Masz pytanie? tel: 733 888 555 e-mail: sklep@higieniczny.pl
» Jednostki budżetowe - odroczony termin płatności » Indywidualna wycena inwestycji dla firm
Kontakt

kontakt ze sklepem

płatności

Stojak na czyściwo w roli FANECO Stojak na czyściwo w roli FANECO
Dystrybucja: Faneco
Cena:

190,65 zł

Cena netto: 155,00 zł

Wieszak na czyściwo w roli FANECO Wieszak na czyściwo w roli FANECO
Dystrybucja: Faneco
Cena:

172,20 zł

Cena netto: 140,00 zł

szt.

W zakładach przemysłowych, firmach produkcyjnych czy różnego typu warsztatach naprawczych (oraz pokrewnych firmach usługowych) szczególne znaczenie zyskuje ergonomia. Dzięki optymalnemu wyposażeniu (do którego należy także opisywany stojak na czyściwo), pracownik może wykonywać swoje zadania w sposób praktycznie automatyczny, niemal bez zastanowienia sięgając po potrzebne narzędzia, akcesoria i przybory, a przede wszystkim – nie tracąc czasu na przynoszenie ich z miejsc oddalonych od stanowiska pracy. Do niezwykle potrzebnego na wielu stanowiskach pracy wyposażenia należy czyściwo, czyli materiał wykorzystywany do przecierania pojemników zabrudzonych różnego rodzaju substancjami (takimi jak smary czy farby).

Uchwyty do czyściw przemysłowych

Aby korzystanie z tego materiału było wygodniejsze, warto wyposażyć stanowisko w podajnik do czyściwa papierowego w roli. Nie ulega bowiem wątpliwości, że to właśnie w takiej formie czyściwo jest najwygodniejsze dla pracowników. Stojak lub wieszak na czyściwo przemysłowe sprawia, że osoba zatrudniona na danym stanowisku pracy może w razie potrzeby sięgnąć po czyściwo i wygodnie odwinąć, a następnie oderwać z całej roli potrzebny odcinek materiału.

Czym się różnią między sobą poszczególne stojaki na czyściwo?

W naszym sklepie dostępnych jest wiele różnych uchwytów do czyściw przemysłowych. Zasadnicza różnica pomiędzy nimi polega na sposobie ich montażu. Tam, gdzie podajnik na czyściwo może zająć jedynie minimalną przestrzeń, zdecydowanie warto wybrać model w formie wieszaka na czyściwo. Przytwierdzony do ściany uchwyt stanowi najbardziej ergonomiczne rozwiązanie, idealne dla małych powierzchni.

Jeżeli natomiast ze względu na charakter pracy wygodnie byłoby korzystać z mobilnego podajnika na czyściwa w roli, należy sięgnąć po stojak na czyściwo. Ze względu na fakt, iż nie jest on trwale przytwierdzony do podłoża czy ściany, można w razie potrzeby przestawić go w inne miejsce, tak by łatwiej było sięgnąć do podajnika na czyściwo, bez konieczności przerywania pracy.

Wybierając uchwyt do czyściw przemysłowych koniecznie weźmy zatem pod uwagę: wielkość dostępnej powierzchni, a także charakter wykonywanej pracy.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl