Pisuar bezwodny Urimat Eco Pisuar bezwodny Urimat Eco
Dystrybucja: Urimat
Cena:

2 453,00 zł

Cena netto: 1 994,31 zł

szt.
  • nowość
Pisuar bezwodny Urimat Ecoplus Pisuar bezwodny Urimat Ecoplus
Dystrybucja: Urimat
Cena:

3 068,00 zł

Cena netto: 2 494,31 zł

szt.
  • nowość
Syfon do pisuarów bezwodnych MB-Active URIMAT Syfon do pisuarów bezwodnych MB-Active URIMAT
Dystrybucja: Urimat
Cena:

215,00 zł

Cena netto: 174,80 zł

szt.
  • nowość
Środek do czyszczenia pisuarów URIMAT MB-ActiveCleaner 1 litr Środek do czyszczenia pisuarów URIMAT MB-ActiveCleaner 1 litr
Dystrybucja: Urimat
Cena:

119,00 zł

Cena netto: 96,75 zł

szt.
  • nowość

Urimat

Urimat to szwajcarski producent armatury sanitarnej, specjalizujący się w rozwiązaniach bezwodnych. Jego główną misją jest promocja zrównoważonych rozwiązań, zmniejszających zużycie wody oraz energii, ale także obniżających emisję dwutlenku węgla. Firma powstała w 1998roku i kładąc ogromny nacisk na innowacje oraz jakość, stała się jednym z wiodących producentów sanitariatów, wśród których najbardziej popularny jest bezwodny pisuar. Urimat zdobył uznanie na całym świecie, tworząc jedne z najskuteczniejszych rozwiązań, którymi obecnie mogą pochwalić się wyłącznie nowoczesne obiekty w wielu krajach. Producent pisuarów bezwodnych zawarł bowiem wszystkie swoje najcenniejsze wartości w projekcie armatury do męskich toalet, która nie wymaga podłączenia do instalacji wodnej oraz montowania stelaży podtynkowych, co czyni ją ekologiczną. Ponadto bezwodne pisuary produkowane są z odpornego na uszkodzenia poliwęglanu, który zmniejsza częstotliwość naprawy lub wymiany, a ponadto jest łatwy w utrzymaniu, co czyni go ekonomicznym. Opatentowana przez firmę także metoda hydrostatyczna pozwala niwelować problem przykrego zapachu i osadu kamienia bez konieczności spłukiwania wody, co czyni ją higieniczną.

Bezwodne pisuary URIMAT mogą więc pomóc zaoszczędzić nawet 100 tysięcy litrów wody każdego roku, co łatwo można przełożyć na oszczędności finansowe obiektu oraz ekologiczne korzyści środowiskowe.

Prócz bezwodnych pisuarów, które są zdecydowanym asem w rękawie firmy Urimat, na wyróżnienie zasługują także syfony, które czyszczą pisuar i rury odpływowe bez użycia środków chemicznych oraz pełnią rolę neutralizatora zapachu. W ofercie znajdziemy także materiały eksploatacyjne, czyli najwyższej jakości ekologiczne środki do czyszczenia toalet, które wyprodukowane zostały przy użyciu nietoksycznej, mikrobiologicznej substancji czyszczącej. Dzięki temu uznawane są za płyny do dezynfekcji przyjazne środowisku.

Firma Urimat posiada partnerów na całym świecie, co pozwala na globalną dystrybucję usług. Ponadto dzięki ekologicznemu podejściu do biznesu, z firmą Urimat chętnie współpracują różne instytucje i organizacje, dbające o ochronę środowiska i zrównoważony rozwój.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl