Masz pytanie? tel: 733 888 555 e-mail: sklep@higieniczny.pl
» Jednostki budżetowe - odroczony termin płatności » Indywidualna wycena inwestycji dla firm
Opcje przeglądania
Kontakt

kontakt ze sklepem

płatności

Pisuar bezwodny Urimat Ecoplus Pisuar bezwodny Urimat Ecoplus
Dystrybucja: Urimat
Cena:

3 068,00 zł

Cena netto: 2 494,31 zł

szt.
  • nowość
Pisuar bezwodny Urimat Eco Pisuar bezwodny Urimat Eco
Dystrybucja: Urimat
Cena:

2 453,00 zł

Cena netto: 1 994,31 zł

szt.
  • nowość

Pisuar bezwodny stanowi zaawansowane rozwiązanie w branży higieniczno-sanitarnej. Dzięki zastosowaniu specjalnych systemów, oferuje szereg korzyści zarówno ekonomicznych jak i ekologicznych. Jest to więc inwestycja, przyczyniająca się nie tylko do ochrony środowiska, ale także do zmniejszenia kosztów eksploatacji danego obiektu publicznego.

Pisuary bezwodne ze względu na łatwość utrzymania, redukcję kosztów utrzymania oraz oszczędność wody, są idealnym wyborem dla miejsc o dużym i średnim natężeniu ruchu. Chętnie montuje się je zatem w takich miejscach jak: centra handlowe, stacje benzynowe, miejsca obsługi podróżnych itp.

Pisuar bezwodny – jak działa?

Każdy producent wyposażenia sanitarnego, w tym także Urimat - posiada informacje na temat tego, jak działa pisuar bezwodny. Zasada działania jest bowiem prosta. Mocz odprowadzany jest do kanalizacji poprzez specjalne wkłady lub membrany, zapobiegające powstawaniu nieprzyjemnych zapachów. A wszystko to odbywa się bez konieczności spłukiwania wody.

Istnieją dwa główne systemy, które stosuje się w pisuarach bezwodnych:

Urimat – bezwonne pisuary

Jednym z liderów w branży jest firma Urimat. Bezwodne pisuary Urimat swoją popularność zawdzięczają głównie innowacyjnemu i ekologicznemu podejściu ekspertów. Początkowo pisuar bezwodny Urimat wyposażany był w olejową metodę zamykania wylotu z kanalizacji. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów i dopracowując swoje projekty, zastąpiono ową metodę nową, skuteczniejszą metodą - hydrostatyczną. Dzięki niej pisuar bezwodny Urimat z syfonem hydrostatycznym i pionową membraną stał się totalną innowacją na rynku.

Pisuary bezwodne Urimat wykonywane są ponadto z wytrzymałego i odpornego na uszkodzenia policarbonu. W dodatku brak konieczności podłączania ich do instalacji wodnej, minimalizuje koszty eksploatacji i ułatwia montaż. To zdecydowanie bardziej ekonomiczne i ekologiczne rozwiązanie w porównaniu z tradycyjnymi pisuarami.

Pisuar bez wody i bez zapachu – cena

Ceny pisuarów bezwodnych wahają się w zależności od użytego materiału, systemu odprowadzania moczu, modelu czy producenta. Podstawowe modele ceramiczne można zakupić już za około 500-600zł. Średniej klasy modele, wykonane z odpornych i trwałych materiałów to granice 2000-2500zł. Jednak zaawansowane modele lub te wykonane z włókna szklanego to koszt nawet 5000zł.

Bezwodne pisuary Urimat z poliwęglanu kosztują mniej więcej 2500zł – 3000zł. Tutaj jednak cena idzie w parze z jakością.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl