieszanej. Użytkownik nie ma kontroli nas temperaturą wody i nie jest narażony na ewentualne poparzenia.

Szeroki asortyment baterii czasowych

Dysponujemy bardzo bogatym asortymentem baterii czasowych, co pozwala na dopasowanie urządzenia indywidualnie do potrzeb każdego Klienta, co przekłada się na jego zadowolenie i satysfakcję. Oferujemy baterie czasowe umywalkowe sztorcowe oraz ścienne. Te drugie, które wymagają przymocowania do ściany cieszą się obecnie dużą popularnością i coraz częściej można je spotkać w publicznych toaletach. W naszej ofercie dostępne są również baterie czasowe prysznicowe oraz całe zestawy i baterie czasowe pisuarowe i wc. W jednym miejscu mają Państwo wszystkie dostępne urządzenia, które są niezbędne do wyposażenia w pełni toalety publicznej. Każda bateria została wykonana z niezwykłą starannością. Jest nie tylko praktyczna, ale również estetycznie się prezentuje. Pasuje do nowoczesnego wystroju, jak również klasycznych, małych toalet. Nasze urządzenia podniosą standard każdego miejsca oraz dadzą poczucie komfortu każdemu użytkownikowi.

do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl