Masz pytanie? tel: 733 888 555 e-mail: sklep@higieniczny.pl
» Jednostki budżetowe - odroczony termin płatności » Indywidualna wycena inwestycji dla firm
Kontakt

kontakt ze sklepem

Nauka higieny dla dzieci na Androida - Pepi Bath czy Talking Ginger? 0
Nauka higieny dla dzieci na Androida - Pepi Bath czy Talking Ginger?

Dziecko od najmłodszych lat powinno poznawać podstawowe zasady higieny. Jeśli, jako odpowiedzialny rodzic, jesteś właśnie na etapie uczenia swojego maluszka elementarnych zachowań pielęgnacyjnych, warto abyś zainteresował się barwnymi aplikacjami do nauki higieny tj. Pepi Bath albo Talking Ginger.


Odkryjmy najpierw higieniczny świat w aplikacji Pepi Bath. Jest to przydatna wirtualna zabawa dla najmłodszych, dostępna w wersji na Androida i iOSa (płatna).

W skład aplikacji wchodzą cztery różne mini gry, zawierające wiele praktycznych wskazówek higienicznych. Jak należycie utrzymywać higienę osobistą? Dzięki przyjaznej aplikacji Pepi Bath dzieci otrzymują tę wiedzą w bardzo prosty, przystępny sposób. Uczą się z niej przede wszystkim jak bezpiecznie korzystać z toalety, jak prawidłowo umyć ręce i zęby, jak się czesać a nawet tego w jaki sposób wykonać podstawowe pranie.
Tę higieniczną aplikację dla najmłodszych cechują poza walorami edukacyjnymi, wspaniałe efekty graficzne. Wyraziste, kolorowe rysunki, duże elementy pozwalające na bezproblemową obsługę programu przez najmłodszych.

Zaszczepienie zachowań higienicznych w dzieciach to słuszna idea. Taka też, od początku do końca, przyświeca aplikacji Pepi Bath. Potrzebna wiedza podana jest tu w formie radosnej edukacji, dzięki czemu na pewno lepiej utrwali się w pamięci każdego małego użytkownika. Za prawidłowe wykonanie zadania - polecenia, dzieci są nagradzane pochwałami, a to jeszcze bardziej motywuje je do powtarzania czynności, eksplorowania kolejnych elementów gry. Aplikacja jest w fazie rozwoju, więc istnieje realna szansa, że zostanie ona wzbogacona o kolejne ciekawe plansze.

Z kolei Talkin Ginger to darmowa aplikacja przeznaczona na urządzenia mobilne z systemem iOS. Piękna grafika, która z powodzeniem wprowadza dzieci w świat higieny. Po uruchomieniu aplikacji, pojawia się zapytanie o tryb, w jakim mamy się poruszać: dziecięcy czy też standardowy. Tryb dla dzieci dopasowuje wszelkie ustawienia pod kątem potrzeb małego użytkownika. Z Talking Ginger dziecko na nowo pragnie odkrywać uroki higieny.

Twoja pociecha marudzi podczas kąpieli czy przy myciu ząbków? Kotka Ginger, główna bohaterka aplikacji zmienia dziecięce spojrzenie na higienę. Maluszek posługując się tym programem, ma obowiązek zadbać o czystość Ginger - kąpie ją, suszy, układa puzzle. Razem z Ginger myje ząbki. Za każdą poprawnie wykonaną czynność zbiera punkty.

Nasze dziecko już teraz wie, że czystość jest bardzo potrzebnym i ważnym elementem codzienności!

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl