Masz pytanie? tel: 733 888 555 e-mail: sklep@higieniczny.pl
» Jednostki budżetowe - odroczony termin płatności » Indywidualna wycena inwestycji dla firm
Kontakt

kontakt ze sklepem

Bezpieczne zakupy

→ Ubezpieczona i zabezpieczona przesyłka
→ Wysyłka większości produktów w 24h
→ Szyfrowane dane i transakcje
→ Wiele dogodnych form płatności
→ Gwarancja producenta
→ Najwyższa jakość obsługi
→ Wiarygodne opinie
→ Wysokie rabaty przy zamówieniach hurtowych
→ Gwarantowany zwrot pieniędzy (14 dni na zwrot towaru)

płatności

Prysznic bezpieczeństwa z oczomyjką G02-PED Grabexim

Dostępność: dostępny
Wysyłka w: 21 dni
Cena: 2 989,00 zł 2989.00 PLN
Cena:( netto) 2 430,08 zł 2430.08 PLN

Znalazłeś taniej? Negocjuj cenę!
ilość szt.

733 888 555 - Zamów telefonicznie dodaj do przechowalni
Ocena: 5 (Producent1: 1)
Dystrybucja: HIG
Kod produktu: G02-PED

Opis

W niektórych zakładach kontakt ze szkodliwymi substancjami jest nieunikniony. Prysznic bezpieczeństwa niweluje skutki wypadków w takich miejscach. Działa on niczym parasol chroniący przed zagrożeniem w postaci utraty zdrowia lub życia. Takie urządzenia awaryjne stosuje się w laboratoriach, hutach, zakładach związanych z przemysłem hutniczym, chemicznym lub odlewniczym. Prysznice bezpieczeństwa wyposażone w natrysk do oczu muszą obowiązkowo znaleźć się na terenie malarni, chlorowni, akumulatorowni, a także w każdym laboratorium chemicznym.

Model G02-PED

To prysznic stosowany w celu zapewnienia maksymalnego bezpieczeństwa i natychmiastowej pomocy na zakładzie. Dzięki niemu możliwe jest dokładne przepłukanie całego ciała. Jednocześnie z prysznicem działa myjka do oczu, z której wydobywa się delikatny strumień wody. Urządzenia mogą również działać oddzielnie od siebie – w zależności od tego, którego z nich musimy użyć.

Cechy produktu

Ze względu na otoczenie, w jakim jest stosowany, model prysznica G02-PED został wykonany z wysoce odpornej stali nierdzewnej. Jest ona dodatkowo chlorowana i w pełni wytrzymała na działanie kwasów. Jako podstawę mocującą zastosowano w niej blachę aluminiową. Wysokość prysznica nie jest większa niż 2,3 metra. Oczomyjka została umieszczona na wysokości jednego metra. Czasza prysznica to 24 cm, a średnica miski do oczomyjki wynosi 28 cm. Każda rura posiada średnicę wynoszącą jeden cal.

Podłączenie i mocowanie

Prysznic bezpieczeństwa podłącza się do sieci wodnej i do kanalizacji. Jako miejsce do źródła zasilającego w wodę można wybrać trójnik znajdujący się na wysokości 1,5 metra lub przeprowadzić połączenie poprzez rurę idącą z góry. Żeby podłączyć prysznic wystarczy przełożyć korek pełniący funkcję zatyczki. Prysznic może być zasilany jedynie zimną wodą. Korzystanie z myjki do oczu umożliwia odprowadzenie wody przez rurę pionową.

Podłączenie do kanalizacji odbywa się za pomocą trójnika umieszczonego na wysokości 23 cm. Na przyłączu należy wówczas wykonać syfon. Mocowanie całej konstrukcji do podłogi odbywa się poprzez śruby o średnicy 9 mm dokręcane przez specjalne otwory.

Podłączenia do sieci wodnej jest możliwe w jednym z dwóch dostępnych miejsc:
- na wysokości 94 cm od posadzki - do gwintu wewnętrznego 1/2 cala
na samej górze do pionowej rury - do gwintu wewnętrznego 1 cal

Wygodne i szybkie uruchomienie

Model PED może być uruchomiony na różne sposoby. Sam prysznic zaczyna działać przy pociągnięciu za cięgno. Z kolei oczomyjkę włącza się ręką lub łokciem przez pchnięcie klapki-dźwigni. Istnieje również możliwość włączenia strumieni do mycia oczu za pomocą stalowego pedała nożnego.

Cechy produktu:
- Urządzenie wykonane jest w całości z polerowanej kwasoodpornej stali nierdzewnej
- Podstawa mocująca do podłogi wykonana jest blachy aluminiowej o grubości 10 mm, malowanej proszkowo na szaro
- Urządzenie posiada atest PZH oraz deklarację zgodności (kopie tych dokumentów znajdują się w przesyłce wraz ze znakiem BHP)

Wymiary produktu:
Wysokość maksymalna - 2,3 metra
Wysokość głowic natryskowych myjki do oczu - 1 metr
Średnica wszystkich rur to 1 cal
Średnica czaszy prysznica wynosi 219 mm
Średnica misy myjki do oczu wynosi 28 cm

Opinie o produkcie (1)

13 lutego 2018

Moja firma jest związana z branżą chemiczną. Dlatego stosuję urządzenia, które zapewniają pracownikom maksymalne bezpieczeństwo. Produkty marki Grabexim zawsze spełniają się w swej roli, dlatego nie miałem wątpliwości przy wyborze odpowiedniego prysznica, który potwierdza wysoką jakość, jaką kieruje się ta firma.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl