Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

Proponujemy Państwu wysokiej klasy wózki hotelowe Numatic. To idealne rozwiązanie dla mniejszych i większych hoteli, które znacznie usprawni pracę obsługi. Oferujemy typowe wózki do zbierania bielizny, pościeli, ręczników do prania, jak również wózki wielofunkcyjne. Każdy wózek posiada jeden lub więcej worków o różnej pojemności, wykonanych z odpornego na zaplamienia materiału. Całość opiera się na solidnej ramie metalowej. Każdy wózek można złożyć, dzięki czemu przechowywanie jego nie stanowi problemu nawet w niewielkim pomieszczeniu. Dostępne są wózki z pokrywami i bez pokryw, jak również wózki z półkami i kuwetami, na przykład na galanterię hotelową (jednorazowe mydełka, szampony, płyny do kąpieli itp.). Polecamy także duże wózki, które można dowolnie doposażyć o dodatkowe kuwety, worki, pokrywy, pojemniki, a nawet o uchwyty na mopy i podstawę na odkurzacz.

Jak wybrać wózek hotelowy?

Ponieważ wózek hotelowy to zakup na długie lata, warto poświęcić nieco czasu na jego staranny wybór. Należy wziąć pod uwagę kilka ważnych czynników. Po pierwsze, dobieramy wózek do obiektu, w którym będzie używany. Mały obiekt – mniejszy wózek, duży obiekt – większy wózek. Po drugie, musimy zastanowić się, jakie funkcje ma dany wózek spełniać. Czy potrzebny nam jest tylko wózek na brudną bieliznę, czy też interesują nas większe, wielofunkcyjne wózki hotelowe? Po trzecie, dobieramy zakup do możliwości naszego portfela – im więcej funkcji dany wózek posiada, tym wyższa jego cena. Zaznaczamy jednak, że oferowane przez nas wózki hotelowe Numatic w niższej cenie wcale nie odbiegają jakością od tych droższych.

Dobór wózka do obiektu hotelowego

Bardzo istotną sprawą jest dobranie odpowiedniego wózka do obiektu hotelowego. Nie kierujmy się jedynie ceną i nie kupujmy mniejszych wózków do dużych hoteli, gdyż szybko okażą się mało użyteczne. Analogicznie, duży wózek w małym hotelu też raczej będzie nieprzydatny, będziemy wykorzystywać jedynie część jego możliwości. Co więcej, jeśli kupimy duży wózek do małego hotelu, jego przechowywanie może okazać się niemałym problemem – nie będzie gdzie wózka wstawić, zawsze będzie widoczny.

Funkcjonalność wózka hotelowego

Wózki hotelowe Numatic oferowane są w różnej cenie, a co za tym idzie, wraz z rosnącą ceną mogą mieć coraz to więcej zastosowań. Przed dokonaniem zakupu dobrze jest przekalkulować do czego wózek ma nam służyć. Do wyboru mamy mniejsze i większe wózki do zbierania brudnej bielizny i pościeli. Taki wózek składa się z metalowej ramy i zawieszonych na niej workach. Zależnie od rozmiarów wózka, worek może być jeden, a może ich być kilka. Worki można łatwo zdejmować i prać razem z zawartością. Worki mogą mieć różną pojemność, różne kolory, możemy również zamówić wózek ze zmniejszanymi workami. Jeśli jednak życzymy sobie, by wózek spełniał więcej funkcji, niż tylko zbierał pranie, mamy w ofercie także wózki nie tylko na brudną, ale i na czystą bieliznę, pościel i ręczniki. Są to wózki różnej wielkości, mają jeden lub więcej worków na pranie, ale oprócz tego mają także półki z zamykanymi drzwiczkami, kuwety, idealnie nadają się również do rozwożenia galanterii hotelowej. W razie potrzeby można dokupić do nich dodatkowe worki, pojemniki, pokrywy, a także uchwyty na mopy i podstawę do postawienia odkurzacza. Taki wózek zaspokoi potrzeby nawet największych hoteli, stanowi kompleksowe rozwiązanie do sprzątania i zmiany pościeli i ręczników w pokojach hotelowych.

Konstrukcja wózka i jego wymiary

W zależności od wielkości obiektu hotelowego i tego, gdzie wózek hotelowy będzie przechowywany, możemy kupić wózek mniejszy lub większy, jedno- lub wielofunkcyjny. Zwróćmy uwagę na konstrukcję wózka. Wózki hotelowe Numatic skonstruowane są w oparciu o metalową ramę i podstawę, można je składać na czas przechowywania. Niektóre wózki mają również możliwość złożenia pewnej ich części, na przykład jednego z worków.

Wygoda transportowania wózka hotelowego

Niezwykle ważne jest, by wózek hotelowy można było cicho i wygodnie transportować, nawet na nierównej podłodze. Dlatego też przy wyborze zwróćmy uwagę na koła. Tylko gumowe koła zapewnią cichą jazdę. Koła skrętne to z kolei gwarancja łatwego manewrowania wózkiem. Kupując wózek hotelowy zwróćmy uwagę również na jego rączkę – rączka o regulowanej wysokości pozwala dopasowywać wysokość wózka do wzrostu obsługującej go osoby.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl