Masz pytanie? tel: 733 888 555 e-mail: sklep@higieniczny.pl
» Jednostki budżetowe - odroczony termin płatności » Indywidualna wycena inwestycji dla firm
Kontakt

kontakt ze sklepem

Bezpieczne zakupy

→ Ubezpieczona i zabezpieczona przesyłka
→ Wysyłka większości produktów w 24h
→ Szyfrowane dane i transakcje
→ Wiele dogodnych form płatności
→ Gwarancja producenta
→ Najwyższa jakość obsługi
→ Wiarygodne opinie
→ Wysokie rabaty przy zamówieniach hurtowych
→ Gwarantowany zwrot pieniędzy (14 dni na zwrot towaru)

płatności

Oczomyjka nakręcana na kran G1100 Grabexim

Dostępność: dostępny
Wysyłka w: 21 dni
Cena: 1 139,00 zł 1139.00 PLN
Cena:( netto) 926,02 zł 926.02 PLN

Znalazłeś taniej? Negocjuj cenę!
ilość szt.

733 888 555 - Zamów telefonicznie dodaj do przechowalni
Ocena: 4.75 (Producent1: 2)
Dystrybucja: HIG
Kod produktu: G1100

Opis

Myjka do oczu nakręcana na kran G1100 Grabexim służy zapewnieniu bezpieczeństwa osobom mającym kontakt z toksycznymi substancjami. Jej ogromną zaletą jest możliwość montażu na zwykłym kranie przy jednoczesnym zachowaniu jego standardowej funkcjonalności. Dzięki temu może być instalowana nad każdym zlewem w pobliżu miejsc grożących kontaktem ze szkodliwymi substancjami.

Oczomyjka w razie wypadku jest włączana poprzez odkręcenie kranu i pociągnięcie dźwigni z widocznym napisem "Pociągnij". Jej wyłączenie wymaga ręcznego cofnięcia dźwigni aż do osiągnięcia pierwotnej pozycji. Po uruchomieniu myjki, woda przestaje płynąć kranem w dół, a zamiast tego zostaje przepuszczona przez głowice. Przepływający strumień wody samoistnie odrzuca zatyczki na bok. Oczomyjka zapewnia ciągły napływ zimnej, napowietrzonej wody z obu głowic. Dzięki specjalnie zaprojektowanemu kątowi pod którym wypływa woda, możliwe jest szybkie i efektowne zneutralizowanie szkodliwych substancji.

Gdy oczomyjka nie jest używana, należy przykryć głowice, aby nie zbierały kurzu i innych zabrudzeń. Służą do tego dołączone zatyczki. Dodatkowo należy testować oczomyjki co tydzień, aby upewnić się, że działają sprawnie, a głowice pozostają czyste.

W przeciwieństwie do konkurencyjnych rozwiązań, myjka umożliwia umycie oczu i twarzy także lekko ciepłą wodą. Tryb ten dotyczy przypadków normalnego mycia twarzy, niewywołanego wypadkiem na skutek kontaktu z niebezpieczną substancją.

Myjka nadaje się do wszelkich zakładów produkcyjnych, laboratoriów i magazynów, gdzie pracownicy mają kontakt z toksycznymi substancjami. Umożliwia uniknięcie lub ograniczenie uszkodzeń skóry, oczu i innych narządów na skutek działania niebezpiecznych środków. Montaż tego typu systemów bezpieczeństwa jest obowiązkiem pracodawcy. Mają one zapewnić bezpieczeństwo pracowników i zminimalizować skutki potencjalnych wypadków

Wzajemna odległość głowic wynosi 7,6 cm. Wysokość myjki to 3,5 cm, a długość 9,5 cm. Myjka spełnia wszelkie europejskie i amerykańskie normy. Posiada atest PZH oraz deklarację zgodności.

Opinie o produkcie (2)

12 lutego 2018

Jako osoba odpowiedzialna za bezpieczeństwo pracowników, szczególnie cenię sobie łatwość montażu oraz solidne wykonanie oczomyjek firmy Grabexim. Dzięki instalacji wykonanej na już istniejącej infrastrukturze, możliwe było szybkiego wdrożenie tego rozwiązania.

28 maja 2018

Bardzo wygodna opcja. Nie wymaga dodatkowych instalacji. Polecam

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl