Masz pytanie? tel: 733 888 555 e-mail: sklep@higieniczny.pl
» Jednostki budżetowe - odroczony termin płatności » Indywidualna wycena inwestycji dla firm
Kontakt

kontakt ze sklepem

Bezpieczne zakupy

→ Ubezpieczona i zabezpieczona przesyłka
→ Wysyłka większości produktów w 24h
→ Szyfrowane dane i transakcje
→ Wiele dogodnych form płatności
→ Gwarancja producenta
→ Najwyższa jakość obsługi
→ Wiarygodne opinie
→ Wysokie rabaty przy zamówieniach hurtowych
→ Gwarantowany zwrot pieniędzy (14 dni na zwrot towaru)

płatności

Prysznic bezpieczeństwa naddrzwiowy G41 stal nierdzewna Grabexim

Dostępność: dostępny
Wysyłka w: 21 dni
Cena: 995,00 zł 995.00 PLN
Cena:( netto) 808,94 zł 808.94 PLN

Znalazłeś taniej? Negocjuj cenę!
ilość szt.

733 888 555 - Zamów telefonicznie dodaj do przechowalni
Ocena: 5 (Producent1: 1)
Dystrybucja: HIG
Kod produktu: G41

Opis

Prysznic bezpieczeństwa naddrzwiowy G41 Grabexim służy jako urządzenie awaryjne w przypadku kontaktu ciała z niebezpiecznymi substancjami. Umożliwia natychmiastowe spłukanie toksycznych cieczy i oparów, które dostały się na powierzchnię ciała. Dzięki temu umożliwia zminimalizowanie doznanych obrażeń i może uchronić przed nieodwracalnymi uszkodzeniami skóry, oczu i innych narządów.

Montaż pryszniców bezpieczeństwa jest konieczny we wszystkich miejscach, gdzie pracownicy mają kontakt z toksycznymi, żrącymi, wrzącymi, wybuchowymi oraz wszystkimi innymi, szkodliwymi dla człowieka substancjami. Ich obecność w takich miejscach jest wymagana przez przepisy prawa. Pełnią one funkcję chroniącą zdrowie, a nawet życie pracowników.

Prysznice bezpieczeństwa są najczęściej montowane w malarniach, lakierniach, laboratoriach chemicznych, odlewniach metalu, galwanizerniach, warsztatach, stacjach uzdatniania wody oraz magazynach, gdzie są składowane niebezpieczne substancje. Ma zastosowanie szczególnie w przemyśle chemicznym, odlewniczym, hutniczym, lakierniczym, a także tam gdzie powstają szkodliwe drobiny pyłu.

Prysznic wykonano z odpornej na działanie kwasów stali nierdzewnej. Solidna i polerowana stalowa powierzchnia czaszy zapewnia ochronę przez uszkodzeniami mechanicznymi i pękaniem. Dzięki temu jest znacznie trwalsza i bardziej bezpieczna niż konstrukcje wykonane z plastiku. Rury instalacji prysznica mają średnicę jednego cala. Czasza jest szeroka, dzięki czemu umożliwia zachowanie dużej powierzchni płukanej. Prysznic bezpieczeństwa włącza się poprzez pociągnięcie za cięgno, a wyłączenie następuje dopiero po jego ręcznym cofnięciu na pierwotną pozycję.

Prysznic bezpieczeństwa przeznaczony jest do montażu naddrzwiowego. W zależności od sposobu instalacji, może być uruchamiany po obu stronach prześwitu drzwiowego. Prysznic należy podłączyć do jednocalowego zaworu zakończonego gwintem jednocalowym wewnętrznym. Posiada on atest PZH oraz deklarację zgodności. Spełnia także wszelkie europejskie i amerykańskie wymogi i normy.

Opinie o produkcie (1)

12 lutego 2018

Prosta i solidna konstrukcja prysznica pozwoliła na jego instalację bez potrzeby kosztownego przebudowywania pomieszczeń przemysłowych. Sposób montażu nad drzwiami jest bardzo praktyczny, wymaga jedynie doprowadzenia dopływu wody.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl