Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

Prawdziwie innowacyjnym rozwiązaniem instalacji łazienkowych są baterie elektroniczne, które nie wymagają uruchamiania ich przy pomocy przycisku, a czujnika, który reaguje na ruch. Jest to rozwiązanie bardzo wygodne i pozwala na łatwiejsze utrzymanie toalet w czystości. Takie baterie doskonale sprawdzają się w toaletach publicznych, miejscach sanitarnych oraz ułatwiają korzystanie z urządzeń osobom niepełnosprawnym. Wymagają one jednak dodatkowych zasilaczy, które umożliwią prawidłowe funkcjonowanie całej aparatury.

Jakie zasilacze do armatury bezdotykowej wybrać?

W naszej ofercie znajdą Państwo kilka rodzajów zasilaczy, co pozwala na dopasowanie odpowiedniego indywidualnie do potrzeb instalacji. Dostępne mamy zasilacze o mocy od 6V do 12V. Można wybierać spośród produktów, które służą do zasilania jednego urządzenia lub kilku urządzeń bezdotykowych. Również rodzaj montażu baterii wpływa na to, które zasilacze będą najodpowiedniejsze. Jedne przystosowane są do montażu podtynkowego, a inne oprócz tego mogą służyć przy montażu natynkowym. W zależności od tego, ile urządzeń ma obsługiwać zasilacz, jest on obudowany lub charakteryzuje się długim kablem zasilającym. Posiadamy również takie zasilacze, które pozwalają na wyłączenie ich działania.

Zasilacze do baterii na fotokomórkę najwyższej klasy

Oferujemy Państwu tylko takie produkty, które są wykonane z najlepszego materiału oraz przez sprawdzonych specjalistów. Zasilacze do baterii na fotokomórkę posiadają certyfikat CE, a więc spełnia wymogi unijne i jest zgodny z wymaganiami dotyczących tego produktu. To potwierdza, że dbamy o dobro naszych Klientów i staramy się im dostarczać tylko takie produkty, które są bezpieczne w montażu i użytkowaniu, co potwierdzają stosowne oświadczenia.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl