Masz pytanie? tel: 733 888 555 e-mail: sklep@higieniczny.pl
Kontakt

kontakt ze sklepem

płatności

Szczotki do WC należą do akcesoriów, które niezbędne są w każdej toalecie – nie tylko w tej użytkowanej publicznie, ale także w prywatnej. Te niepozorne akcesoria odgrywają niebagatelną rolę, gdy chodzi o zapewnienie higieny w pomieszczeniach sanitarnych. Obecnie możemy zdecydować się zarówno na szczotki do czyszczenia toalet wolnostojące jak i do powieszenia. Co więcej, dostępne są modele wykonane z plastiku lub ze stali nierdzewnej.

Plastikowa szczotka toaletowa ma jedną istotną zaletę – przede wszystkim jest to rozwiązanie bardzo tanie. Podobnie jak i szczotki stalowe także i w tym przypadku, możemy zwykle liczyć na wygodny uchwyt oraz stosunkowo niewielkie rozmiary, dzięki którym możliwe jest dyskretne ustawienie szczotki w pobliżu sedesu. Plastikowa szczotka toaletowa to opcja dla osób, które nic chcą przepłacać. Atutem rozwiązania jest fakt, że tego typu szczotki toaletowe można nabyć w wielu różnych kolorach. Z drugiej strony jednak plastikowa szczotka do WC nie jest gadżetem zbyt eleganckim, do najmniej estetycznych rozwiązań należą szczotki z półotwartą podstawką. Przeciwko szczotkom z plastiku przemawia również fakt, że nie należą one do zbyt wytrzymałych, stosunkowo łatwo można je złamać.

Dlatego właśnie zdecydowanie lepszym wyjściem jest szczotka do toalety wykonana ze stali nierdzewnej – tak chromowanej jak i z połyskiem. Do najpopularniejszych rozwiązań w tej kategorii należą szczotki do WC w obudowie typu „tuba”, które wyglądają atrakcyjne nie tylko w nowoczesnych, ale i tradycyjnie zaaranżowanych toaletach. Szczególnie godne polecenia są szczotki montowane przy ścianie, które zajmują mniej miejsca. Wiele modeli szczotek ze stali nierdzewnej wyposażono w klapkę, która skutecznie zapobiega przedostawaniu się na zewnątrz zapachów. Dobrym rozwiązaniem jest szczotka do WC z wyjmowanym wkładem – decydując się właśnie na ten wariant, możemy liczyć na zdecydowanie łatwiejsze czyszczenie naszej szczotki.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl