Masz pytanie? tel: 733 888 555 e-mail: sklep@higieniczny.pl
» Jednostki budżetowe - odroczony termin płatności » Indywidualna wycena inwestycji dla firm
Kontakt

kontakt ze sklepem

Bezpieczne zakupy

→ Ubezpieczona i zabezpieczona przesyłka
→ Wysyłka większości produktów w 24h
→ Szyfrowane dane i transakcje
→ Wiele dogodnych form płatności
→ Gwarancja producenta
→ Najwyższa jakość obsługi
→ Wiarygodne opinie
→ Wysokie rabaty przy zamówieniach hurtowych
→ Gwarantowany zwrot pieniędzy (14 dni na zwrot towaru)

płatności

Czujnik jakości powietrza - smogu PM1, PM2.5 i PM10 WiFi Looko2 v3

Dostępność: Brak towaru
Cena: 639,60 zł 639.60 PLN
Cena:( netto) 520,00 zł 520 PLN

Znalazłeś taniej? Negocjuj cenę!
ilość szt.

733 888 555 - Zamów telefonicznie dodaj do przechowalni
Ocena: 3.88 (Producent1: 2)
Dystrybucja: HIG
Kod produktu: Looko2v3

Opis

Looko2 v3 to laserowy czujnik jakości powietrza. Wyświetla stan zanieczyszczenia powietrza na podstawie analizy pobranej próbki. Można go niezwykle szybko zamontować wewnątrz pomieszczenia lub na zewnątrz budynku. Obsługa jest bardzo intuicyjna, a wyniki pomiarów są dostępne na stronie internetowej oraz w aplikacji na urządzenia mobilne. Ponadto, Looko2 v3 jest doskonałym uzupełnieniem dla wszystkich inteligentnych rozwiązań zastosowanych w obiekcie.

Sposób działania

Smog to mieszanina powietrza, dymu i spalin. Zawiera takie pyły jak PM2.5 oraz PM10, które bez problemu przedostają się do ludzkiego układu oddechowego oraz układu krążenia. Jest to bardzo niebezpieczne zjawisko, szczególnie dla wszystkich alergików, astmatyków oraz osób na stale mieszkających w bardzo zanieczyszczonych dzielnicach. Regularny pomiar stężenia pyłów PM1, PM2.5 i PM10 jest kluczowy dla zachowania dobrej kondycji zdrowotnej. Czujnik Looko2 v3 nie tylko monitoruje aktualny stan powietrza, ale również umożliwia generowanie cyklicznych raportów. Dane są wysyłane do serwera, analizowane, a następnie odsyłane do czujnika. Raporty dzienne powstają po północy i zawierają średnią z ostatnich 24 godzin.

Błyskawiczna reakcja na zagrożenia

Indeks Jakości Powietrza jest wyliczany na podstawie wzorów podanych na stronie Inspektoratu Ochrony Środowiska. Skala posiada 6 przedziałów – od bardzo dobrego do bardzo złego. Próbkowanie danych co minutę umożliwia natychmiastową reakcję w razie rosnącego zanieczyszczenia. Czujnik smogu może zostać skonfigurowany z innymi urządzeniami w pomieszczeniu. Dzięki temu może współpracować z oczyszczaczem, nawilżaczem, automatycznymi roletami. W razie potrzeby Looko2 v3 zamknie okna oraz wyłączy wentylację. Ten inteligentny czujnik jakości powietrza zadba o nasze zdrowie i bezpieczeństwo.

Pełna mobilność danych

Czujnik Looko2 v3 współpracuje z aplikacją mobilną na smartfony – zarówno dla iPhone lub Android. Moduł WiFi pozwala na podłączenie czujnika do sieci internetowej. Dane są przesyłane do serwera, a odczyt jest możliwy na stronie internetowej lub w aplikacji zainstalowanej w telefonie komórkowym. Laserowy pomiar stężenia pyłów PM1, PM2.5 i PM10 jest szczególny ważny, jeśli chcemy odpowiedzialnie zadbać o bezpieczeństwo dzieci. Dlatego czujnik smogu Looko2 v3 wspiera Blink1. Dzięki tej funkcjonalności użytkownik ma możliwość sprawdzenia stanu powietrza na przykład w przedszkolu, które ma zainstalowane Looko2.

Dodatkowe funkcje oraz zabezpieczenia

Looko2 v3 został wyposażony w wiele dodatkowych funkcjonalności, które ułatwiają jego używanie. Może on korzystać z alternatywnych źródeł zasilania (na przykład instalacja solarna). Posiada wbudowaną kartę sieciową WiFi oraz wodoodporną obudowę. Bezproblemowy montaż oraz późniejsze aktualizacje oprogramowanie są kolejną zaletą tego produktu. W zestawie użytkownik otrzymuje: czujnik, zasilacz, instrukcję, gwarancję, fakturę, oraz smycz. Ponadto, w wariancie premium istnieje możliwość wysyłki danych na prywatny serwer. Nasz czujnik smogu spełnia wymagania najbardziej wymagających użytkowników.

Cechy produktu:

- Wyświetla stan zanieczyszczenia powietrza i statystyki na stronie www,
- Współpracuje z aplikacją na smartfona (iOS/iphone - dedykowana, autorska aplikacja, wtyczka Android Automate, aplikacja Kanarek na Androida),
- Jest gotowy do zasilania z alternatywnych źródeł takich jak instalacja solarna itp.
- Posiada wbudowaną kartę sieciową WiFi
- Obudowa odporna przed zachlapaniem deszczem - możesz ją zamontować na zewnątrz i wewnątrz !
- Ultra łatwy sposób resetowania urządzenia znany z innych urządzeń takich jak routery itp.
- Możliwość aktualizacji oprogramowania do najnowszych funkcji dla wybranego modelu
- Pozycja GPS - przy konfiguracji możesz podać dokładnie gdzie znajduje się looko2.
- Przy odpowiedniej konfiguracji - współpracuje z inteligentnym domem takim jak np. FIBARO - automatyką, która może zamknąć okna, wyłączyć wentylacje lub włączyć oczyszczacz powietrza
- Wspiera IFTTT
- Wspiera Blink1 - teraz możesz wiedzieć jak wygląda jakość powietrza u twojego dziecka w przedszkolu (jeżeli jest tam zainstalowany LookO2) korzystając z Blink1 wpiętego do twojego laptopa. Blink1 pokaże Ci dokładnie (kolorem) jaka jest jakość powietrza w wybranej lokalizacji !
- Wspiera idee Smart Cities - może być z łatwością zainstalowana w praktycznie każdym urządzeniu w mieście bez dodatkowych problemów.
- Szybka instalacja. Nie wymaga skomplikowanych rozwiązań.
- Platforma looko2 (strona internetowa) udostępnia API (dane Live, mapa z aktualnymi czujnikami...), raporty z ostatniego miesiąca oraz DARMOWE DANE z archiwum.
- W wersji przezroczystej informuje o indeksie jakości powietrza poprzez wbudowane diody świecąc na różne kolory. Nie musisz włączać aplikacji ani przeglądać WWW żeby zobaczyć informacje na temat jakości powietrza.
- W najnowszej wersji posiada opcję PREMIUM - możliwość wysyłki danych na swój serwer.

Wymagania urządzenia:

- Działającej sieci WiFi w standardzie b wraz z dostępem do Internetu.  W sieci musi być server DHCP nadający adresy IP.
- Zasilacza (w zestawie)

Zestaw zawiera:

- Laserowy czujnik jakości powietrza Looko2
- Zasilacz
- Gwarancję
- Fakturę VAT
- Smycz z logo LookO2

Opinie o produkcie (2)

25 maja 2018

Świetne urządzenia. Trochę zawyża wyniki podczas mgły ale to sporadycznie.

27 maja 2018

Prosta i szybka instalacja, mogę polecić.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl