Masz pytanie? 
 tel: 733 888 555 
Kontakt

kontakt ze sklepem

Mycie rąk sennik - co oznacza sen o myciu rąk? 0

Śnimy z reguły o tym, co dobrze znamy. Tymczasem mycie rąk jest czynnością prozaiczną, wykonywaną każdego dnia. Dlatego sen o myciu rąk nie powinien nikogo zdziwić. Jednak samo znaczenie takiego snu może być zaskakujące.

Jakie jest znaczenie snu o myciu rąk?

Jak podpowiada sennik mycie rąk może być interpretowane co najmniej dwojako. Oprócz znaczenia samego mycia rąk, warto poznać także interpretację dotyczącą innych czynności myjących. Co oznacza sen o myciu rąk? Oto kilka prawdopodobnych znaczeń.

 • Myć ręce - sennik

  Mycie rąk we śnie może oznaczać brak poczucia odpowiedzialności. W takim znaczeniu chodzi o tak zwane „umywanie rąk”. Jak mówi sennik mycie rąk może także oznaczać, że oskarżenia kierowane w Twoją stronę są niesłuszne. Zatem mycie rąk we śnie często kojarzone jest niewinnością. Być może domagasz się lepszego traktowania? To nie koniec interpretacji! Gdy chodzi o mycie rąk sennik może również zwiastować zdobycie wyższej pozycji w społeczeństwie. Kolejna interpretacja mówi o nadrabianiu zaległości. Mycie rąk we śnie może oznaczać także udział w nadchodzących uroczystościach.

sennik mycie rąk

 • Sennik - czyste ręce

  Sen o myciu rąk może być także kojarzony z szeroko pojętą czystością. Czyste ręce we śnie oznaczają uczciwość. Sen, w którym pojawiają się czyste ręce może także zwiastować początek nowych, pozytywnych znajomości.

 • Brudne ręce - sennik

  Gdy chodzi o brudne ręce sennik podpowiada dużo więcej znaczeń, które niestety w dużej mierze są negatywne. Mianowicie sen o brudnych rękach może oznaczać, że osoby w Twoim otoczeniu źle Ci życzą. Interpretacje wskazują także na poczucie winy. Jeśli więc odczuwasz winę w związku z negatywnymi myślami czy złymi uczynkami - sen o myciu rąk lub brudne ręce we śnie mogą być odzwierciedleniem tych odczuć.

 • Myć się - sennik

  Ogólny sen, w których oczyszczamy skórę może być zaproszeniem do zmiany przyzwyczajeń. Inaczej przedstawia się znaczenie snu, w którym myjemy się mydłem. Jak podpowiada sennik mycie ciała mydłem zwiastuje przełom w życiu miłosnym.

 • Sennik - myć twarz

  Znaczeniu snu o myciu rąk jest niezwykle zbliżone to interpretacji snu, w którym oczyszczana jest twarz. Taki sen może być kojarzony z poczuciem odpowiedzialności za przewinienia i chęcią wybielenia się, w oczach innych.

Mycie rąk - sennik. Co znaczą ręce we śnie?

Sam sen o myciu rąk jednoznacznie kojarzy się z oczyszczaniem, zarówno ciała, jak i duszy. Warto poznać również znaczenie rąk, pojawiających się we śnie. Co to znaczy, gdy śnią się ręce duże, zranione, wypielęgnowane lub zaniedbane?

 1. Zniszczone ręce - sennik

  Sen o rękach suchych i zniszczonych może być kojarzony z przykrymi plotkami, które Cię dotyczą. Z kolei ręce zniekształcone i spracowane mogą oznaczać, że czekają Cię szczególnie trudne czasy, zwłaszcza gdy chodzi o kwestie ekonomiczne.

 2. Sennik - białe dłonie

  Białe dłonie mogą być interpretowane jako zwiastun dobrobytu. Ponadto, gdy we śnie Twoje dłonie są jasne - prawdopodobnie otacza Cię wielu przyjaciół.

   

 3. Zranione ręce - sennik

  Poranione lub oparzone ręce mogą oznaczać karę za złe uczynki. Taki sen może zwiastować także niepowodzenia na drodze do bogactwa.

 4. Sennik - wypielęgnowane ręce

  Gdy we śnie Twoje ręce się wypielęgnowane możesz spodziewać się naprawdę pozytywnych zmian w życiu.

 5. Duże lub małe ręce - sennik

  Duże ręce we śnie to symbol pozytywnej zmiany, gdy chodzi o związki i zasób portfela. Z kolei małe ręce mogą zapowiadać zdradę.

Kiedy chodzi o ręce we śnie i mycie rąk sennik podpowiada wiele interpretacji. Z reguły jednak sen o myciu rąk jest kojarzony z oczyszczaniem wizerunku lub poczuciem winy. Warto zarazem pamiętać, że sny są nierzadko odbiciem rzeczywistości. Zatem czynności praktyczne, takie jak mycie rąk jak najbardziej mogą pojawiać się w snach i nie muszą zwiastować zmiany.

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium