Masz pytanie? tel: 733 888 555 e-mail: sklep@higieniczny.pl
» Jednostki budżetowe - odroczony termin płatności » Indywidualna wycena inwestycji dla firm
Kontakt

kontakt ze sklepem

O firmie

Głównym celem sklepu Higieniczny.pl jest zagwarantowanie nabywcom szybkiego dostępu do szerokiego asortymentu urządzeń i rozwiązań higienicznych. Wysoka jakość oferowanych produktów doskonale koresponduje z rzetelną obsługą Klienta oraz intuicyjnym sposobem poruszania się po sklepie. Dzięki temu dokonywane przez Państwa transakcje stają się o wiele prostsze i bezpieczniejsze, a wszelkie decyzje w 100% trafne!

magazyn sklep higienicznyKażdy Klient może skierować swoje pytania do kompetentnego doradcy, który udzieli wyczerpującej informacji na temat konkretnego produktu i jego działania. Takie indywidualne podejście do Klienta wymaga z naszej strony sporej wiedzy na temat oferowanych urządzeń, co z pewnością przełoży się później na satysfakcję odbiorcy.

pakowanie paczek sklep Higieniczny.pl

Sklep Higieniczny.pl to szybkie i nieskomplikowane zakupy. Co to oznacza? Przede wszystkim nasi Klienci mają możliwość wyboru dogodnego rodzaju płatności. Po każdorazowym złożeniu zamówienia Klient zostaje dokładnie poinformowany o aktualnym statusie zlecenia. Otrzymując unikalny numer wysyłki, Klient może monitorować swą paczkę aż do czasu jej otrzymania. Przesyłki towaru realizuje dla nas firma kurierska.  
Bezpieczne zakupy w naszym sklepie to także szyfrowane transakcje SSL, odpowiednio zabezpieczona i ubezpieczona przesyłka.

transport w sklepie Higieniczny.pl 

Nieustannie dążymy do tego, aby nabywcy dokonujący zakupu urządzeń higienicznych za pośrednictwem sklepu Higieniczny.pl obdarzyli zaufaniem naszą markę. Dlatego też w naszych działaniach duży nacisk kładziemy na przestrzeganie obowiązujących w Polsce praw konsumenckich. Jeśli zamówiony towar okaże się wadliwy bądź niezgodny z umową, Nabywcy przysługuje prawo do złożenia reklamacji lub odstąpienia od umowy. Każdy oferowany przez nas towar opatrzony jest gwarancją producenta.

Sklep Higieniczny.pl współpracuje z cenionymi producentami urządzeń higienicznych, tj. Dyson, Impeco, Faneco, HiG, Ekaplast, Linea Trade, Warmtec itd. Z nami otrzymują Państwo szansę zakupu produktów z najwyższej półki, które trudno dziś znaleźć w detalicznym handlu.

Dlaczego warto nam zaufać?

- Kompleksowa oferta "szyta na miarę"
- Wysoki poziom obsługi Klienta
- Największy wybór urządzeń higienicznych od sprawdzonych producentów
- Konkurencyjne ceny

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl