Masz pytanie? tel: 733 888 555 e-mail: sklep@higieniczny.pl
» Jednostki budżetowe - odroczony termin płatności » Indywidualna wycena inwestycji dla firm
Opcje przeglądania
Kontakt

kontakt ze sklepem

płatności

Przegroda międzypisuarowa perforowana stal nierdzewna mat Faneco Przegroda międzypisuarowa perforowana stal nierdzewna mat Faneco
Dystrybucja: Faneco
Cena:

848,70 zł

Cena netto: 690,00 zł

Pisuar wandaloodporny wiszący stal nierdzewna SLPN 06 SANELA Pisuar wandaloodporny wiszący stal nierdzewna SLPN 06 SANELA
Dystrybucja: Sanela
Cena:

3 343,67 zł

Cena netto: 2 718,43 zł

Pisuar wiszący ze stali nierdzewnej N13004 Faneco Pisuar wiszący ze stali nierdzewnej N13004 Faneco
Dystrybucja: Faneco
Cena:

2 059,00 zł

Cena netto: 1 673,98 zł

szt.

Coraz częściej można się spotkać z toaletami publicznymi, w których dominuje wyposażenie ze stali niedrzewnej. Nie ma w tym nic zaskakującego. Toalety publiczne odwiedzane są każdego dnia przez bardzo wiele osób, często można mówić o setkach czy nawet tysiącach użytkowników. Dlatego też, szczególnie w miejscach o dużym natężeniu ruchu, powinno się pomyśleć o takim wyposażeniu, które będzie odporne na akty wandalizmu. Idealnym rozwiązaniem jest stal szlachetna – materiał, który wyróżniają się wyjątkową wytrzymałością i który jednocześnie zachwyca swoją ponadczasową elegancją.

Pisuary ze stali szlachetnej

Ze względów higienicznych oraz z uwagi na komfort użytkowników w toaletach publicznych coraz częściej montowane są pisuary. Oczywiście na rynku ciągle jeszcze znajdziemy pisuary ceramiczne, jednak pisuar ze stali szlachetnej to zdecydowanie lepsze rozwiązanie. Dlaczego właściwie? Przede wszystkim z tego względu że jest bardzo wytrzymały. Jak wspomnieliśmy, stal szlachetna to materiał odporny także i na akty wandalizmu. Stąd też wykonany ze stali szlachetnej pisuar wiszący może znaleźć się także w toaletach w dyskotekach, klubach albo hotelach czy galeriach handlowych. Co nie bez znaczenia, jest to rozwiązanie znacznie bardziej estetyczne niż tradycyjne pisuary z ceramiki. Stal szlachetna to materiał, który nawet po latach prezentuje się bez zarzutu. W dodatku jego utrzymanie w czystości nie nastręcza większych trudności. W tej chwili na rynku dostępne są pisuary wodne oraz bezwodne. Ze względów ekologicznych (mniejsze zużycie wody) coraz częściej wybierana jest druga opcja.

Eleganckie pisuary ze stali nierdzewnej w naszym sklepie

Nasz sklep internetowy stawia sobie za cel dostarczyć Państwu wysokiej jakości wyposażenie do łazienek publicznych. Z racji tego, że w miejscach użytkowanych publicznie najlepszym rozwiązaniem są sanitaria naprawdę bardzo wytrzymałe, stawiamy na stal szlachetną. Stal nierdzewna to materiał, który pięknie wygląda i jednocześnie jest bardzo wytrzymały na zarysowania czy uderzenia. W naszej ofercie znajdą Państwo obecnie także i eleganckie, porządnie wykonane pisuary ze stali szlachetnej. Chcemy, żeby urządzana przez Państwa łazienka publiczna była miejscem gustownie uradzonym. Dlatego też możemy zaoferować pisuary zarówno z wykończeniem z połyskiem, jak i matowe. Jeśli są Państwo zainteresowanie parametrami oferowanych pisuarów, zachęcamy do skontaktowania się z nami. Na pewno nie pozostawimy bez odpowiedzi żadnej nadesłanej wiadomości. Oczywiście możemy zaoferować Państwu doradztwo przy wyborze najlepszych sanitariów.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl