Masz pytanie? tel: 733 888 555 e-mail: sklep@higieniczny.pl
» Jednostki budżetowe - odroczony termin płatności » Indywidualna wycena inwestycji dla firm
Kontakt

kontakt ze sklepem

Jofel - producent urządzeń higienicznych 0

W każdej firmie i w każdym domu trzeba prawidłowo przygotować i wyposażyć zaplecze sanitarne. Komfortowa higiena w toaletach wymaga zastosowania zarówno pojemników na papier toaletowy i ręczniki jak i suszarek do rąk oraz szczotek WC. Firma Jofel jest międzynarodową grupą produkującą urządzenia higieniczne. Posiada w ofercie bogaty zestaw produktów, którymi można wyposażyć łazienki aby spełniały wymogi higieniczne.

Firma Jofel – najważniejsze informacje

Założenie firmy Joftel miało miejsce w roku 1986, rozpoczęto wtedy projektowanie, produkcję i sprzedaż dozowników do mydła i papieru oraz suszarek do rąk. Jofel jest światowym liderem w produkcji artykułów higienicznych do takich instytucji jak: biura, ośrodki zdrowia, przedsiębiorstwa przemysłowe, gastronomia, hotele, centra handlowe, szkoły, staje paliw, siłownie itd.  

Przykłady produktów higienicznych produkowanych przez firmę Jofel to:

  • Pojemniki na papier toaletowy.

  • Pojemniki na ręczniki.

  • Dozowniki do mydła i płynu dezynfekującego.

  • Poręcze dla osób niepełnosprawnych.

  • Suszarki do rąk.

  • Kosze na odpady i śmieci.

Produkcja tych akcesoriów higienicznych ma miejsce w fabrykach w Hiszpanii oraz w Ameryce Południowej. Wszystkie powstają na bazie nowoczesnych technologii i w oparciu o atrakcyjny design.

Pojemniki na papier toaletowy i ręczniki firmy Jofel

Na wyposażeniu każdej łazienki znajduje się pojemnik na papier toaletowy. Firma Jofel oferuje produkty z tworzywa ABS, zabezpieczone kluczykiem z okienkiem do kontroli ilości papieru. Dostępne są w wielu kształtach, rozmiarach i kolorach (np.biały, czarny carbon, brązowy- imitacja drewna, niklowany). Można zakupić także pojemniki na papier posiadające obudowę ze stali nierdzewnej spolerowanej na połysk. Dostępne są również pojemniki Jofel ze stali nierdzewnej na chusteczki higieniczne które przykręca się bądź przykleja taśmą lub klejem montażowym. Podajniki ręczników jednorazowych cieszą się dużym zainteresowaniem, ponieważ wykonane są z wysokiej jakości tworzywa ABS. Producent wyposażył je w nóż wewnętrzny do wstępnego przycinania ręcznika wykonany ze stali i zabezpieczony, aby nie było do niego dostępu z zewnątrz, zaopatrzone w mechanizm automatycznie wysuwający kolejny listek ręcznika.

Dozowniki do płynu dezynfekującego i mydła firmy Jofel

Wszystkie dozowniki płynu dezynfekcyjnego i mydła wyprodukowane przez firmę Jofel cechują się solidnym wykonaniem, estetyczną i funkcjonalnością. Produkowane są z praktycznego i wytrzymałego tworzywa ABS. Gdzie są wykorzystywane takie dozowniki? Przede wszystkim w: ośrodkach zdrowia, prywatnych gabinetach lekarskich, aptekach, lokalach gastronomicznych, biurach, zakładach przemysłowych. Wszędzie tam, gdzie jest konieczność dokładnego mycia i dezynfekcji rąk.

Dozowniki do płynów dezynfekcyjnych lub mydła Jofel są zamykane na kluczyk. Producent oferuje modele o różnej pojemnościach, wiele z nich wyposażył w okienka do kontroli poziomu płynu. Takie dozowniki można uzupełniać z butelek jednorazowych lub z kanistra. Bardzo wygodne są dozowniki do mydła z przyciskiem łokciowym. Popularnością cieszą się bezdotykowe dozowniki mydła w pianie uruchamiane automatycznie czujnikiem zbliżeniowym z regulacją ilości dozowań. Obudowa dozownika może być wykonana ze stali nierdzewnej szczotkowanej (matowa) lub ze stali polerowanej (połysk).

Suszarki do rąk firmy Jofel

Suszarki do rąk Jofel dostępne są w różnych modelach, produkowane z tworzywa ABS, stali nierdzewnej (matowa, polerowana). Elektryczną suszarkę do rąk włącza się automatycznie fotokomórką, jest wyposażona w system antywibracyjny. Dostępny jest model kieszeniowy wykonany z antybakteryjnego tworzywa ABS z filtrem HEPA.

Wyposażenie toalet dla osób z niepełnosprawnością Jofel

Firma Jofel produkuje uchwyty dla osób, z niepełnosprawnością które ułatwiają bezpieczne używanie urządzeń sanitarnych. Dostępne są różne modele produkowane ze stali nierdzewnej (szczotkowanej, polerowanej): uchylne składane z podporą o dużej wytrzymałości, oraz z uchwytem na papier. Dostępna jest także poręcz kątowa odwrotność L, karbowana co zapobiega ślizganiu się rąk oraz poręcz prosta o dużej wytrzymałości.

Kosze na odpady Jofel

Firma Jofel produkuje ze stali malowanej proszkowo otwarte kosze na odpady o różnej o pojemności i w różnych kształtach. Niektóre modele posiadają obręcze wykonane z wysokiej jakości tworzywa ABS, chromowane. W ofercie można znaleźć także kosze na śmieci z cichym mechanizmem otwierania, które doskonale sprawdzają się nie tylko w kuchni, ale również w biurze. Zastosowanie wysokiej jakości stali nierdzewnej, powoduje, że są odporne na korozję, bez względu na panującą w pomieszczeniu wilgoć. Kosz na śmieci Jofel wyposażony jest w stalową szczelną pokrywę zabezpieczając przed ulatnianiem się przykrych zapachów. W środku znajduje się plastikowy pojemnik z otworami co przeciwdziała efektowi zasysania pełnego worka, podczas jego wymiany. Otwieranie kosza jest proste, ponieważ należy jedynie nacisnąć pokrywę, a ona cicho unosi się ku górze. Dostępne są także kosze na śmieci pedałowe zaopatrzone w wyjmowane plastikowe wiaderko z pałąkiem. W firmach sprawdza się koszopopielnica zewnętrzna z ocynkowanej blachy stalowej montowana do podłoża, ze zdejmowaną popielnicą zabezpieczoną łańcuchem.

 

 

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl