Masz pytanie? tel: 733 888 555 e-mail: sklep@higieniczny.pl
Kontakt

kontakt ze sklepem

płatności

Dozowniki do mydła

Dozownik mydła w płynie 0,5l ECO FANECO Dozownik mydła w płynie 0,5l ECO FANECO
Producent: Faneco
Cena: 20,78 zł (netto: 16,89 zł )
szt.
zobacz więcej
Dozownik mydła w płynie 0,5l JET Faneco Dozownik mydła w płynie 0,5l JET Faneco
Producent: Faneco
Cena: 20,78 zł (netto: 16,89 zł )
szt.
zobacz więcej
Dozownik mydła w płynie 1l ECO FANECO Dozownik mydła w płynie 1l ECO FANECO
Producent: Faneco
Cena: 28,91 zł (netto: 23,50 zł )
szt.
zobacz więcej
Dozownik mydła w płynie 0,5l POP FANECO Dozownik mydła w płynie 0,5l POP FANECO
Producent: Faneco
Cena: 36,29 zł (netto: 29,50 zł )
Dozownik mydła w pianie 0,5l POP FANECO Dozownik mydła w pianie 0,5l POP FANECO
Producent: Faneco
Cena: 41,20 zł (netto: 33,50 zł )
szt.
zobacz więcej
Dozownik mydła w płynie 1l POP FANECO Dozownik mydła w płynie 1l POP FANECO
Producent: Faneco
Cena: 46,37 zł (netto: 37,70 zł )
szt.
zobacz więcej
Dozownik mydła w płynie 0,5l DUO FANECO Dozownik mydła w płynie 0,5l DUO FANECO
Producent: Faneco
Cena: 84,87 zł (netto: 69,00 zł )
Dozownik mydła w płynie 0,5l TOP FANECO Dozownik mydła w płynie 0,5l TOP FANECO
Producent: Faneco
Cena: 84,87 zł (netto: 69,00 zł )
Dozownik mydła w płynie 0,5l HIT FANECO Dozownik mydła w płynie 0,5l HIT FANECO
Producent: Faneco
Cena: 104,55 zł (netto: 85,00 zł )
szt.
zobacz więcej
Dozownik mydła w płynie 1l DUO FANECO Dozownik mydła w płynie 1l DUO FANECO
Producent: Faneco
Cena: 104,55 zł (netto: 85,00 zł )
szt.
zobacz więcej
Dozownik mydła w płynie 1l TOP FANECO Dozownik mydła w płynie 1l TOP FANECO
Producent: Faneco
Cena: 104,55 zł (netto: 85,00 zł )
szt.
zobacz więcej
Dozownik mydła w płynie 1l ZEN FANECO Dozownik mydła w płynie 1l ZEN FANECO
Producent: Faneco
Cena: 121,77 zł (netto: 99,00 zł )
szt.
zobacz więcej
Dozownik mydła w płynie 1l HIT FANECO Dozownik mydła w płynie 1l HIT FANECO
Producent: Faneco
Cena: 121,77 zł (netto: 99,00 zł )
szt.
zobacz więcej
Dozownik mydła w płynie 1l poziomy TOP H FANECO Dozownik mydła w płynie 1l poziomy TOP H FANECO
Producent: Faneco
Cena: 121,77 zł (netto: 99,00 zł )
szt.
zobacz więcej
Dozownik mydła w płynie 0,8l LAB FANECO Dozownik mydła w płynie 0,8l LAB FANECO
Producent: Faneco
Cena: 146,37 zł (netto: 119,00 zł )
szt.
zobacz więcej

W obiektach użyteczności publicznej dozowniki do mydła w płynie lub w pianie są koniecznością, ponieważ tradycyjne mydło w kostce, używane każdego dnia przez dziesiątki czy nawet setki osób, szybko staje się niebezpiecznym skupiskiem bakterii. W naszym sklepie znajdą Państwo dozowniki do mydła zarówno ręczne jak i automatyczne cenionych producentów Faneco, Jofel, Impeco, Tork, Merida. Wszystkie proponowane przez nas urządzenia wyposażono w niezawodny system dozujący, który perfekcyjnie odmierza określoną ilość mydła i jednocześnie zapobiega jego skapywaniu. Tym samym możliwe jest zachowanie najwyższych standardów higieny. W naszej ofercie znajdą Państwo dozowniki do mydła wykonane ze stali nierdzewnej lub plastiku, które dzięki nowoczesnemu designowi będą z pewnością pasować do każdej łazienki, czy też toalety publicznej. W trosce o wygodę naszych klientów staramy się oferować dozowniki o dużej pojemności (zarówno mydła w płynie jak i w pianie), które wymagają rzadszego uzupełniania.

Wysokiej jakości dozowniki do mydła w pianie

Sklep Higieczny.pl może zaoferować Państwo wysokiej jakości dozowniki do mydła w pianie. Wszystkie dozowniki w tej kategorii wykonane są z bardzo wytrzymałych tworzyw. Ze względu na ergonomiczną budowę ich napełnianie oraz okresowa konserwacja są bardzo łatwe. Oferowane produkty wyposażone są w dość duży przycisk oraz okienko kontrolne, które pozwala na sprawdzenie, ile mydła zostało w środku pojemnika. Warto podkreślić, że mydło w pianie jest znacznie bardziej efektywne niż tradycyjne środki myjące. Co więcej, jego wykorzystanie nie wymaga zużycia dużej ilości wody. W praktyce oznacza to, że możemy dość szybko zauważyć znaczne oszczędności, decydując się na tę opcję. Podobnie jak w przypadku innych produktów tego typu również dozowniki na mydło w pianie są nie tylko funkcjonalne, lecz także bardzo estetyczne. Zamontowane w łazience albo kuchni z pewnością będą pomocne w utrzymaniu optymalnej higieny, pełniąc przy tym rolę oryginalnej dekoracji.

Szeroka oferta dozowników do mydła

Dzięki Higieniczny.pl można z łatwością odnaleźć najlepsze oferty komercyjnych dozowników mydła z największym wyborem produktów wiodących marek w branży, takich jak Jofel, Tork i Merida. Wybierz spośród ogromnej liczby dostępnych wersji dozowników mydła produkt, który najlepiej spełni Twoje indywidualne potrzeby związane z toaletami publicznymi: automatyczne dozowniki mydła, bezdotykowe dozowniki mydła, dozowniki mydła w formie piany czy mydła w płynie, dozowniki na mydło w płynie dolewane, naścienne dozowniki mydła oraz podblatowe dozowniki mydła. Zapoznaj się w łatwy sposób z komercyjnymi dozownikami mydła na stronie Higieniczny.pl poświęconej systemom dozowania mydła. Wysokiej jakości systemu dozowania mydła obejmują zarówno sam komercyjny dozownik, jak i odpowiedni wkład uzupełniający w tej samej kategorii, aby zapewnić Ci właściwą obsługę techniczną każdego, unikalnego rodzaju stosowania. Największy wybór dozowników mydła i systemów dozowania mydła w cenach hurtowych znajdziesz dzięki specjalistycznej i gwarantującej najwyższą jakość ofercie sklepu Higieniczny. Istnieje kilka różnych wariantów, jakie należy mieć na uwadze podczas wybierania komercyjnego dozownika mydła właściwego dla Twojej toalety. Ponieważ każda toaleta różni się pod względem powierzchni i liczby użytkujący ją każdego dnia osób, należy rozważyć kilka różnych opcji, aby mieć pewność, że wybrany dozownik mydła jest tym właściwym dla Twojej toalety publicznej.

Naścienne dozowniki mydła, a podblatowe dozowniki mydła – porównanie

Jedną z kwestii, jakie należy rozważyć na samym początku, jest sposób mocowania dozownika. Dwie najpopularniejsze metody stosowane w toaletach publicznych to montaż naścienny i podblatowy. Dozowniki mydła mocowane na ścianie są przyczepiane do ściany toalety, łatwe w montażu, konserwacji i obsłudze. Co więcej, te wysokiej jakości dozowniki mydła idealnie sprawdzają się w niemal każdego rodzaju toalecie. Inną możliwością jest zastosowanie podblatowych dozowników na mydło. Dozowniki te mocowane są na blacie i zazwyczaj umieszczone tuż przy umywalce i kranie. Efektem stosowania systemu podblatowych dozowników mydła jest wysoka liczba użyć oraz czysty i zadbany wygląd blatów toalety publicznej.

Bezdotykowe dozowniki mydła, a dozowniki mydła z przyciskiem

Sposób obsługi dozowników mydła dla toalet publicznych dzieli się na dwie główne kategorie: bezdotykowe i aktywowane ręcznie za pomocą przycisku. Jedną z największych korzyści dozowników bezdotykowych jest to, że nie wymagają one, by użytkownik dotykał brudnego dozownika – jest do idealny wybór pod względem higieny. Poprzez obniżenie prawdopodobieństwa zanieczyszczenia krzyżowego i rozsiewania potencjalnych zarazków, bezdotykowe automatyczne dozowniki mydła są świetnym dodatkiem każdej toalety publicznej. Urządzenia do bezdotykowego dozowania mydła łatwo jest ustawić, zazwyczaj też ich działanie opiera się na bateriach alkalicznych, umożliwiających przeprowadzenie obsługi technicznej w sposób szybki i prosty. Inną opcją do rozważenia jest dozownik mydła, którego działanie oparte jest na obsłudze ręcznej. Dozowniki z przyciskiem nie wymagają jakiegokolwiek zasilania – z tego względu są one rozwiązaniem ekonomicznym i łatwym w obsłudze. Idealne do toalet publicznych, w których wielokrotne użytkowanie łączy się z utrzymaniem obszarów o ograniczonym harmonogramie prac konserwacyjnych, dozowniki mydła z przyciskiem są prostym i trwałym rozwiązaniem.

Dozowniki do mydła w formie piany, a dozowniki mydła w płynie

Główną i oczywistą różnicą między dozownikami mydła w pianie, a dozownikami mydła w płynie jest rodzaj dozowanego mydła (w formie piany lub w formie płynu). Jedną najważniejszych różnic między tymi dwoma rodzajami mydła jest to, że mydło w pianie jest bardziej wydajne w porównaniu do tradycyjnego mydła w płynie. Co więcej, stosowanie mydła w pianie wiąże się z mniejszym bałaganem. Z tych względów dla toalet publicznych o dużym natężeniu ruchu wybierane są systemy mydła w pianie. Inną możliwością jest wybór dozownika mydła w płynie. Płynne mydło do rąk świetnie sprawdza się do niemal wszelkich ogólnych celów mycia rąk. Przy szerokim asortymencie dozowniki mydła w płynie stanowią trwałe, wysokiej jakości rozwiązanie dla częstego, codziennego stosowania.

do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl