Masz pytanie? tel: 733 888 555 e-mail: sklep@higieniczny.pl
» Jednostki budżetowe - odroczony termin płatności » Indywidualna wycena inwestycji dla firm
Opcje przeglądania
Kontakt

kontakt ze sklepem

płatności

Lampa owadobójcza wiatrakowa Insectivoro 396A Kyoto MOEL Lampa owadobójcza wiatrakowa Insectivoro 396A Kyoto MOEL
Dystrybucja: MOEL
Cena:

459,00 zł

Cena netto: 373,17 zł

szt.
Lampa owadobójcza wiatrakowa Insectivoro 368G Economy MOEL Lampa owadobójcza wiatrakowa Insectivoro 368G Economy MOEL
Dystrybucja: MOEL
Cena:

629,00 zł

Cena netto: 511,38 zł

szt.
Lampa owadobójcza wiatrakowa Insectivoro Basic 361B MOEL Lampa owadobójcza wiatrakowa Insectivoro Basic 361B MOEL
Dystrybucja: MOEL
Cena:

699,00 zł

Cena netto: 568,29 zł

Lampa owadobójcza wiatrakowa Insectivoro 363G Sterilizer MOEL Lampa owadobójcza wiatrakowa Insectivoro 363G Sterilizer MOEL
Dystrybucja: MOEL
Cena:

749,00 zł

Cena netto: 608,94 zł

szt.
Lampa owadobójcza wiatrakowa Moon 3688L MOEL LED Lampa owadobójcza wiatrakowa Moon 3688L MOEL LED
Dystrybucja: MOEL
Cena:

799,00 zł

Cena netto: 649,59 zł

szt.
Lampa owadobójcza wiatrakowa Turbine 30602 MOEL Lampa owadobójcza wiatrakowa Turbine 30602 MOEL
Dystrybucja: MOEL
Cena:

3 679,00 zł

Cena netto: 2 991,06 zł

szt.

Profesjonalne lampy owadobójcze wiatrakowe dostępne w naszej ofercie to zupełnie nowa klasa wśród urządzeń do walki z owadami. Dzięki specjalnej konstrukcji, unieszkodliwiają one owady na zasadzie ich wciągania do pojemniczka, umieszczonego wewnątrz lampy. Co ważne – konstrukcja lamp owadobójczych wiatrakowych została pomyślana tak, by owadów nie uszkadzać. Po zbliżeniu się do wiatraczka zostają one w całości zassane do wnętrza pojemnika, znajdującego się za obracającymi się płatami. Nie ma również możliwości, by owad wydobył się z pojemniczka. Wśród lamp owadobójczych wiatrakowych, dostępnych w naszym sklepie, znajdują się także modele o nietypowych, szczególnych rozwiązaniach. Wśród nich warto wymienić lampy naśladujące odbicie światła księżyca w wodzie, które to odbicie ze szczególną siłą przyciąga komary i inne owady aktywne nocą. Nasz asortyment obejmuje także lampy owadobójcze wiatrakowe wyposażone w dodatkową lampę UV-C, która skutecznie eliminuje chorobotwórcze drobnoustroje, znajdujące się na ciele owada. Dzięki niej muchy, komary, osy czy meszki zostają nie tylko unieszkodliwione, ale także pozbawione niehigienicznej mikrofauny. Tego rodzaju lampy owadobójcze wiatrakowe rekomendowane są do zastosowania w tych miejscach, w których oczekiwany jest szczególnie wysoki poziom higieny.

Gdzie można stosować lampy owadobójcze wiatrakowe?

Ze względu na dwa tryby pracy – dzienny, nieco głośniejszy – i nocny, o zredukowanym poziomie hałasu, lampy owadobójcze lepowe są komfortowe dla użytkowników pomieszczeń, w których zostały zamontowane. Jednocześnie taki tryb pracy zwiększa skuteczność lamp w walce z owadami – nocne i dzienne reagują na nieco innego typu bodźce. Lampy owadobójcze wiatrakowe znajdują zastosowanie w tych miejscach, w których wymagany jest maksymalny poziom higieny i czystości – w lokalach gastronomicznych (restauracjach, barach, pizzeriach, lodziarniach, kawiarniach), ale także obiektach szpitalnych czy przychodniach zdrowia. Ze względu na całkowitą rezygnację z użycia jakichkolwiek chemicznych, syntetycznych substancji, są one w pełni neutralne dla zdrowia ludzi i zwierząt domowych. Z tego względu – zwłaszcza w przypadku mniejszych modeli – warto rozważyć zastosowanie lamp owadobójczych wiatrakowych w prywatnych domach.

Co jeszcze wyróżnia lampy owadobójcze wiatrakowe spośród lamp owadobójczych?

Zasadniczą różnicą pomiędzy lampami owadobójczymi wiatrakowymi a innymi jest ich zdolność do unieszkodliwiania owadów, bez naruszania samego owada. Osy, komary, ćmy czy muchy zostają wessane do pojemnika bardzo szybko, dzięki czemu pozostają nieuszkodzone. Drugą najważniejszą cechą lamp owadobójczych wiatrakowych jest ich nieszkodliwość dla ludzkiego organizmu. Nie korzystają one z żadnych chemicznych substancji, trucizn czy zapachów, a także fal elektromagnetycznych. Konstrukcja pojemniczków na owady sprawia, że nie mogą one wydostać się z zamknięcia, ale w pojemniczku także nie znajduje się żadna chemiczna trutka. Z tego względu można polecić lampy owadobójcze wiatrakowe osobom ze skłonnościami do alergii na substancje chemiczne.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl