Masz pytanie? 
 tel: 733 888 555 
Kontakt

kontakt ze sklepem

E-Gazele Biznesu 2019 - sklep Higieniczny.pl w gronie wyróżnionych 0

Z radością informujemy, że sklep Higieniczny.pl został wyróżniony przez Puls Biznesu tytułem e-Gazela Biznesu 2019. Według raportu PWC z roku 2018 aż 49 % Polaków dokonywało zakupów online. Odsetek ten stale wzrasta! Dlatego e-Gazele Biznesu to ranking niezwykle ważny dla nas i wszystkich przedsiębiorców działających w branży e-handlu.

e-gazele biznesu 2019

Ranking e-Gazele Biznesu. Jakie są kryteria?

Wbrew pozorom e-handel jest zajęciem bardzo wymagającym. Głównie ze względu na ogromną konkurencję! Aby zasłużyć na zaufanie klienta, przedsiębiorca musi wypracować oryginalne rozwiązania i wyselekcjonować najlepsze produkty. W dodatku, sklep internetowy musi być dostrzegalny w sieci. Bardzo istotna jest także łatwość dokonania zakupu i rzetelność w przeprowadzaniu procesów logistycznych. Nie mniej ważna jest jednak rentowność. Połączenie wszystkich tych aspektów wymaga sumiennej pracy, w oparciu o specjalistyczną wiedzę.

Wszystkie te czynniki składają się na wypracowanie zysków i tym samym osiągnięcie dobrej pozycji w rankingu. Dlatego wyróżnienie tytułem e-Gazela Biznesu niezwykle cieszy i zobowiązuje! W tym roku wśród wyróżnionych tytułem e-Gazela Biznesu znalazły się firmy, które:

  • działają w branży e-handlu i w dwóch poprzedzających latach (2017 - 2018) zarejestrowały wzrastającą sprzedaż, a co za tym idzie coraz większy zysk.

  • w roku 2018 uzyskały obroty nie mniejsze niż 50 tys zł i nie większe niż 100 mln zł. Ranking dotyczy bowiem małych i średnich polskich firm. Zazwyczaj na firmę składa się kilku pracowników, a mimo to zyski plasują się na wysokim poziomie.

Sklep Higieniczny.pl z tytułem e-Gazela Biznesu 2019

Sklep Higieniczny.pl to nie tylko jakościowe rozwiązania, ale także ułatwione płatności i obsługa klienta na wysokim poziomie. Jeszcze do niedawna zakup wyposażenia do łazienek czy toalet odbywał się stacjonarnie. Obecnie, m.in. dzięki Higieniczny.pl odnaleźć można najlepsze rozwiązania i sprzęty do sanitariatów w jednym miejscu. Jesteśmy godnym zaufania sprzedawcą wyposażenia do łazienek i toalet najlepszych producentów. W naszym sklepie znaleźć można sprzęty i akcesoria marek takich jak Warmtec, Impeco, Faneco, HiG, Ekaplast, Dyson. Zdecydowanie ułatwia to podjęcie decyzji, a samo dokonanie zakupu zajmuje kilka minut. Ponadto w ramach naszej witryny zapewniamy poufność transmisji danych, co potwierdza certyfikat SSL.

Wiemy, jak ważna jest dla naszych klientów bezproblemowa i szybka dostawa. Dlatego poczynając od zakupu klient jest informowany o aktualnym etapie realizacji swojego zamówienie. Kolejno, za pośrednictwem firmy kurierskiej zyskuje możliwość śledzenia przesyłki. Co więcej, na fachową obsługę klienta mogą liczyć również klienci rezygnujący z towaru. W zgodzie z przepisami, zawsze respektujemy prawo Konsumenta do odstąpienia od umowy oraz prawo do reklamacji produktu.

W dniu dzisiejszym pragniemy podziękować naszym Klientom za wybór sklepu Higieniczny.pl. Państwa zaufanie przyczyniło się do prężnego rozwoju firmy. Wyróżnienie e-Gazela Biznesu 2019 motywuje nas jeszcze bardziej do pracy na rzecz doskonalenia wprowadzanych przez nas rozwiązań. Dziękujemy! :-)

e-gazela biznesu 2019

Uroczystość wręczenia E-Gazel Biznesu 2019 odbyła się 20 listopada w Hotelu Novotel w Warszawie. Galę podsumowującą uświetnił występ Marcina Sójki z zespołem.

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl