Masz pytanie? tel: 733 888 555 e-mail: sklep@higieniczny.pl
» Jednostki budżetowe - odroczony termin płatności » Indywidualna wycena inwestycji dla firm
Opcje przeglądania
Kontakt

kontakt ze sklepem

płatności

Bateria czasowa natryskowa podtynkowa 9005 HiG Bateria czasowa natryskowa podtynkowa 9005 HiG
Dystrybucja: HIG
Cena:

277,00 zł

Cena netto: 225,20 zł

Bateria czasowa prysznicowa natynkowa 9004A HiG Bateria czasowa prysznicowa natynkowa 9004A HiG
Dystrybucja: HIG
Cena:

269,00 zł

Cena netto: 218,70 zł

Miejsca publiczne takie, jak stacje benzynowe, hotele czy motele dają swoją Klientom możliwość skorzystania z ogólnodostępnego prysznica. W przypadku stacji benzynowych jest to najczęściej miejsce ogólnodostępne dla wszystkich, zaś jeżeli chodzi o hotele to w zależności od ich standardów. W naszej ofercie znajdą Państwo baterie i zestawy prysznicowe czasowe, które w komplecie zawierają wszystkie niezbędne elementy umożliwiające korzystanie z nich od razu po montażu.

Elementy zestawu czasowego prysznicowego

Zestaw prysznicowy zawiera wszystkie niezbędne elementy i jest bardzo prosty w montażu. Został przystosowany do użytku publicznego i jest przeznaczony do montażu natynkowe. W zestawie znajduje się bateria natryskowa czasowa samozamykająca wraz z wylewką. Bateria uruchamia się przy pomocy przycisku, a czas przepływu wody wynosi ok. 20 sekund. Jest to zatem bardzo praktyczne i oszczędne rozwiązanie, które umożliwia zminimalizowanie kosztów związanych z rachunkami za wodę. Istnieje możliwość regulacji ciśnienia i czasu przepływu wody, zatem sami decydujemy, jak urządzenie ma funkcjonować. Mieszacz podłącza się do zimnej lub zmieszanej wody.

Z myślą o komforcie użytkowania baterii czasowych prysznicowych

Nasze produkty spełniają w pełni wymagania naszych Klientów. Zostały wykonane z najlepszego materiału, aby zapewnić bezpieczeństwo oraz ich długoletnie użytkowanie. Są one wandaloodporne, zatem mogą być zamontowane w miejscach, które są szczególnie narażone na uszkodzenia. Czasowa aparatura pozwala zaoszczędzić nawet do 80% wody, co przekłada się na mniejsze koszta z tym związane. Gotowe zestawy prysznicowe to świetna propozycja dla tych, którzy nie mają czasu na kompletowanie całej aparatury i zwracają szczególną uwagę na spójność wszystkich elementów łazienki. Bateria czasowa prysznicowa nie jest dużym wydatkiem i z pewnością nie przysporzy nam kłopotów finansowych. Dzięki niej każda łazienka przeznaczona do użytku publicznego będzie praktyczna i w pełni funkcjonalna.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl