Masz pytanie? 
 tel: 733 888 555 
Kontakt

kontakt ze sklepem

Bezpieczne zakupy

→ Ubezpieczona i zabezpieczona przesyłka
→ Wysyłka większości produktów w 24h
→ Szyfrowane dane i transakcje
→ Wiele dogodnych form płatności
→ Gwarancja producenta
→ Najwyższa jakość obsługi
→ Wiarygodne opinie
→ Wysokie rabaty przy zamówieniach hurtowych
→ Gwarantowany zwrot pieniędzy (14 dni na zwrot towaru)

płatności

Oczyszczacz powietrza 110 m² 1529 m3/h BLUEAIR Pro XL

Dostępność: Brak towaru
Cena: 10 350,00 zł 10350.00 PLN
Cena:( netto) 8 414,63 zł 8414.63 PLN

Znalazłeś taniej? Negocjuj cenę!
ilość szt.

733 888 555 - Zamów telefonicznie dodaj do przechowalni
Ocena: 2.8 (Producent1: 2)
Dystrybucja: Blueair
Kod produktu: Blueair-PRO-XL

Opis

 

Dbanie o jakość powietrza w przestrzeni biurowej jest jednym z podstawowych zadań pracodawcy wobec pracownika, jeżeli zobowiązuje się on do zapewnienia komfortowych lub chociażby optymalnych warunków pracy. Przy dużej liczbie osób w pomieszczeniach typu open-space może być problematyczne. Na szczęście na rynku istnieją profesjonalne systemy oczyszczania powietrza jak Blueair Pro XL, które radzą sobie z powierzchnią nawet do 110 m2.


Profesjonalizm w każdym calu
Wydajność tego oczyszczacza powietrza Blueair Pro XL jest największa z pośród modeli dostępnych w ofercie. Osiągane dzięki szybkości dopływu czystego powietrza rezultaty w tej dziedzinie plasują ten wolno-stojący oczyszczacz powietrza w czołówce produktów dostępnych na rynku. Znakomicie radzi on sobie w dużych przestrzeniach pracowniczych takich jak open space czy hala magazynowa, bezproblemowo zapewniając dopływ dobrej jakości powietrza wszystkim pracownikom. Przekłada się to na ich lepsze samopoczucie i wzrost aktywności w pracy.

Patent na wydajną filtrację
Oczyszczacz powietrza Blueair Pro XL z filtrem cząstek świetnie radzi sobie z usuwaniem z powietrza najczęściej spotykanych i najbardziej uciążliwych zanieczyszczeń. Są to oczywiście wszelkiego rodzaju bakterie i wirusy, sierść i złuszczony naskórek zwierząt domowych, który pracownicy nieświadomie wnoszą na ubraniach oraz naturalnie kurz i pyłki. Wybierając konfigurację z filtrem Blueair SmokeStop można pozbyć się również zanieczyszczeń gazowych typu VOC (np. formaldehyd), dym tytoniowy czy cząstki. Dla zainteresowanych jeszcze większą ochroną możliwe jest użycie dodatkowego filtru Blueair Carbon+ w połączeniu z wcześniej wymienionymi.
Technologia, która zaskakuje wydajnością
Wyjątkowa technologia Blueair HEPASilent, wykorzystywana w oczyszczaczu powietrza Blueair ProXL, łączy w sobie najlepsze cechy filtracji elektrostatycznej oraz mechanicznej. Dzięki temu osiąga znakomite rezultaty, wychwytując 99,97% szkodliwych zanieczyszczeń powietrza. Rewolucyjne połączenie obu rodzajów filtracji daje nieporównywalnie lepsze wyniki niż wykorzystanie technologii, bazujących tylko na jednej z nich.
Zdrowie i dobre samopoczucie najważniejsze
Wykorzystanie profesjonalnego systemu oczyszczania powietrza takiego jak Blueair Pro XL pozwala pracodawcy na stworzenie przyjaznego i komfortowego środowiska pracy. Oddychanie czystym powietrzem ma kolosalne znaczenie dla dobrej kondycji zdrowotnej oraz psychicznej pracowników. Zapewnienie ochrony przed negatywnymi skutkami zanieczyszczenia powietrza wewnątrz budynku przekłada się na poprawę krążenia i samopoczucia, co przekłada się na wydajność i energię w pracy. Inwestycja w zdrowie ludzkie to zawsze najlepsza inwestycja.
Inteligencja, która ułatwia życie
Oczyszczacz powietrza Blueair Pro XL zawiera inteligentny moduł, który pozwala na pełną automatykę sterowania, bez konieczności interwencji użytkownika. Air Intelligence Module na bieżąco wykrywa stężenie cząstek i gazów zawartych w powietrzu pomieszczenia i wykorzystuje te informacje w celu uzyskania optymalnej czystości powietrza. Przekłada się to na zmienną, dostosowaną do aktualnych warunków panujących w przestrzeni roboczej pracę wentylatora.

Dane techniczne

Wielkość pomieszczenia  
110 m2 
Wielkość pomieszczenia jest oparta na wysokości pomieszczania wynoszącej 2,34 m. Jeśli wysokość pomieszczenia jest większa, oczyszczacz powietrza wciąż będzie wymieniał powietrze jednak już przy nieznacznie mniejszej zdolności do oczyszczania powietrza (CADR).
CADR (Dym)   1360 m3 na godzinę
CADR (Kurz)   1615 m3 na godzinę
CADR (Pyłki)
 
1530 m3 na godzinę
Wymiana powietrza na godzinę
 
110 m2 - 5 wymian /h
138 m2 - 4 wymiany /h
183 m2 - 3 wymiany /h
225 m2 - 2 wymiany /h
550 m2 - 1 wymiana /h
Wymiary (Wysokość x Szerokość x Głębokość)   1120 x 504 x 240mm
Waga produktu
  32 kg
Czujniki elektroniczne, pilot, licznik włączania/wyłączania   Nie
Inteligentny moduł kontroli powietrza   Tak
Zużycie prądu  
33 - 256 watów
Poziom hałasu  
32 - 58 dB
Sygnalizator konieczności wymiany filtra
  Tak
Opcje kontroli prędkości   1 - 2 - 3 – AUTO
Kółka ułatwiające transport
  Tak
Wylot powietrza
  Boczny
Wlot powietrza
  Boczny

UWAGA: 
Zgodnie z CADR 5 przelicznik wymiany powietrza w ciągu godziny wynosi 5

Opinie o produkcie (2)

11 lipca 2018

Kupiliśmy sobie najwyższą wersję do salonu z aneksem ok 60 m2, bo chcieliśmy, żeby filtrowanie było jak najszybsze i nie dopuszczało tablicy Mendelejewa którą mamy w powietrzu zimą. Trzeba przyznać, że radzi sobie bardzo dobrze i możemy cieszyć się bezpiecznym oddychaniem, które niestety w dzisiejszych czasach jest luksusem.

11 lipca 2018

Polecamy - zdrowie pracowników najważniejsze :)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium