Masz pytanie? tel: 733 888 555 e-mail: sklep@higieniczny.pl
» Jednostki budżetowe - odroczony termin płatności » Indywidualna wycena inwestycji dla firm
Kontakt

kontakt ze sklepem

płatności

Suszarka do rąk 1800W stal biała Stream Flow White Impeco Suszarka do rąk 1800W stal biała Stream Flow White Impeco
Dystrybucja: IMPECO
Cena:

839,00 zł

Cena netto: 682,11 zł

szt.
Suszarka do rąk 1350W  stal biała Nevada Impeco Suszarka do rąk 1350W stal biała Nevada Impeco
Dystrybucja: IMPECO
Cena:

807,00 zł

Cena netto: 656,10 zł

szt.
Suszarka do rąk 2300W  stal biała Monsoon White Impeco Suszarka do rąk 2300W stal biała Monsoon White Impeco
Dystrybucja: IMPECO
Cena:

806,50 zł

Cena netto: 655,69 zł

szt.
Suszarka do rąk 2500 W stal biała TurboBlast White Impeco Suszarka do rąk 2500 W stal biała TurboBlast White Impeco
Dystrybucja: IMPECO
Cena:

788,00 zł

Cena netto: 640,65 zł

szt.
Suszarka do rąk 1800 W  biała Airblader Warmtec Suszarka do rąk 1800 W biała Airblader Warmtec
Dystrybucja: WARMTEC
Cena:

769,00 zł

Cena netto: 625,20 zł

Suszarka do rąk 1800W stal biała Commercial Impeco Suszarka do rąk 1800W stal biała Commercial Impeco
Dystrybucja: IMPECO
Cena:

553,50 zł

Cena netto: 450,00 zł

Poniżej prezentujemy automatyczne suszarki do rąk. Urządzenia tego typu są powszechnie stosowane w miejscach publicznych i cenione są za wygodne użytkowania, szybkie działanie, a sami inwestorzy chwalą je sobie ze względu na niskie koszty utrzymania. Wysokiej jakości suszarka do rąk Oferujemy sprawdzone suszarki do rąk, które są tanie w codziennej eksploatacji w przeciwieństwie do powszechnych suszarek z ręcznikami jednorazowymi. W sprzedaży posiadamy suszarki do rąk, takich marek jak Impeco, Faneco, Merida, Dyson, Warmtec, Starmix, czy Intelligent Hand Dryers. Szukasz suszarki, którą wyróżnia dobra cena? Suszarki do rąk atrakcyjne cenowo – zerknij na cennik.

Suszarki do rąk z oferty sklepu Higieniczny.pl

W naszym sklepie znajdziesz produkty atrakcyjne cenowo, tak aby wybór suszarki do rąk elektrycznej był dla Ciebie doskonałą inwestycją. W sprzedaży posiadamy automatyczne suszarki do rąk o wysokiej estetyce – znajdziesz u nas produkty różnorodne, które doskonale sprawdzą się w dowolnym pomieszczeniu. Oferując poniższe produkty, dostarczamy Państwu suszarki do rąk, które są wyposażone naturalnie w czujniki podczerwieni. Oznacza to, że czas suszenia jest krótszy, a zużycie prądu mniejsze. Produkty, takich marek jak Impeco, Faneco, Merida, Dyson, Warmtec, Starmix, Intelligent Hand Dryers, to najwyższa półka produktów na rynku automatycznych suszarek do rąk. Wszystkie proponowane urządzenia doskonale sprawdzą się w miejscu o dowolnym zatłoczeniu – np. w średniej wielkości firmie lub dużym centrum handlowym. Oferowane modele suszarek wyróżnia dodatkowo obsługa posprzedażowa. Naszym klientom zapewniamy zakup w gwarancji door-to-door. Oznacza to, że w razie wystąpienia jakichkolwiek problemów, serwisant na własny koszt dojedziesz bezpośrednio pod wskazane miejsce celem naprawy gwarancyjnej.

W większości urządzeń czas gwarancji wynosi 24 miesiące, a na części aż 36 miesięcy. Postaw na sprawdzone suszarki do rąk. Udowodniono, że oszczędzają one aż do aż do 80% energii w porównaniu do tradycyjnych suszarek suszących ciepłym powietrzem, co więcej prawie wszystkie oferowane urządzenia mogą podlegać recyklingowi. Produkt zostawia niemal czterokrotnie mniejszy tzw. "ślad węglowy" niż tradycyjne ręczniki papierowe. Tajemnica sukcesu oferowanych suszarek do rąk leży też w metodach filtrowania powietrza. Suszarki wykorzystują nowoczesną technologię filtrowania powietrza, całość jest zamknięta w anty-bakteryjnej obudowie z plastiku ABS i pokryta wewnętrzną powłoką ochronną oraz wyposażona w filtr HEPA. Powietrze znajdujące się w toalecie jest przepuszczane przez filtr, który przechwytuje 99,9% bakterii, zapewniając, że ręce są suszone przy użyciu czystego powietrza. Postaw na najbardziej sprawdzone i skuteczne rozwiązania! Oszczędność energii, szybkie suszenie, wyeliminowanie do zera bakterii znajdujących się w toalecie! Automatyczna suszarka do rąk – to się opłaca.

Jaką wybrać suszarkę do rąk?

Na zakup suszarki do rąk wpływ ma wiele czynników. Przykładowo, czy potrzebujesz najkrótszego czasu suszenia bez względu na poziom hałasu? Czy potrzebujesz suszarkę do rąk w określonym zakresie cenowym? Czy istotne jest dla Ciebie miejsce jej produkcji? Wielu naszych klientów, na przykład, woli produkty amerykańskie czy kanadyjskie. Jaki interesuje Cię model, wygląd, wykończenie? To tylko kilka pytań, jakie mają istotne znaczenie podczas wybierania suszarki do rąk. Chcemy mieć pewność, że zakupisz tą najlepszą, która będzie spełniać Twoje potrzeby i wymagania stawiane przez toaletę publiczną czy inny obiekt będący docelowym miejscem jej użytkowania. Poniżej znajduje się kilka kwestii wartych rozpatrzenia:

Natężenie ruchu w toalecie a wybór suszarki do rąk

Trwałość suszarki może mieć dla Ciebie duże znaczenie w przypadku licznie odwiedzanych toalet. Z uwagi na ciągłe użytkowanie, suszarki do rąk znajdujące się w toaletach cechujących się dużym natężeniem ruchu zużywają się najszybciej. Wskazuje to na potrzebę zastosowania najlepszej jakości czujników lub nawet najwyższej jakości przycisków. Niemniej, w wielu toaletach przyciski zastępowane są w całym pomieszczeniu przez systemy bezdotykowe. W przypadku toalet o największym natężeniu ruchu zalecamy wyłącznie jeden produkt: suszarkę do rąk Optima firmy Merida. To najtrwalsza suszarka, która sprawdzi się w tego typu warunkach.  BarrelFlow Pro poradzi sobie nawet w tłumnie odwiedzanych toaletach. Suszarki Merida znaleźć można obecnie na wielu stadionach i toaletach; znosi ona wielokrotne użytkowanie przez znaczną liczbę osób w toaletach otwartych przez całą dobę. Model ten oferuje również ograniczoną do zera obsługę. Nazwę „Optima” wymawia się jak anglojęzyczne słowo „optimum” (optymalnie). Suszarka ta jest w całości produkowana poza EU. Dobrze wiedzieć, że Polacy nadal tworzą w pocie czoła wyroby będące jednymi z najlepszych w skali ogólnoświatowej.  Optima Cię nie zawiedzie.

Prestiżowe suszarki do rąk

Czy szukasz produktu najlepszego z najlepszych? Airblade produkowana przez firmę Dyson jest jedną z najpopularniejszych suszarek do rąk (jeśli nie najpopularniejszą) w Wielkiej Brytanii, a teraz również w USA. Nasi kanadyjscy klienci składają coraz większe zamówienia na ten właśnie model. Jest on jednym z najlepiej sprzedających się na rynku kanadyjskim produktów z działu suszarek do rąk. Ten niesamowity przełom technologiczny wprowadzony został przez firmę Dyson. Suszarka do rąk Airblade firmy Dyson zwiększa przepływ powietrza do niemal 680 km/h. Wysuszenie rąk zajmuje jej zaledwie 12 sekund dzięki jednoczesnemu zdmuchiwaniu wody z obu stron. Żadna inna, aktualnie produkowana suszarka do rąk nie pracuje szybciej niż Airblade. W model ten zaopatruje się wiele salonów samochodowych, kasyn, lotnisk, biur, uczelni wyższych, hoteli, restauracji, piekarni, cukierni oraz placówek rządowych. Podobnie, jak w przypadku każdej innej suszarki do rąk, Airblade pozwala zaoszczędzić ogromne ilości pieniędzy w porównaniu z ręcznikami papierowymi i ograniczyć koszty eksploatacji. 

Suszarka do rąk dla przemysłu spożywczego

Airblade firmy Dyson to również jedyna suszarka do rąk, jaka zdobyła certyfikat NSF (National Sanitation Foundation), częściowo z uwagi na stosowanie filtru HEPA w celu eliminacji 99,9% wszystkich bakterii z powietrza przed wyprowadzeniem go na powierzchnię rąk. Suszarka Airblade dostępna jest w kilku modelach: AB14, z poliwęglanową obudową zamiast stosowanej początkowo AB04, Airblade V AB12 z dwoma filtrami HEPA, będącą najszybszą mocowaną powierzchniowo suszarką do rąk, jaka spełnia normy ADA, pracującą przy prędkości powietrza ok. 680 km/h z 12-sekundowym czasem suszenia, czy też Airblade TAP AB09, AB10 i AB11. Suszarka do rąk Airblade AB14, produkowana przez firmę Dyson, to jedyna suszarka do rąk, której zdatność do zastosowania w przemyśle spożywczym potwierdzona jest certyfikatem HACCP. Oznacza to, że model AB14 jest rzeczywiście dopuszczony pod względem spełniania wymogów higieny do stosowania na liniach produkcyjnych w przemyśle spożywczym czy przez pracowników kuchni w restauracjach. Z tego względu wiele restauracji, sklepów delikatesowych, piekarni i innych obiektów wymagających utrzymania wysokiej higieny żywności szybko przechodzi do stosowania suszarki do rąk modelu AB14, produkowanego przez firmę Dyson.

Hałas jest ważną kwestią

Jeśli hałas jest dla Ciebie istotną kwestią, potrzebujesz suszarki do rąk, która oferuje efektywny czas suszenia przy akceptowalnym poziomie głośności pracy. Suszarki do rąk o najniższym poziomie hałasu to zazwyczaj modele stosujące starszą technologię sprzed 15 lat. Zapewne miałeś okazję zobaczyć je w toaletach czy starszych obiektach. Korzystanie z tych cichych suszarek często wymaga osuszenia rąk poprzez wytarcie ich w spodnie. Teraz mamy rozwiązanie dla każdego. Nowa suszarka do rąk ExtremeAir firmy American Dryer to prawdopodobnie najlepsze rozwiązanie dostępne na rynku kanadyjskim, jako że wyposażona została ona w silnik z opcją regulacji szybkości obrotów. Przy największej prędkości suszarka ta osusza ręce w 10-15 sekund, pracując w zakresie powyżej 80 dB. Przy najniższych ustawieniach może ona działać przy głośności ok. 63 dB. Obroty silnika można dostosować w przedziale procentowym, dzięki czemu tryb pracy tej suszarki można dopasować do wymagań obowiązujących na terenie obiektów, gdzie konieczne jest zachowanie niskiego poziomu hałasu lub zapewnienie najkrótszego czasu suszenia.

Zgodność z normami ADA

W nielicznych przypadkach dotyczących toalet publicznych zgodność z normami ADA bywa koniecznością. Ale od początku – czym tak właściwie są normy ADA? Americans with Disabilities Act (ADA), ustawa określająca minima użytkowe dotyczące dostępności dla osób niepełnosprawnych, została uchwalona w 1990 r. Zapewnia ona ochronę praw publicznych osób niepełnosprawnych, gwarantując równy dostęp do wszelkich dóbr i usług publicznych. Efektem podpisania ustawy ADA było opracowanie norm i wytycznych dotyczących zapewnienia dostępności miejsc publicznych i obiektów handlowych dla osób niepełnosprawnych. Wymogi techniczne określone normami ADA stosuje się podczas etapu projektowania, konstrukcji oraz modyfikacji obiektów budowlanych i innych. Około 10-15% mieszkańców USA posiada określonego rodzaju niepełnosprawność. Kanadyjczycy nie pozostają pod tym względem w tyle. Większość suszarek do rąk wymaga wbudowania w ścianę w celu uzyskania zgodności z normami ADA. W przypadku suszarek do rąk, niewidome osoby korzystające z toalet nie widzą obiektów wystających ze ścian, które mogą być dla nich potencjalnie niebezpieczne. Wbudowanie suszarki w ścianę tak, by urządzenie nie wystawało ze ściany na odległość określoną normą, tj. ok. 4 cale (10 cm), pozwala spełnić wymogi ADA. Jednakże aby uniknąć nadmiernych kosztów i kłopotliwych wydatków na montaż i robociznę, nie będziemy proponować Ci wbudowania suszarek do rąk w ściany toalety w celu spełnienia norm ADA, chyba, że model suszarki, który zamierzasz kupić, nie pozwala na żadne inne wyjście. Chcielibyśmy wskazać na pewne nowatorskie suszarki do rąk spełniające normy ADA, niewymagające wycinania dziury w ścianie. Osłona ExtremeAir ADA Wall Guard firmy American Dryer to znakomite rozwiązanie. Pozwala utrzymać wilgoć z dala od ścian i podłogi, jednocześnie zapewniając zgodność z wymogami ADA. Model Airblade V AB12 firmy Dyson jest wystarczająco płaski, by spełnić normy ADA, zachowując przy tym możliwość osuszenia rąk w 12 sekund przy prędkości powietrza równej ok. 680 km/h. Model suszarki kieszeniowej Airblade AB14 firmy Dyson również spełnia normy ADA.

Robienie szumu...

Czy chciałbyś, aby Twoi klienci wychodzili z Twoich toalet zachwyceni? A może jesteś właścicielem restauracji i przydałaby Ci się dodatkowa reklama słowna o wyjątkowej czystości, jakiej dodają toaletom suszarki do rąk? Niektóre z nich są niesamowite; same tworzą naturalne, szeptane kampanie reklamowe. Suszarki do rąk mogą być znakomitym sposobem promowania Twojego biznesu, jako że niektóre modele potrafią całkowicie rzucić klientów na kolana. Suszarka do rąk, o której wszyscy obecnie mówią, to oczywiście Airblade firmy Dyson. Ponieważ omówiliśmy tę suszarkę powyżej, nie będziemy się powtarzać. Jest to niemniej najlepsza suszarka do rąk, jaka mogłaby sprowadzić rozmowę na temat właśnie Twojej firmy. Inną, opisaną już przez nas suszarką, jest Xlerator firmy Excel Dryer. Do dziś utrzymuje ona swoją renomę jednego z najbardziej niesamowitych doświadczeń oferowanych przez suszarki, jakie z pewnością nakłoni klientów do rozprzestrzeniania dobrego wizerunku Twojej firmy.

Wyższa cena to niekoniecznie lepsza jakość

Wydanie większej ilości pieniędzy nie zawsze zapewnia kupno najlepszej suszarki do rąk. Tak, pewne marki zawsze oferują ceny wyższe niż inne, ale kiedy już zdecydujesz się na daną markę, przychodzi czas na wybór obudowy. Obudowy czy okrywy suszarek do rąk dostępne są w wielu różnych wariantach. Przykładowo, suszarka do rąk Xlerator posiada kilka modelu: xl-bw, xl-w, xl-gr, xl-c, xl-sb, xl-sp, jest również xl-bl. Wszystkie one funkcjonują tak samo. Nie ma żadnej różnicy w szybkości pracy suszarki, trwałości silnika, długości okresu gwarancyjnego, itp. Różne materiały wiążą się z różnymi kosztami, a najdroższe obudowy suszarek do rąk zazwyczaj wykonane są ze stali nierdzewnej. Najczęściej zamawiane obudowy do suszarek do rąk w Stanach Zjednoczonych wykonane są z poliwęglanu, plastiku ABS czy żywicy termoutwardzalnej – wszystkie te terminy są po prostu wymyślnymi nazwami handlowej jakości plastiku. Ludzie często utożsamiają słowo „plastik” z tanizną. Nic bardziej mylnego. Aby udowodnić trwałość swojego produktu, firma American Dryer zaparkowała samochód dostawczy F-150 na standardowej obudowie suszarki do rąk ExtremeAir. Suszarki GXT9 czy EXT7 wytrzymują ciężar samochodu bez powstania na ich powierzchni jakichkolwiek wgięć. Standardowe obudowy wszystkich suszarek do rąk są niezwykle trwałe i odporne na zniszczenie. Niemniej zmiana obudowy na kosztowniejszą zawsze nada łazience stylowego wyglądu.

Zasilanie suszarek do rąk

Niektóre suszarki do rąk to urządzenia energooszczędne – takie jak produkowane przez American Dryer GXT9 i EXT7 Extreme Air. Te suszarki do rąk pracują przy każdym napięciu w zakresie 100-240 V, pozwalając na obniżenie kosztów montażu i ewentualnych błędów. Jednak w przypadku większości suszarek do rąk konieczne jest dokonanie zakupu na model o określonych parametrach zasilania. Większość suszarek wymaga napięcia rzędu 110-120, 220-240. 208 czy 277. Natężenie zmienia się zależnie od napięcia. W razie posiadania jakichkolwiek niepewności co do właściwej wartości napięcia należy skonsultować się z elektrykiem lub zapoznać się z planami budynku. Mamy nadzieję, że powyższe informacje pomogą Ci podjąć najlepszą decyzję dotyczącą zakupu. Kupno suszarek do rąk wydaje się prostym zadaniem, aż do czasu, gdy rzeczywiście rozpoczynasz zakupy i dowiadujesz się o szerokim wachlarzu aktualnie dostępnych możliwości.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl