Masz pytanie? tel: 733 888 555 e-mail: sklep@higieniczny.pl
Kontakt

kontakt ze sklepem

 
 
O firmie

wyposażenie toalet publicznych

Głównym celem sklepu Higieniczny.pl jest zagwarantowanie Nabywcom szybkiego dostępu do szerokiego asortymentu urządzeń higienicznych. Wysoka jakość oferowanych produktów doskonale koresponduje z rzetelną obsługą klienta oraz intuicyjnym sposobem poruszania się po sklepie. Dzięki temu dokonywane przez Państwa transakcje stają się o wiele prostsze i bezpieczniejsze, a wszelkie decyzje w 100% trafne!

Każdy Klient może skierować swoje pytania do kompetentnego doradcy, który udzieli wyczerpującej informacji na temat konkretnego produktu i jego działania. Takie indywidualne podejście do Klienta wymaga z naszej strony sporej wiedzy na temat oferowanych urządzeń, co z pewnością przełoży się później na satysfakcję Odbiorcy.

Sklep Higieniczny.pl to szybkie i nieskomplikowane zakupy. Co to oznacza? Przede wszystkim nasi Klienci mają możliwość wyboru dogodnego rodzaju płatności. Po każdorazowym złożeniu zamówienia Klient zostaje dokładnie poinformowany o aktualnym statusie zlecenia. Otrzymując unikalny numer wysyłki, Klient może monitorować swą paczkę aż do czasu jej otrzymania. Przesyłki towaru realizuje dla nas firma kurierska.  
Bezpieczne zakupy w naszym sklepie to także szyfrowane transakcje SSL, odpowiednio zabezpieczona i ubezpieczona przesyłka czy w razie konieczności - bezpłatny zwrot towaru do 14 dni od daty doręczenia przesyłki przez kuriera.

Nieustannie dążymy do tego, aby Nabywcy dokonujący zakupu urządzeń higienicznych za pośrednictwem sklepu Higieniczny.pl obdarzyli zaufaniem naszą markę. Dlatego też w naszych działaniach duży nacisk kładziemy na przestrzeganie obowiązujących w Polsce praw konsumenckich. Jeśli zamówiony towar okaże się wadliwy bądź niezgodny z umową, Nabywcy przysługuje prawo do złożenia reklamacji lub odstąpienia od umowy. Każdy oferowany przez nas towar opatrzony jest gwarancją producenta.

Sklep Higieniczny.pl współpracuje z cenionymi producentami urządzeń higienicznych, tj. Dyson, Impeco, Faneco, Makoinstal. Linea Trade, Warmtec itd. Z nami otrzymują Państwo szansę zakupu produktów z najwyższej półki, które trudno dziś znaleźć w detalicznym handlu.

Dlaczego warto nam zaufać?

- Kompleksowa oferta "szyta na miarę"
- Wysoki poziom obsługi Klienta
- Największy wybór urządzeń higienicznych od sprawdzonych producentów
- Konkurencyjne ceny

do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl