Masz pytanie? tel: 733 888 555 e-mail: sklep@higieniczny.pl
» Jednostki budżetowe - odroczony termin płatności » Indywidualna wycena inwestycji dla firm
Opcje przeglądania
Dystrybucja
Kontakt

kontakt ze sklepem

płatności

Koszopopielnica zewnętrzna mocowana do ściany 40 l HiG Koszopopielnica zewnętrzna mocowana do ściany 40 l HiG
Dystrybucja: HIG
Cena:

650,00 zł

Cena netto: 528,46 zł

Popielnica stojąca prostokątna metalowa srebrna HiG Popielnica stojąca prostokątna metalowa srebrna HiG
Dystrybucja: HIG
Cena:

319,00 zł

Cena netto: 259,35 zł

Popielnica stojąca prostokątna metalowa czarna HiG Popielnica stojąca prostokątna metalowa czarna HiG
Dystrybucja: HIG
Cena:

319,00 zł

Cena netto: 259,35 zł

Koszopopielnica metalowa KPP492I połysk Koszopopielnica metalowa KPP492I połysk
Dystrybucja: HIG
Cena:

189,00 zł

Cena netto: 153,66 zł

szt.
Koszopopielnica - Kosz na śmieci z popielnicą 15l Metalowa Czarna Koszopopielnica - Kosz na śmieci z popielnicą 15l Metalowa Czarna
Dystrybucja: HIG
Cena:

189,00 zł

Cena netto: 153,66 zł

szt.
Koszopopielnica - Kosz na śmieci z popielnicą 18l HiG stal połysk Koszopopielnica - Kosz na śmieci z popielnicą 18l HiG stal połysk
Dystrybucja: HIG
Cena:

189,00 zł

Cena netto: 153,66 zł

szt.
Koszopopielnica - Kosz na śmieci z popielnicą 17l Metalowa Czarna Koszopopielnica - Kosz na śmieci z popielnicą 17l Metalowa Czarna
Dystrybucja: HIG
Cena:

178,00 zł

Cena netto: 144,72 zł

Koszopopielnica - Kosz na śmieci z popielnicą 17l HiG stal połysk Koszopopielnica - Kosz na śmieci z popielnicą 17l HiG stal połysk
Dystrybucja: HIG
Cena:

178,00 zł

Cena netto: 144,72 zł

Koszopopielnica - Kosz na śmieci z popielnicą 17l HiG stal mat Koszopopielnica - Kosz na śmieci z popielnicą 17l HiG stal mat
Dystrybucja: HIG
Cena:

178,00 zł

Cena netto: 144,72 zł

Coraz częściej w miejscach użyteczności publicznej można natknąć się na nowoczesne koszopopielnice. To funkcjonalne kosze na śmieci, które posiadają dodatkowo wbudowaną ognioodporną, solidną popielniczkę. W ofercie sklepu dostępne są koszopopielnice, których wysoka jakość jest wyznacznikiem wyjątkowej trwałości oraz funkcjonalności na długie lata. Nasze produkty posiadają pozytywną opinię Centrum Naukowo Badawczego Ochrony Przeciwpożarowej, co jest gwarantem bezpieczeństwa. Tych koszy nie trzeba ukrywać! Ich designerska, ognioodporna obudowa jest prosta, estetyczna a zarazem uniwersalna, przez co pasuje do każdego otoczenia wewnętrznego i zewnętrznego. Przygotowaliśmy dla Państwa ciekawą cenowo ofertę koszopopielnic, która sprawi, że ich wybór okaże się w 100% trafną decyzją.

Koszopopielnica – rozwiązanie niezbędne w hotelach, barach i obiektach użytku publicznego

Mimo tego, że obecnie powszechnie propagowany jest zdrowy tryb życia a do tego w wielu miejscach publicznych nie wolno palić papierosów, ciągle jeszcze jest sporo osób, które po prostu nie zamierzają zrywać z nałogiem. To właśnie z myślą o palaczach powstała koszopopielnica - unikalne połączenie kosza na śmieci ze znajdującą się w jego górnej części popielniczką.

Koszopopielnica to rozwiązanie zalecane w miejskich parkach, przy supermarketach, na parkingach samochodowych, w pobliżu galerii handlowych oraz w lokalach gastronomicznych – we wszystkich miejscach dla palących. Koszopopielnica jest w zasadzie stałym elementem wyposażenia hoteli oraz barów. Można to łatwo wytłumaczyć przede wszystkim wysoką funkcjonalnością tych dość specyficznych pojemników na odpady, skal dających się z kosza na śmieci oraz z wygodnej w użyciu popielniczki u góry. Wykorzystanie koszopopielnicy to nie tylko oszczędność miejsca, ale również rozwiązanie podyktowane względami bezpieczeństwa. Niedopałki wrzucane do zwykłego kosza na śmieci lub wręcz wyrzucane na trawnik stanowią przecież dość duże ryzyko wystąpienia pożaru. W przypadku zastosowania koszopopielnicy pożar nam nie grozi – popielniczka jest bardzo dobrze odizolowana od pojemnika na odpady.

Wbrew powszechnemu mniemaniu koszopopielnica jest rozwiązaniem stosowanym nie tylko na zewnątrz budynków. Obecnie producenci proponują nam również modele nadające się do wykorzystywania wewnątrz budynków. Wykonana z najwyższej klasy stali nierdzewnej koszopopielnica może być nie tylko rozwiązaniem praktycznym w barze, hotelu lub restauracji. Eleganckie koszopopielnice, zarówno matowe jak i z połyskiem, będą również nietuzinkową dekoracją we wnętrzach o nowoczesnym charakterze.

Producenci proponują nam koszopopielnice o różnych gabarytach, kolorach i kształtach możemy zdecydować się zarówno na koszopopielnicę kwadratową jak i okrągłą. Jeśli koszopopielnica narożna higieniczny.plchodzi o tradycyjne koszopopielnice na ulicach, popularnością cieszą się standardowe kosze uliczne o pojemności około 60 litrów. Co prawda, możemy zdecydować się na wiele różnych wersji kolorystycznych, jednak najczęściej na ulicach i przed hipermarketami spotykamy koszopopielnice czerwone, szare lub czarne.

Nowoczesna koszopopielnica to łatwy w obsłudze pojemnik na odpady – zazwyczaj w środku kosza znajduje się specjalny pojemnik na śmieci, który można bez problemu wyjąć. Producenci proponują nam koszopopielnice wolnostojące oraz mocowane do ściany.

W barach i hotelach dość często postać można stosunkowo niewielkie koszopopielnice na nóżce. Decydując się na taki model, możemy oczywiście kosz stawiać również bezpośrednio na podłodze. Tego typu nieduże koszopopielnice o pojemności około 10 litrów spotkać można często również w restauracjach, kinach i galeriach handlowych. Wybierając model w jakimś intensywnym kolorze, możemy wykorzystać zakupioną koszopopielnicę dodatkowo jako oryginalną dekorację. Koszopopielnice teoretycznie są rozwiązaniem wykorzystywanym głównie w miejscach o dość znacznym natężeniu ruchu, gdzie narażone są czasami na akty wandalizmu. Nie jest zatem niczym dziwnym, że cechują się one zwykle bardzo starannym wykonaniem i stabilną konstrukcją – dlatego też mogą być użytkowane latami.

Nowoczesny kosz na śmieci z popielniczką i jego wszechstronne zastosowanie

Czystość w miejscach użyteczności publicznej to dziś priorytet. Wielu z nas spędza blisko 80% swojego czasu poza domem, a więc styka się z przeróżnymi powierzchniami, urządzeniami, z których korzystają również setki innych osób każdego dnia. Czy to w pracy, centrach handlowych, w przychodniach medycznych, a nawet w środkach komunikacji miejskiej. Ten fakt to poważne wyzwanie dla służb zajmujących się utrzymaniem czystości. Dziś stosowanych jest bardzo wiele rozwiązań, które podnoszą higienę w miejscach publicznych. W związku z wejściem w życie ustawy dotyczącej segregacji śmieci w wielu lokalach pojawiają się specjalne pojemniki do segregacji odpadów. Ergonomiczne, funkcjonalne a nawet designerskie, spełniają najważniejsze standardy w tej dziedzinie. Choć coraz częściej w miejscach publicznych zakazuje się palenia papierosów, to jednak nadal bardzo przydatne okazują się tzw. koszopopielnice. Te dwufunkcyjne kosze na śmieci spotkać można choćby w parkach, na chodnikach przed budynkami, sklepami, centrami handlowymi, instytucjami publicznymi. To dość pomysłowe urządzenia. Dzięki temu rozwiązaniu coraz mniej na chodnikach przysłowiowych petów, które bardzo psują estetykę otoczenia. Do tej pory dość ciężko je było uprzątnąć, ale teraz dzięki takim pojemnikom jak koszopopielnice problem się zmniejsza. Kosze z popielniczką minimalizują również ryzyko pożaru. Często porzucone przypadkowo niedopałki stanowiły nie lada problem i niejednokrotnie były przyczyną podpalenia. Koszopopielnice są wykonane z żaroodpornej stali nierdzewnej, co jest gwarancją długotrwałego użytkowania. Zwykle jest to również blacha ocynkowana, często pokryta ekologiczną farbą proszkową. Kosz z popielniczką jest odporny na uszkodzenia mechaniczne związane najczęściej z aktami wandalizmu. Trwałość i funkcjonalność tychże urządzeń została potwierdzona przez Centrum Naukowo-Badawcze Ochrony Przeciwpożarowej. Takie atesty i certyfikaty to bardzo ważny wskaźnik, świadczący o jakości zakupionego kosza z popielnicą. Na rynku wybór mamy duży. Dostępne są modele koszopopielnic w różnych kolorach, o zróżnicowanej kubaturze i wyglądzie. Ciekawie prezentują się kosze na stopce, których pokrywą jest popielnica. Estetycznie wkomponowują się w miejską zieleń, a także w nowoczesną architekturę, biurowców czy galerii handlowych.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl