Masz pytanie? 
 tel: 733 888 555 
Kontakt

kontakt ze sklepem

Bio Bidet - toaleta myjąca 2w1 czyli sedes z bidetem 0
Bio Bidet - toaleta myjąca 2w1 czyli sedes z bidetem

Bidet elektroniczny to przełom w dziedzinie higieniczności i rewolucja na rynku producentów wyposażenia sanitarnego. Sam bidet służy bowiem do podmywania się, natomiast ten podłączany zarówno do ujęcia wody, jak i elektryczności, zastępuje deskę sedesową, jednocześnie służąc do higieny okolic intymnych krocza. Z tego faktu, można spotkać również inne określenia bidetu elektronicznego, takie jak: WC z bidetem, deska sedesowa z bidetem, bidet z sedesem itp.

Bidet elektroniczny to zatem rozwiązanie, które z pewnością sprawdzi się w małych i ciasnych pomieszczeniach. Nie wymaga bowiem osobnego przyłącza wody i gniazdka, które wymagane są w standardowych bidetach. Sama deska myjąca może być wobec tego zamontowana bezpośrednio na misce kompaktowej, bez potrzeby wzywania hydraulika. Dzięki temu bidet i WC w jednym umożliwia wygodne i komfortowe skorzystanie z toalety oraz natychmiastowe podmycie się wraz z wysuszeniem(!), bez konieczności zmiany pozycji czy miejsca.

uspa bio bidet

Historia bidetu

Tradycyjny bidet to francuski wynalazek XVII wieku, z którego wówczas korzystały wyłącznie najbogatsze warstwy społeczne. Stawiano go zwykle w sypialniach, gdzie, jak się okazało - nie zawsze pełnił określoną mu rolę. Przykładowo - Karol Marks mył swoją brodę w bidecie, z którego inni mężczyźni czerpali wzór do naśladowania; inny z kolei handlarz, wystawił bidet na sprzedaż, jako opakowanie na skrzypce. Pierwowzory bidetów podobne były bowiem do drewnianego pudła na instrumenty i wizualnie nie przypominały obecnych sanitariatów. Niejaka szlachetna dama, z niewiedzy, pokusiła się także o serwowanie jedzenia w bidecie, podczas wystawnych uczt.

Pierwsza wzmianka o bidecie pochodzi więc z mniej więcej 1726 roku, kiedy to malarz Francois Boucher, utrwalił na płótnie kobietę korzystającą z drewnianego bidetu.

Bidet elektroniczny powstał jednak nieco później. Mówi się, że prekursorem desek myjących był szwajcar – Hans Maurer, który w 1957 roku stworzył pierwsze WC z prysznicem, czyli tzw. „Closomat”. W 1978roku podobny produkt wprowadziła na rynek także firma Geberit, jednak za prawdziwych twórców WC z funkcją bidetu uznaje się Japończyków, którzy w 1980r spuścili z taśm produkcyjnych pierwsze sztuki tak zwanego „Washletu”.

Deska sedesowa z funkcją bidetu przypominająca dzisiejszy, najnowszy biobidet powstała również w Japonii w 1999r. Oferowała już nie tylko mycie, ale i suszenie okolic intymnych, obsługiwane za pomocą specjalnego panelu elektronicznego, umieszczonego z boku toalety.

Obecnie bidet elektroniczny stanowi podstawowe i standardowe wyposażenie toalet w Korei, Japonii i Tajwanu. Posiada szereg funkcji, dostosowanych do wieku i preferencji użytkownika. Najnowszy bidet elektroniczny oferuje między innymi funkcję masażu, podgrzewania deski, tryb dziecięcy, oszczędność energii, a nawet muzykę czy dezodoryzację powietrza. Co więcej, w Japonii powstaje model, który na prośbę użytkownika dokonuje analizy i badania składu oddawanego moczu i stolca.

uspa toaleta myjąca

Bidet, Bidet-a, czy Bio bidet?

Mimo iż, w krajach dalekiego wschodu taki rodzaj dbania o higienę intymną jest czymś normalnym i dość spopularyzowanym, to w krajach europejskich bidet elektroniczny jest czymś rzadko spotykanym w tradycyjnych domach. Świadomość higieny na szczęście stale rośnie, dlatego zauważalny jest z roku na rok znaczący wzrost zakupu bidetów.

Bio Bidet SUPREME BB-1000

Bio Bidet SUPREME BB-1000 - cena 2850 zł - opinie 4.80 na podstawie 110 ocen.

Decydując się więc na tego typu rozwiązanie, stajemy przed dylematem: bidet, bidet-a, czy bidet elektroniczny? Otóż każda z tych opcji spełnia swoją funkcję, jednak na różnym poziomie komfortu. Otóż bidet, jak już wyżej wspomniano, to najpopularniejsze rozwiązanie o szerokim wyborze producentów i modeli, stosowane od lat. Wymaga jednak dodatkowego przyłącza kanalizacji i wody oraz specjalnie zadedykowanej przestrzeni. Po skorzystaniu z toalety należy bowiem osobno skorzystać z bidetu obok.

Bidet-a to z kolei nazwa specjalnej słuchawki natryskowej, którą montuje się w pobliżu misy WC. Nie trzeba wówczas zmieniać pozycji ani miejsca, a wystarczy sięgnąć po słuchawkę i odświeżyć miejsca intymne. Bidet-a nie zajmuje dużo miejsca i doskonale współgra zresztą wyposażenia sanitarnego, wymaga jednak indywidualnego dopływu wody i osobnej baterii.

Najnowszym wynalazkiem jest jednak bidet elektroniczny, czyli toaleta myjąca XXI wieku! Łączy w sobie wszystkie funkcje bidetu i skrywa je w desce sedesowej. Wystarczy wygodnie usiąść na toalecie i skorzystać z elektronicznego panelu kontrolnego, który dobierze właściwy program i wykona wszystko za nas, łącznie z suszeniem i masażem! Bidet i WC w jednym to produkt nazywany urządzeniem ekologicznym, które pozwala zaoszczędzić papier toaletowy oraz wodę (dzięki programom wodooszczędnym). Dodatkowo umożliwia personalizację programów, oświetlenie nocne czy regulację temperatury siedziska i wody (niektórzy bowiem nie lubią siadać na zimnej desce). I mimo tego, że bidet elektroniczny wyróżnia się dość wysoką ceną to jest to wartość adekwatna do właściwości i wszechstronności tego typu wyposażenia.

Jak działa bidet elektroniczny?

Miska WC z bidetem 2w1 jest niezwykle prosta w obsłudze. Panel elektroniczny pozwala bowiem dostosować program za pomocą kilku przycisków, odpowiadających za rodzaj mycia (np. mycie damskie, mycie tylne, mycie pulsacyjne), regulację poziomu dyszy, intensywność strumienia wody , czy regulację temperatury suszenia.

Deska Myjaca Bio Bidet BB-800 PRESTIGE

Sedes z bidetem Bio Bidet BB-800 PRESTIGE - cena 2580 zł - opinie 4.6 na podstawie 97 ocen.

Po wybraniu odpowiedniego programu, z panelu bidetu wysuwa się automatycznie dysza, która myje ciało za pomocą napowietrzonego strumienia wody. Dysza w żaden sposób nie dotyka ciała użytkownika, dlatego jest w 100% higieniczna i bezpieczna. Osoba korzystająca z toalety ma kontakt wyłącznie z czystą i ciepłą wodą. Cykl mycia trwa średnio 40 sekund, po czym następuje suszenie okolic intymnych za pomocą ciepłego powietrza. Cykl można w każdej chwili zatrzymać również za pomocą przycisku STOP, który automatycznie chowa dyszę do panelu.

Bidet elektroniczny to zatem swego rodzaju prysznic umieszczony wewnątrz misy WC, który pozwala na szybkie i komfortowe zachowanie odpowiedniej higieny osobistej i poprawę samopoczucia. Potwierdza się, że osoby, które miały okazję skorzystać z WC z bidetem, zdecydowanie wolą to rozwiązanie niż podcieranie się papierem toaletowym.

Bidet i WC w jednym – higiena i przeznaczenie

Bidet elektroniczny pozwala przede wszystkim na szybkie odświeżenie po skorzystaniu z toalety. Jak się jednak okazuje, użytkownicy często korzystają z niego również jeśli nie mają czasu na standardowy prysznic, a czują pewien dyskomfort w okolicach intymnych.

Funkcjonalność i łatwość w obsłudze docenią także seniorzy i osoby ograniczone ruchowo, dla których problemem jest zmiana miejsca i przemieszczanie się z sedesu do standardowego bidetu wiszącego obok toalety. Kobiety ciężarne też chwalą sobie możliwość wygodnego i automatycznego zadbania o sferę krocza. To niezwykle ważne, szczególnie w ostatnich miesiącach ciąży, kiedy brzuch może zdecydowanie ograniczać ruchy.

Bidet nakładka na sedes z pewnością będzie doskonałym rozwiązaniem również dla osób, które borykają się z uporczywymi i nawracającymi infekcjami okolic intymnych. W takich przypadkach, zachowanie odpowiedniej higieny jest priorytetem, a każdorazowy prysznic może okazać się z czasem utrapieniem.

Program dla dzieci, który posiada większość WC z funkcją bidetu, dostosowuje parametry deski, w tym temperaturę wody, ciśnienie i pozycję dyszy tak, by były jak najbardziej odpowiednie dla najmłodszych użytkowników.

Z obsługą bidetu elektronicznego nie powinny mieć problemu również osoby niepełnosprawne. Bio bidet o odpowiednich wymiarach, może być bowiem zamontowany również na toalecie dla seniorów i niepełnosprawnych, redukując tym samym częstotliwość wykonywania zbędnych ruchów. Bidet z deską pozwala wydłużyć więc okres samodzielności i godności życia seniorom oraz osobom o ograniczonej sprawności.

Automatyczna deska myjąca ma także wyjątkowy wpływ na zdrowie użytkownika. Nie tylko łagodzi dolegliwości związane z przebytymi hemoroidami, ale eliminuje także dyskomfort spowodowany świądem, pieczeniem czy bólem okolic intymnych. Ciepły i łagodny strumień wody działa zatem łagodząco i kojąco, jednocześnie delikatnie oczyszczając ciało. W przypadku jednak zaparć lub osób cierpiących na obstrukcję, zaleca się włączenie specjalnych funkcji bidetu, jak na przykład funkcji turbo, która uaktywnia silny strumień wody, pozbywający się złogów w okrężnicy i stanowiąc zarazem formę bezdotykowej lewatywy.

Jeśli chodzi o samą higieniczność urządzenia, to bidet elektroniczny posiada samoczyszczącą się dyszę, która spłukiwana jest czystą wodą przed i po każdym zabiegu.

Jak dobrać odpowiedni kształt deski do misy WC?

Przy instalacji bidetu elektronicznego należy zachować odpowiednie wymiary misek WC, które zwykle producenci udostępniają na swoich stronach. Ma to na celu nie tylko eliminację ewentualnych pomyłek w wyborze, ale także uzyskanie najlepszego efektu wizualnego produktu. Źle dopasowany bidet z deską będzie bowiem mało estetycznie i profesjonalnie prezentował się w łazience.

W Polsce stosuje się zazwyczaj model standardowy okrągły. Najważniejszym wymiarem, który powinien być zachowany jest długość miski WC, która nie może być mniejsza niż 49cm. Szerokość z kolei powinna mieścić się w granicach 35 do 38,5cm.

Producenci starają się jednak, by ich deski sedesowe z bidetem pasowały do większości standardowych mis WC o owalnym kształcie. Marka USPA szczegółowo podpowiada, jak dobrać odpowiedni kształt deski z bidetem do posiadanej misy, mianowicie:

 • należy sprawdzić czy misa nie posiada podniesionego rantu w swojej tylnej części, gdyż deska myjąca USPA powinna być montowana wyłącznie na płaskiej powierzchni

 • należy sprawdzić według zamieszczonych na stronie firmy rysunków, który z nich najlepiej odzwierciedla kształt misy użytkownika. Rysunki można również pobrać i wydrukować w skali 1:1 i przyłożyć do toalety w celu upewnienia się, ze produkt będzie odpowiedni

 • należy porównać wymiary posiadanej misy z wymiarami podanymi przez producenta, w zależności od modelu (Standard, Komfort, Design)

Instalacje, przewody i gniazdka – czyli jak zamontować bidet na sedes

Deska myjąca nie jest trudna w montażu. Założyć może ją każdy, kto ma podstawowe pojęcie o majsterkowaniu i posiada tradycyjne narzędzia. W zależności od modelu, instalacja trwa od 30-60 minut i nie wymaga pomocy osób trzecich. W razie potrzeby producent zawsze załącza wszystkie elementy montażowe i instrukcje obsługi (również w języku polskim) do zestawu.

Bidety elektroniczne wymagają jednak przede wszystkim podłączenia do gniazdka z uziemieniem, gdyż zasilane są prądem 220-240V / 50HZ. Przewody elektryczne mierzą przeważnie od 150 do 180cm, a przewody odprowadzające wodę – 120cm. Tak szczegółowe informacje należy jednak zawsze skonfrontować z danymi technicznymi udostępnionymi na stronie producenta. Wiadome jest jednak, że szacowany, średni koszt zużycia energii elektrycznej, przy korzystaniu z większości funkcji bidetu to 5zł na miesiąc, będące równowartością trzech rolek papieru toaletowego.

Dobrze jest również zorientować się, po jakiej stronie powinny być usytuowane przyłącza, by uniknąć ewentualnych przeróbek konstrukcyjnych i instalacyjnych. Na stronie producentów znaleźć można przydatne wizualizacje i rysunki obrazujące różne kombinacje. W większości modeli, bieżącą, zimną wodę podłącza się jednak za pomocą dołączonego trójnika.

Bio bidet – konserwacja i czyszczenie

Każdy produkt, który ma na długie lata zachowywać swoje właściwości i idealny wygląd, wymaga czyszczenia, konserwacji i zabiegów pielęgnacyjnych. Nie inaczej jest w przypadki deski myjącej, która ponadto powinna zachowywać nieskazitelny poziom czystości i higieniczności.

Większość modeli WC z funkcją bidetu wykonanych jest z antybakteryjnych materiałów. Wystarczy czyścić je więc regularnie łagodnymi detergentami i przecierać wilgotną szmatką. W zależności od twardości wody i częstotliwości korzystania z bidetu elektronicznego, zaleca się także oczyszczenie dyszy myjącej za pomocą małej szczoteczki, w celu zapobiegania osadzaniu się kamienia. Do niektórych modeli poleca się więc dodatkowe stosowanie filtrów wody.

Modele z dodatkową funkcją dezodoryzacji powietrza posiadają aktywne filtry węglowe, które należy wymieniać przynajmniej raz w roku.

Bidet z deską – oferta sklepu Higieniczny.pl (Happy House – Polski dystrybutor WC z funkcją bidetu)

Nasi eksperci wiedzą, że wyłącznie sprawdzone i wysokiej jakości produkty spełniają oczekiwania najbardziej wymagających klientów. Nie bylibyśmy więc sobą gdybyśmy w swej ofercie sklepowej nie zaprezentowali produktów wyłącznego, polskiego przedstawiciela automatycznych desek myjących marki Bio Bidet i USPA, produkowanych przez firmę BBC Innovation USA. Mowa oczywiście o marce Happy House, która od 15 lat jest wyłącznym, szanowanym i cenionym dystrybutorem bidetów w całym kraju.

Firma oferuje pełne doradztwo i wsparcie oraz niezawodność działania, poparta wskaźnikiem reklamacji, utrzymującym się na poziomie poniżej 2%. Serwis Happy House posiada także 100% części zamiennych, dlatego ewentualne usterki naprawiane są w ekspresowym tempie.

Deski myjące USPA

USPA to elektroniczna deska sedesowa z funkcją bidetu, która posiada dwie wbudowane i ukryte dysze emitujące strumień wody. Pierwsza z nich stanowi uniwersalne rozwiązanie umożliwiające mycie tylne dla wszystkich użytkowników, zaś druga – przeznaczona jest wyłącznie dla stref intymnych u kobiet. Modele USPA wykonywane są z antybakteryjnych materiałów, posiadają podgrzewane siedziska i hybrydowy system podgrzewania wody (modele z serii 7), która jest ciepła już od pierwszej chwili.

Deska myjąca z bidetem USPA 6635 DESIGN

Deska myjąca z bidetem USPA 6635 DESIGN - cena 3150 zł - opinie 5.0 na podstawie 8 ocen.

 • Bidet elektroniczny USPA 6035 z pilotem – to model deski, która zamiast bocznego panelu dotykowego posiada bezprzewodowy pilot LCD, zasilany bateriami AAAx3. Wykonana z antybakteryjnego materiału, dostępna w trzech różnych kształtach. Posiada takie funkcje jak: mycie damskie, regulacja strumienia wody, funkcja DZIECI, AUTO, dezodoryzacja, inteligentny system oszczędzania wody i wiele więcej. To produkt, który różni się od pozostałych nie tylko formą sterowania, ale także systemem podgrzewania wody. Bidet elektroniczny USPA 6035 wykorzystuje bowiem bojler ciepłej wody.

 • Deska myjąca USPA 7000 – to proste urządzenie, dla osób,które nie lubią skomplikowanych form. Doskonale sprawdza się więc u osób starszych i dzieci. Posiada hybrydowy system podgrzewania wody, elektronicznie regulowaną pozycję dyszy myjące, boczny panel sterowania, sensor zajętości deski i jeszcze kilka innych funkcji, wpływających na komfort użytkowania. USPA 7000 to podstawowy produkt, odznaczający się również przystępną ceną.

 • USPA 7035 – to deska myjąca posiadająca dotykowy pilot zdalnego sterowania i hybrydowy system podgrzewania wody (mini zbiornik + przepływowy podgrzewacz wody). Możliwość suszenia ogranicza zużycie papieru toaletowego i zwiększa higieniczność użytkowania. USPA 7035 posiada między innymi funkcję mycia dla dzieci, funkcję TURBO i AUTO, mycie damskie, mycie tylne, dwie osobne dysze i regulację ich położenia. To nowoczesny produkt, który spełni potrzeby najbardziej wymagających klientów.

 • Automatyczny bidet USPA 7235 – to deska sedesowa z bidetem, posiadająca boczny panel sterowania. Hybrydowa technologia podgrzewania wody zapewnia stały dostęp do przyjemnie ciepłej wody bez ograniczeń. Na wysoki komfort użytkowania ma również wpływ podgrzewana deska i suszenie delikatnie ciepłym powietrzem. Co wyróżnia bidet USPA 7235 to wbudowany odświeżacz powietrza, sensor zajętości i autodiagnoza oddawanego moczu i kału.

 • USPA 6635 DESIGN – nowość 2019 roku! Najbardziej zautomatyzowany i dopracowany produkt marki USPA. Posiada opcję suszenia, podgrzewania i wolno-opadającej deski. Dodatkowa funkcja mycia dla dzieci pozwala na korzystanie z deski nawet najmłodszym użytkownikom. Inteligentny pilot, intuicyjnie zapamiętuje preferencje użytkowników, a funkcja delikatnego podświetlenia deski ułatwia korzystanie z toalety nocą i wprowadza odrobinę luksusu do wnętrza. Ponadto USPA 6635 posiada funkcję masażu wpływającą na wygodę i łatwość wypróżniania. To zdecydowany hit tego roku!

Deski myjące Bio Bidet

Toaleta i bidet w jednym – tak określa się produkt firmy BBC Innovation z USA zwany także jako „Bio Bidet”, który od 10 lat podbija rynek sanitariatów. Deski myjące Bio Bidet dbają o higienę intymną, utrzymując jednocześnie wysoki poziom komfortu. Są proste w montażu, posiadają polskie oznaczenia i mechanizm samoczyszczący. Wśród bestsellerów marki wyróżnia się:

 • Bio Bidet SUPREME BB-100 – to jedno z najbardziej zaawansowanych technologicznie modeli desek myjących na polskim rynku. To połączenie wysokiego komfortu z intuicyjną i prostą obsługą panelu bocznego. BB-100 wyróżnia system Vortex Water Stream, który zwiększa efektywność mycia za pomocą napowietrzonej wody w ruchu spiralnym oraz dysza myjąca 3w1, która trzema rodzajami strumienia wody pozwala zachować najwyższy poziom higieniczności. Prócz tego bidet elektroniczny SUPREME BB-100 oferuje wykonanie delikatnej lewatywy osobom mającym problem z wypróżnianiem, mycie oscylacyjne, masaż i wiele innych funkcji. To produkt doskonały, noszący miano luksusowego.

 • Bio Bidet PRESTIGE BB-800 – to łatwy w obsłudze, intuicyjny produkt dla osób w każdym wieku. Posiada prosty panel sterowania z polskimi oznaczeniami i czytelnymi przyciskami, dzięki czemu nie sprawia problemów nawet osobom starszym. Oferuje takie funkcje jak mycie tylne, mycie damskie, funkcję TURBO (bezdotykowej lewatywy), czy opcję suszenia ciepłym powietrzem. Bio Bidet PRESTIGE to zdecydowany bestseller marki. Od paru lat jest najczęściej wybieranym modelem deski myjącej w Polsce.

W ofercie sklepu można znaleźć jednak jeszcze kilka innych rozwiązań, które sprawdzą się w momentach braku dostępu do prądu lub w czasie podróży:

 • Bio Bidet i3000 PREMIUM – ekologiczny model niewymagający zasilania elektrycznego. Podłącza się go do instalacji ciepłej i zimnej wody, a sterowanie odbywa się za pomocą joysticka góra-dół. Posiada dwie nowoczesne dysze i trzy programy mycia, a w nich system Vortex Water Stream. Biobidet i300 został wyposażony ponadto w dozownik na płyn do higieny intymnej.

 • Bio Bidet DUO BB-250 – montowany pomiędzy istniejącą miską sedesową a pokrywą sedesu. Nie wymaga podłączenia do zasilania, gdyż do działania wykorzystuje ciśnienie wody z domowej instalacji. Posiada dwa programy mycia i program czyszczenia dysz, a sterowanie i regulacja obywa się za pomocą skokowych pokręteł. To ekonomiczne rozwiązanie, które przyciąga przede wszystkim niewygórowaną ceną.

 • Bio Bidet BB-70 SIMPLET – to model podłączany wyłącznie do wody zimnej. Polecany głównie osobom z hemoroidami i podobnymi schorzeniami. Dla większego komfortu poleca się więc model BB-250.

 • Bio Bidet TP-100 TRAVEL – to nowoczesny, niedrogi, przenośny bidet, dla osób które cenią sobie wysoki poziom higieniczności w podróży czy na urlopie. Zasilany bateriami, posiada elektryczną pompę wodną nowej generacji. Sposób użycia: wystarczy bidet napełnić czystą i letnią wodą, po czym ustawić dyszę myjącą w odpowiedniej pozycji i uruchomić za pomocą przycisku.

Jak wybrać najlepszy bidet elektroniczny – poradnik w pigułce

Z faktu, iż na Polskim rynku dostępnych jest już kilka rodzajów bidetów elektronicznych, warto zwrócić uwagę na najważniejsze parametry i funkcję tych urządzeń. Odpowiadając więc sobie na pytanie „jak wybrać najlepszy bidet elektroniczny” należy sugerować się następującymi kryteriami:

 • zakup WC z bidetem wyłącznie od renomowanych i zaufanych producentów – decydując się już na taką inwestycję, jaką jest bidet elektroniczny, nie warto sięgać po produkty nieznanych marek. Najlepiej sugerować się opinią klientów i wieloletnim doświadczeniem firmy, jakie posiada między innymi BBC Innovation z USA, działająca już 15 lat na rynku. Świadomy wybór pozwoli zapewnić wsparcie w procesie zakupu oraz pełny serwis przez cały okres użytkowania.

 • łatwość obsługi i wybór języka – wysokiej jakości sedes z bidetem powinien być wyposażony w intuicyjny panel sterowania, który nie będzie stwarzał problemu również dzieciom i osobom niepełnosprawnym. Najlepiej sprawdzają się więc obrazkowe przyciski z polskimi przypisami.

 • dopasowanie do muszli WC – doświadczeni producenci starają się, by ich produkty były kompatybilne z większością muszli sedesowych. Na swoich stronach zamieszczają również pomocne informacje dotyczące wymiarów i prawidłowego dopasowania biobidetu.

 • Funkcjonalność i inteligencja – kupując bidet z deską, warto zwrócić uwagę na mnogość funkcji i nowoczesną technologię wykonania produktu. Niektóre bidety elektroniczne ( np. BB-1000 i BB-800) zapamiętują najczęściej eksploatowane pory dnia, podczas których są w pełni gotowe do działania. W nocy natomiast bidet elektroniczny przechodzi w stan uśpienia, by zaoszczędzić energię.

  Funkcje takie jak TURBO czy VORTEX pomagają ponadto rozwiązać problem z wypróżnianiem i działają jak swego rodzaju, naturalna lewatywa, zaś czujnik zajętości aktywuje mycie dopiero w momencie posiedzenia.

  Przydatna może okazać się również wolno-opadająca deska z funkcją nagrzewania. Nie tylko zapewni dyskrecje cichym i powolnym zamykaniem deski, ale również przyjemność korzystania z WC w chłodniejsze dni. Dodatkowy masaż natomiast, z pewnością zatrzyma niejednych na dłużej w toalecie.

 • Certyfikaty i standardy jakości – warto nadmienić, iż jedynie najlepszej jakości bidet z sedesem będzie objęty certyfikatami, świadczącymi o zgodności produktu z normami europejskimi. Na uwagę zasługuje na przykład Certyfikat Unii Europejskiej CE TUI i Certyfikat Higieniczny Państwowego Zakładu Higieny w Warszawie.

Bidet elektroniczny mimo wysokiej ceny będzie z pewnością inwestycją na lata. To produkt, który nie tylko spełni najwyższe oczekiwania użytkowników, ale wpłynie również na ich komfort i samopoczucie. Wysoka higiena osobista to bowiem wizytówka każdego człowieka, będąca wyznacznikiem dobrego zdrowia i poziomu życia.

Nasi doradcy chętnie podzielą się wiedzą i doświadczeniem zdobytym na przestrzeni lat. Udzielą również wskazówek jak dobrać bidet na sedes, by móc w pełni korzystać z jego funkcji. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą bidetów naszego sklepu i konkurencyjnymi cenami!

bio bidet uspa

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl