Masz pytanie? tel: 733 888 555 e-mail: sklep@higieniczny.pl
» Jednostki budżetowe - odroczony termin płatności » Indywidualna wycena inwestycji dla firm
Opcje przeglądania
Kontakt

kontakt ze sklepem

płatności

Oznaczenie toaleta damska SIGNO Blomus (stal matowa, 8 cm) Oznaczenie toaleta damska SIGNO Blomus (stal matowa, 8 cm)
Dystrybucja: Blomus
Cena:

45,00 zł

Cena netto: 36,59 zł

Oznaczenie toaleta męska SIGNO Blomus (stal matowa, 8 cm) Oznaczenie toaleta męska SIGNO Blomus (stal matowa, 8 cm)
Dystrybucja: Blomus
Cena:

45,00 zł

Cena netto: 36,59 zł

szt.
Oznaczenie WC SIGNO Blomus (stal matowa, 8 cm) Oznaczenie WC SIGNO Blomus (stal matowa, 8 cm)
Dystrybucja: Blomus
Cena:

45,00 zł

Cena netto: 36,59 zł

Osoby odpowiedzialne za urządzenie toalety publicznej powinny pamiętać, że konieczne jest także i jej właściwe oznakowanie. Przykładowo ogólne wejście do łazienki można oznakować literami „WC”. Oczywiście niezbędne jest także osobne oznakowanie toalet dla kobiet, mężczyzn oraz osób niepełnosprawnych. WC symbol może być oczywiście bardzo prosty – wszyscy znamy doskonale tradycyjne oznaczenia, czyli kółko na drzwiach toalety damskiej oraz trójkąt na drzwiach toalety dla panów. Są jednak także i inne rozwiązania. Firmy, które produkują oznakowanie toalet, mają dla nas wiele ciekawych propozycji.

Oznaczenie toalety damskiej i męskiej

W tej chwili dokłada się starań także i wtedy, gdy chodzi o niewielkie detale jak właśnie właściwe oznakowanie drzwi toalety w miejscu publicznym. Dobre oznakowanie toalet w centrach handlowych, szkołach, szpitalach, restauracjach itd. powinno być jednoznaczne. Oczywiście warto byłoby postawić na oznakowanie starannie wykonane, które nawet po kilku latach będzie się doskonale prezentować na drzwiach. Dobry WC-symbol powinien kolorystycznie oraz stylistycznie pasować zarówno do konkretnego lokalu, jak i do samych drzwi oraz oczywiście wystroju toalety. Trzeba przyznać, że producenci tego typu produktów starają się nadążyć na zmieniającymi się potrzebami klientów. Dlatego też obecnie można zdecydować się zarówno na niezbyt drogie oznaczenia WC z folii, jak i wykonane z metalu. Naprawdę nie powinno być specjalnie trudno znaleźć komplet oznaczeń w odpowiedniej stylistyce.

Nowoczesne oznaczenia WC w naszej ofercie

W naszym sklepie znajdą Państwo kompleksowe wyposażenie toalet publicznych. Niezależnie od tego, czy chodzi o toalety w stylu nowoczesnym czy może bardziej tradycyjnym, możemy zaoferować akcesoria, które będą ich doskonałym uzupełnieniem. Oczywiście nasza oferta obejmuje także najwyższej klasy piktogramy na drzwi, które pozwalają na czytelne dla użytkowników oznaczenie toalety w miejscu publicznym. Zawsze zależy na tym, żeby nasi klienci znaleźli u nas produkty najwyższej jakości. Dlatego też możemy Państwu zaoferować także eleganckie, wykonane ze stali nierdzewnej piktogramy na drzwi marki Blomus. To rozwiązanie, które będzie się rewelacyjnie prezentować na każdych drzwiach. Co więcej, oznaczenia tego typu można łatwo utrzymać w czystości, nie trzeba ich poddawać zabiegom konserwacyjnym. Nawet po latach będą wyglądać jak nowe. Będzie nam bardzo miło, jeśli nasza oferta wzbudzi Państwa zainteresowanie. Chętnie udzielimy odpowiedzi na wszelkie pytania związane z naszym asortymentem. Serdecznie zapraszamy do skontaktowania się z nami.

Oznaczenia toalet w obiektach użyteczności publicznej

Właściwe oznaczenie toalet w miejscach publicznych jest rzeczą niezbędną. Obecnie bez problemu różnego typu oznaczenia toalet możemy zamówić przez Internet. Producenci oznaczeń proponują nam zarówno piktogramy, jak i bardziej zaawansowane graficznie oznaczenia, które z reguły są bardzo proste w montażu. Konkurencyjnym cenowo rozwiązaniem są oznaczenia toalet wykonane z folii samoprzylepnej. Każdy może je bez problemu sam nakleić na drzwi toalety; warto dodać, że odznaczają się one wysoką trwałością. Dostępne są oznaczenia toalet z folii samoprzylepnej w różnych kształtach, zwykle o na tyle dużych rozmiarach, aby były czytelne również z większych odległości. Największym zainteresowaniem cieszą się oznaczenia utrzymane w raczej stonowanej kolorystyce. Tego typu oznaczenia toalet możemy spotkać w hotelach, klubach, restauracjach oraz innych miejscach publicznych. Osoby szukające bardziej eleganckich rozwiązań, mogą zdecydować się na oznaczenia toalet ze stali nierdzewnej – bez problemu można zamówić oznaczenia kwadratowe, okrągłe oraz w innych kształtach; zarówno ze stali satynowej jak i chromowanej. Również i w tym przypadku najlepszym wyjściem są oznaczenia z powszechnie stosowanymi piktogramami – takie oznakowanie jest powszechnie znane. Dlaczego warto postawić właśnie na oznaczenia toalet ze stali nierdzewnej? Przede wszystkim z tego względu, że są one bardzo odporne na wszelkiego rodzaju czynniki zewnętrzne, w tym również uszkodzenia o charakterze mechanicznym. Warto dodać, że na metalowych oznaczeniach piktogramy są najczęściej grawerowane. Także i stalowe oznakowanie wyposażone jest w specjalna warstwę samoprzylepną, która znacznie ułatwi montaż. Bez problemu znajdziemy zarówno oznaczenia górne (zwykle z napisem WC) jak i oznakowanie toalet dla kobiet, mężczyzn oraz osób niepełnosprawnych.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl