Masz pytanie? tel: 733 888 555 e-mail: sklep@higieniczny.pl
Kontakt

kontakt ze sklepem

 
 
Systemy higieniczne VENDOR - Ciekawe projekty i aranżacje toalet publicznych

Eksperci w higienie łazienek i toalet

Czy wiesz jakie to doskonałe uczucie, korzystać z zawsze czystych i świeżych toalet?

Poznaj optymalne rozwiązania higieniczne do łazienek, jakie oferuje Vandor.

nowoczesna toaleta publiczna projekt

nowoczesna toaleta publiczna aranżacja

W każdej toalecie powinien być zapewniony dostęp do środków higieny takich jak papier toaletowy, mydło oraz czyste ręczniki. Dodatkowo przy ocenie higieny w łazience istotnymi kryteriami są czystość, komfort oraz porządek. Dlatego wszystkie urządzenia marki Vendor zostały opracowane tak, aby spełniać te warunki. Obok ciągłej dostępności materiałów eksploatacyjnych, produkty Vendor zapewniają utrzymanie czystości i porządku w toalecie przez cały czas. Dzięki temu pozostawienie dobrego wrażenia na gościach, pracownikach, studentach czy pacjentach nie będzie trudne.

Czysta toaleta i świeży zapach
Jest tylko jedna szansa, aby zrobić dobre pierwsze wrażenie, a toaleta pod tym względem może stanowić taką wizytówkę. Badania wykazały, że czystość i świeży zapach w toalecie są istotne, aby pozostawić pozytywne wrażenie na użytkownikach.

Partner w higienie łazienek
Od 1961 r. firma Vendor jest znaczącym producentem w sektorze higieny toalet, dostarczającym kompleksowe rozwiązania łazienkowe do ponad 30 krajów. W niektórych z nich działają osobne punkty serwisowe. Firma Vendor zajmuje się również produkcją pod nazwą własną nabywcy, nawet w przypadku niewielkich zamówień, starają się spełniać oczekiwania zamawiającego w zakresie urządzeń, materiałów eksploatacyjnych, jak i indywidualnych rozwiązań. Vendor to firma uczciwa, nie stosująca niejasnych zasad i mająca na celu długotrwałą współpracę z klientami.

Innowacyjność
Dzięki obserwowaniu rynku, firma Vendor tworzy produkty, które spełniają aktualne i przyszłe oczekiwania użytkowników toalet, administratorów budynków oraz ekip sprzątających, a odpowiadając szybko na pojawiające się na rynku innowacje, zapewnia najwłaściwsze rozwiązania.

Kompletne rozwiązania
Vendor zapewnia wydajne produkty wysokiej jakości zarówno w zakresie suszenia, mycia rąk, jak i odświeżania powietrza. Wszystkie dozowniki i materiały eksploatacyjne są projektowane w wytwarzane przez firmę Vendor zgodnie z normami ISO9001 i ISO 14001. Optymalna higiena w łazience zaczyna się od fachowej porady, dostosowanej do potrzeb klienta, a skutkującej ładnym wystrojem, łatwością obsługi oraz najwyższą estetyką i higieną.

Łazienka jak wizytówka
Podajnik ręczników papierowych IQ pozwala na rezygnację z kosza na śmieci, w związku z czym utrzymanie porządku w łazience jest znacznie łatwiejsze. Ponadto przy każdym sprzątaniu podajnik można uzupełnić o nowe ręczniki, dzięki temu, że kasety ręczników papierowych łączy się ze sobą przy uzupełnieniu podajnika. Duża pojemność dozownika IQ zapewnia wystarczające miejsce na czyste ręczniki papierowe, z których użytkownicy mogą swobodnie korzystać. Natomiast przyjemny zapach w łazience nadaje szeroka gama odświeżaczy powietrza i zapachów.

Higiena gwarantowana
Higiena w łazience zaczyna się od zaplanowania przemyślanego i pojemnego miejsca do przechowywania środków czystości. Kasety ręczników papierowych marki Vendor są dostarczane w opakowaniach, które zapewniają, że za każdym razem podajnik uzupełniany jest czystymi ręcznikami. Ręczniki są jednorazowe, a zużyta część ręcznika od czystej jest dokładnie oddzielona w podajniku, co gwarantuje higieniczne suszenie rąk.

Ukierunkowane na klienta
Dla firmy Vendor najważniejsze jest zadowolenie klienta z oferowanych produktów i usług, dlatego nieustannie badany jest stopień satysfakcji klientów. Wynik takiego badania jest następnie zestawiany z celami firmy oraz przekładany na konkretne działania, które pomogą utrzymać zadowalający poziom.

Wkład w zdrową przyszłość i odpowiedzialność społeczna przedsiębiorstw
Czy szukają Państwo rzetelnego partnera w wyposażeniu toalet? Nie ma potrzeby dalej szukać. Marka Vendor realizuje odpowiedzialność społeczną w codziennych działaniach, w sposób przejrzysty oraz realny. Produkty i usługi sa metodycznie sprawdzane w zakresie ich wypływu na społeczeństwo i środowisko. Wyrazem tego jest potwierdzenie uzyskania poziomu 4 w standardzie CSR (Corporate Social Responsibility) Performance Ladder.

CSR Performance Ladder poziom 4
Fiema Vendor traktuje odpowiedzialność społeczną przedsiębiorstw jako priorytetową kwestię i dokłada wszelkich starań, aby działać w sposób zrównoważony pod każdym względem. W tym celu wprowadzono system zarządzania CSR, który niezależnie kontrolowany i zatwierdzany zgodnie z wymaganiami poziomu 4. CSR Performance Ladder. Standard CSR, dla którego podstawę stanowiła międzynarodowa norma ISO 26000, jest obiektywny, realny i możliwy do sprawdzenia.
Celem firmy Vendor w ramach systemu zarządzania CSR jest uzyskanie wartości dodanych na trzech poziomach - społecznym, środowiskowym i ekonomicznym (People, Planet, Profit).

Certyfikacja normami ISO
Firma Vendor spełnia normy ISO 9001 i ISO 14001, a tym samym wynikające stąd surowe wymagania w zakresie zarządzania jakością i zarządzania środowiskowego. Zarówno na etapie projektowania, zakupu, jak i produkcji podejmowane są stałe wysiłki, aby osiągnąć dalszą poprawę w zakresie ochrony środowiska.

Zrównoważona produkcja
Przestrzegając przy wyborze surowców i przy produkcji, ścisłych wymogów w zakresie ochrony środowiska, firma Vendor gwarantuje, że jej produkty i usługi sa przyjazne środowisku. Dzięki tym działaniom, produktom marki Vendor przyznano wiele certyfikatów m.in.etykietą Nordycji Łabądź (Nordic Swan Label), oficjalną etykietą ekologiczną ze Skandynawii, został wyróżniony papier toaletowy i ręczniki papierowe. Papier toaletowy posiada także oznakowanie ekologiczne UE (EU Ecolabel).

Biodegradowalne i podlegające recyklingowi
Vendor to ekologiczny wybór także z innego powodu. Przykładowo, podajniki wykonane są z tworzywa sztucznego ABS (kopolimeru akrylonitrylo-butadieno-styrenowgo) i w związku z tym sa bardzo trwałe. Firma Vendor oferuje umowę serwisową, w ramach której zbiera zużyte podajniki i poddaje je recyklingowi. Natomiast mydło produkowane przez firmę Vendor spełnia europejskie normy dotyczące kosmetyków, dodatkowo jest ono biodegradowalne i produkowane bez przeprowadzenia testów na zwierzętach.

Systemy suszenia rąk marki Vendor sa najbardziej przyjazne środowisku

Osuszanie rąk przy użyciu ręczników papierowych marki Vendor ma najmniejszy wpływ na środowisko niż wycieranie rąk ręcznikiem bawełnianym w rolce. Dlatego wybór produktów marki Vendor jest odpowiedzialnym wyborem.

Inne produkty toaletowe nienaruszające równowagi ekologicznej:
- kasety z ręcznikami papierowymi: uznane za najbardziej przyjazne środowisku - oznaczone ekologiczną etykietą Nordycki Łabądź
- kremowe mydło i mydło w pianie: spełniają europejskie normy kosmetyków. Są biodegradowalne oraz wyprodukowane zgodnie z koncepcją zamkniętego obiegu materiałów i bez przeprowadzania testów na zwierzętach. Wyróżnione oznakowaniem ekologicznym UE.
- odświeżacze powietrza: odświeżacz powietrza Everfresh to ekologiczny wybór. Uwalnia zapach bez użycia elektroniki, baterii i aerozoli. 

Który styl Państwo wybiorą?
Łazienka niewątpliwie jest wizytówką. Linia Vision pozwala w pełni wyposażyć toaletę, zapewniając ponadczasowy wygląd. Linia ta charakteryzuje się nowoczesnym i eleganckim wzornictwem oraz solidnym wykonaniem z tworzywa ABS. Dzięki zaokrąglonym kształtom i jasnym kolorom, urządzenia z tej linii pasują do otoczenia, w którym atmosfera i subtelność są priorytetem.

Prostota i solidność
Linia Tradition tworzy w pełni wyposażoną i funkcjonalną toaletę. Akcesoria z tej linii są trwałe i solidne, a zastosowanie wytrzymałego tworzywa sprawia, że są odporne na zniszczenie. Dzięki temu linia Tradition znakomicie nadaje się do placówek edukacyjnych, pomieszczeń przemysłowych lub obiektów hotelowych i turystycznych.

Dobre wrażenie gwarantowane
Metal to bogata linia stylowych urządzeń łazienkowych, które łączą elegancję linii Vision z profesjonalnym wyglądem stali nierdzewnej. Dzięki powierzchni, na której nie widać śladów palców, są łatwe w utrzymaniu czystości. Linia Metal najlepiej sprawdza się w miejscach, gdzie wystrój ma pierwszorzędne znaczenie.

Odrobina koloru w łazience
Linia Colours ma za zadanie nie tylko w pełni wyposażyć toaletę, lecz pozwala również stworzyć unikalne, przyciągające wzrok miejsce. Firma Vendor pozostawia swobodę w wyborze kolorów, a wybór jest praktycznie nieograniczony. Dodatkowo każdy dozownik posiada specjalną warstwę ochronną. A który kolor Wy wybierzecie?

Vendor Specials to więcej niż tylko łazienka
Oprócz najlepszych rozwiązań higienicznych do łazienek, firma Vendor proponuje również możliwość skutecznej komunikacji z użytkownikami toalety. Podajniki ręczników papierowych i papieru toaletowego mogą odzwierciedlać konkretny styl, kolor lub nawet zawierać logo firmy. Można również umieszczać na nich reklamy lub wiadomości dla pracowników. Vendor Specials łączy w sobie doświadczenie, indywidualne podejście, reklamę i informację.

Toaleta publiczna przykładowe projekty i aranżacje

aranżacja toalet vendor

vendor zielona toaleta publiczna

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl