Masz pytanie? tel: 733 888 555 e-mail: sklep@higieniczny.pl
» Jednostki budżetowe - odroczony termin płatności » Indywidualna wycena inwestycji dla firm
Kontakt

kontakt ze sklepem

Bezpieczne zakupy

→ Ubezpieczona i zabezpieczona przesyłka
→ Wysyłka większości produktów w 24h
→ Szyfrowane dane i transakcje
→ Wiele dogodnych form płatności
→ Gwarancja producenta
→ Najwyższa jakość obsługi
→ Wiarygodne opinie
→ Wysokie rabaty przy zamówieniach hurtowych
→ Gwarantowany zwrot pieniędzy (14 dni na zwrot towaru)

płatności

Oczyszczacz powietrza 60m² 7 etapów 300 m³/h AP168W Warmtec

Dostępność: dostępny
Wysyłka w: 48 godzin
Cena: 999,00 zł 999.00 PLN
Cena:( netto) 812,20 zł 812.2 PLN

Znalazłeś taniej? Negocjuj cenę!
ilość szt.

733 888 555 - Zamów telefonicznie dodaj do przechowalni
Ocena: 3.09358 (Producent1: 2)
Dystrybucja: WARMTEC
Kod produktu: AP168W

Opis

Oczyszczacz powietrza AP168W Warmtec

Oczyszczacz powietrza Warmtec AP168W to wysokiej klasy urządzenie poprawiające jakość powietrza. Przystosowany jest do używania w pomieszczeniach o powierzchni do 60 m². Dodatkowo oprócz funkcji oczyszczania powietrza wyposażony jest on w lampę UV oraz jonizator. Przeznaczony jest do filtrowania i usuwania kurzu i roztoczy, pyłków roślin, drobnoustrojów, a także składników smogu i innych szkodliwych związków chemicznych. Za jego dużą skuteczność odpowiada specjalnie zaprojektowany proces oczyszczania powietrza składający się z 7 etapów.

Dla kogo przeznaczone są oczyszczacze powietrza?

Oczyszczacze są szczególnie przydatne osobom z alergiami lub chorującymi na astmę. Zastosowanie nowoczesnych filtrów pozwala na wyeliminowanie z powietrza nawet do 99,97% alergenów. Sprawdzą się również w przypadku palaczy, a także posiadaczy zwierząt, ponieważ usuwają nieprzyjemne zapachy oraz zatrzymują sierść i włosy. Dodatkowo  przydadzą się osobom mieszkającym w miejscach, w których występuje smog. We wszystkich tych przypadkach urządzenia te pozwolą zadbać o zdrowie i zwiększyć komfort życia użytkowników. Z tego powodu stają się one coraz popularniejszym zakupem nie tylko do domów i mieszkań, ale są używane również w firmach, urzędach, przychodniach lekarskich i przedszkolach.

7-etapowy proces filtracji powietrza

W celu zapewnienia jak najdokładniejszego oczyszczenia powietrza proces filtracji Warmtec AP168W składa się z aż 7 elementów:

  • filtra wstępnego,
  • filtra HEPA H13,
  • filtra węgla aktywowanego,
  • sita molekularnego,
  • filtra fotokatalicznego,
  • lampy UV,
  • jonizatora.

Filtr wstępny to gąbka zatrzymująca największe zanieczyszczenia, takie jak kurz, sierść zwierząt czy włosy.

Filrt HEPA H13 zatrzymuje najmniejsze cząstki zanieczyszczeń. Radzi sobie nie tylko z usuwaniem PM 2,5, czyli pyłu zawieszonego o średnicy mniejszej od 2,5 μm będącego składnikiem smogu, ale eliminuje również do 99,97% cząstek 0,3 μm i 95% o wielkości od 0,1 μm do 0,3 μm.

Filtr węgla aktywowanego usuwa z powietrza związki chemiczne zarówno zapachy i dymy, jak i formaldehyd, benzen, ksylen i metale ciężkie.

Sito molekularne jest uzupełnieniem filtra węgla aktywowanego i różni się rozmiarem porów, zatrzymując cząstki innej wielkości.

Filtr fotokataliczny katalizuje zanieczyszczenia powietrza za pomocą nietoksycznego dwutlenku tytanu .

Lampa UV wykorzystuje światło ultrafioletowe do zabicia wirusów i bakterii zatrzymanych na filtrze HEPA.

Jonizator oczyszcza i odświeża powietrze za pomocą jonów dodatnich.

Czytelny wyświetlacz i sterowanie za pomocą pilota

Oczyszczacz wyposażony jest w czytelny wyświetlacz pokazujący wszystkie funkcje urządzenia, a jego obsługa odbywa się za pomocą dotykowego panelu sterowania. Dodatkowo istnieje możliwość zdalnego sterowania za pomocą dołączonego w zestawie pilota z zasięgiem do 6 m.

Kilka trybów pracy do wyboru

Po wybraniu trybu automatycznego urządzenie samo zbada jakość powietrza w pomieszczeniu i w razie potrzeby rozpocznie proces jego oczyszczania. Po jego wykonaniu przejdzie w tryb oszczędzania energii lub wyłączy się. Z kolei tryb nocny pozwala na pracę oczyszczacza podczas snu przy zachowaniu minimalnego poziomu hałasu.

Bezpieczeństwo użytkowania 

W celu zapewnienia maksymalnego bezpieczeństwa użytkownikom  podczas używania Warmtec AP168W wyposażony jest on w system odcinania zasilania. Dzieje się tak w przypadku otwarcia przedniej pokrywy, awarii urządzenia lub jego przewrócenia.

Tania eksploatacja i długa gwarancja

Na koszty eksploatacji oczyszczaczy powietrza oprócz ceny zużytego prądu składają się koszty wymiany zużytych filtrów. Jednak firma Warmtec sprzedaje filtry do produkowanych przez siebie produktów w konkurencyjnych cenach. Dodatkowo gwarancja trwa aż 3 lata i jest realizowana w bardzo wygodnym dla klientów systemie door-to-door. Oznacza to, że zepsute urządzenie w ramach gwarancji zostanie odebrane z domu użytkownika przez kuriera i zawiezione do serwisu na koszt producenta.

Cechy oczyszczacza powietrza AP168W Warmtec:

- 7-stopniowy proces poprawy jakości powietrza,
- niskie koszty filtrów (filtr wstępny, HEPA, węgla aktywowanego),
- powierzchnia oczyszczania do 60m2,
- dotykowy panel sterujący,
- czujnik monitorujący poziom zanieczyszczenia USA GE,
- filtr HEPA H13,
- jonizator,
- lampa UV,
- funkcja timera,
- tryb snu,
- wskaźnik wymiany filtrów.

Dane techniczne AP168W Warmtec:

- model     AP168W
- zasilanie     ~230
- zużycie energii     2,1 - 38,1 W
- powierzchnia oczyszczania     30 - 60 m²
- rodzaj czujnika     USA GE
- ilość etapów poprawy jakości powietrza     7
- filtr wstępny     tak
- filtr HEPA     tak
- filtr węgla aktywowanego     tak
- filtr fotokatalityczny     tak
- lampa UV     tak
- jonizator     tak
- nawilżanie powietrza     nie
- wydajność max.     do 300 m³/h
- wydajność jonizatora     10 mln/cm³
- usuwanie pm 2,5     99,9%
- usuwanie formaldehydu     96,2%
- usuwanie drobnoustrojów     97,6%
- regulacja pracy wentylatora     4-stopniowa
- min. poziom głośności (w trybie uśpienia)     30 dB
- max. poziom głośności:     58
- wymiary (szer. x wys. x gł.)     32,9 / 56,9 / 20,5 cm
 pilot w zestawie     tak
- waga     6,5 kg
- gwarancja     36 miesięcy

Produkty powiązane

Opinie o produkcie (2)

9 maja 2018

Jestem zadowolony z zakupu, można poczuć różnicę w jakości powietrza, po użyciu oczyszczacza jest ono wyraźnie świeższe. Zauważyłem również, że teraz na meblach odkłada się dużo mniej kurzu niż wcześniej. Tryb nocny rzeczywiście cichy słychać tylko lekki szum urządzenia.

8 lipca 2021

Oczyszczacz powietrza AP168W Warmtec to urządzenie idealnie nadające się dla osób chorujących na astmę, alergików i palaczy. Może być również stosowany czysto profilaktycznie w związku z coraz bardziej dokuczliwym zjawiskiem smogu, który występuje w znacznych ilościach szczególnie na terenach uprzemysłowionych. Model ten przeznaczony jest do pomieszczeń nieprzekraczających 60m2, np. mieszkania, biura, szkoły oraz inne pomieszczenia. Oczyszczanie powietrza odbywa się dzięki 7-stopniowemu procesowi, który skutecznie eliminuje kurz, pyłki, drobnoustroje, przykre zapachy i szkodliwe związki chemiczne niemalże w 100%, dzięki czemu zapobiega rozprzestrzenianiu się chorób. Oczyszczacz powietrza AP168W Warmtec wyposażony jest w elementy poprawiające komfort użytkowania, takie jak panel dotykowy z cyfrowym wyświetlaczem oraz pilot zdalnego sterowania. Zadaniem wyświetlacza wbudowanego na przedniej obudowie jest pokazanie wszystkich funkcji urządzenia, a dotykowe przyciski znajdujące się w górnej części sterują oczyszczaczem. Oprócz przycisków, w zestawie znajduje się także kompaktowych rozmiarów pilot, który ma zasięg do 6m, co znacząco ułatwia obsługę urządzenia. Jak już zostało wspomniane, oczyszczacz powietrza AP168W Warmtec posiada 7-stopniowy proces oczyszczania, na który składa się: Filtr wstępny - zatrzymuje większe zanieczyszczenia występujące w powietrzu. Nie wymaga wymiany, ponieważ można go czyścić, dzięki czemu obsługa jest tańsza. Filtr HEPA H13 - zatrzymuje drobne zanieczyszczenia, których nie można dostrzec gołym okiem, np. roztocza, bakterie, grzyby. Filtr węgla aktywnego - skutecznie pochłania dymy, nieprzyjemne zapachy, formaldehydy, benzeny oraz inne organiczne i nieorganiczne związki chemiczne. Sito molekularne - pochłania lotne związki organiczne z powietrza, które nie zostały wyłapane przez filtr węgla aktywnego. Filtr fotokatalityczny - odpowiada za przyspieszenie reakcji chemicznych i wzmacnia działanie filtra UV. Filtr UV - neutralizuje bakterie i wirusy, które nie zostały zniszczone na poprzednich filtrach. Jonizator powietrza - generuje jony ujemne, które odpowiedzialne są za odświeżanie powietrza, poprawę samopoczucia i zdrowia.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl