Masz pytanie? tel: 733 888 555 e-mail: sklep@higieniczny.pl
» Jednostki budżetowe - odroczony termin płatności » Indywidualna wycena inwestycji dla firm
Kontakt

kontakt ze sklepem

Przewijak ścienny w restauracji - Zadbaj o wygodę swoich gości! 0
Przewijak ścienny w restauracji - Zadbaj o wygodę swoich gości!

Dzisiejsze restauracje stają się coraz bardziej przyjazne kompletnym rodzinom, czy konkretnie mamom z małymi dziećmi. Nie chodzi tu tylko i wyłącznie o tradycyjne krzesełka dostawiane do stolików, ale i przede wszystkim o przewijaki ścienne, o które dbają restauracje by dogodzić również tym najmłodszym klientom.

Właściciele restauracji coraz częściej zaopatrują toalety w profesjonalne przewijaki ścienne (np. przewijak pionowy marki IMPECO), montowane gdzieś przy wejściu, bądź w specjalnie przeznaczonym danym celom miejscu. Taki przewijak ścienny to urządzenie, które służy przewijaniu niemowląt bądź nieco większych dzieci, co podwyższa standard samego lokalu, jak i gwarantuje komfort klientom. Dzisiejsze przewijaki ścienne to mnóstwo korzyści. O ich zaletach można mówić wręcz w nieskończoność, a najwięcej do powiedzenia w danym temacie zapewne miałyby młode mamy.

Jedną z zalet przewijaków jest na pewno komfort. Chodzi o to, że dzięki temu można bez problemu przewinąć dziecko, wygodnie układając je na powierzchni danego przewijaka i wykonując zamierzone czynności. Nie wszystkie restauracje posiadają taki element wyposażenia, a w tym miejscu należy zaznaczyć, iż przewijak ścienny poziomy ma jeszcze więcej zalet. To w restauracjach najczęściej nie wiadomo gdzie przewinąć dziecko, chyba, że któraś z nich dysponuje tak profesjonalnym wyposażeniem. Wówczas jak najbardziej można mówić o komforcie, płynącym z zastosowania przewijaków w restauracjach.

Kolejną zaletą będzie bezpieczeństwo. Każdy wie jak wygląda toaleta w restauracji. Jest w końcu przeznaczona do użytku w pewnym sensie publicznego. Gdyby nie przewijak, zapewne ciężko byłoby przewinąć dziecko. Przewijaki tego rodzaju są bezpieczne. Solidnie mocuje się je do ściany, a ich wykonanie pozwala na swobodne ułożenie dziecka, bez konieczności nieustającego wpatrywania się, czy dziecko leży, czy może zsuwa się z powierzchni przeznaczonej do leżenia. Profesjonalnie wykonane przewijaki są w stu procentach bezpieczne, dlatego to jak najbardziej jest kolejną ich zaletą.

Przewijaki ścienne na pewno są bardzo funkcjonalne. Nie chodzi tu tylko o to, że umożliwiają bezproblemowe i wygodne przewinięcie niemowlaka, ale też o to, że kiedy są potrzebne, wystarczy je rozłożyć, gdy już nie trzeba z nich korzystać, można bez problemu złożyć, nie zabierając wolnej przestrzeni, którą można wykorzystać w innym celu. Dziś przewijak ścienny skonstruowany jest w taki sposób, by sprawdzał się w swojej istotnej roli, nie przyczyniając się jednocześnie do innych utrudnień. Dlatego w pewnym sensie jest kiedy trzeba i znika gdy już nie jest potrzebny.

Restauracje to lokale, gdzie warto dbać o takie szczegóły, tym bardziej iż choć to jest tylko przewijak ścienny i przydaje się tylko i wyłącznie niektórym gościom restauracji, w oczach wszystkich go zauważających, restauracja staje się profesjonalna, dobrze wyposażona, otwarta na samotnych klientów, z rodzinami, a w tym również z małymi dziećmi. To wpływa na dobrą opinię i uznanie. Dziś przewijaków jest całe mnóstwo i trzeba jedynie dokonać wyboru tego jednego z najlepszych, bo i to jest też istotne. Solidny przewijak będzie służył przez lata, a przy tym dobrze się prezentował.

Najczęściej kupowane przewijaki ścienne wraz z cenami

Przewijak ścienny IMPECO (pionowy) - 1009 zł brutto

przewijak ścienny impeco pionowy

Przewijak ścienny IMPECO (poziomy) - 1009 zł brutto

przewijak ścienny impeco poziomy

Przewijak ścienny pionowy Makoinstal - 1476 zł brutto

przewijak ścienny makoinstal pionowy

Przewijak ścienny poziomy FANECO - 1180 zł brutto

przewijak ścienny poziomy faneco

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl