Masz pytanie? tel: 733 888 555 e-mail: sklep@higieniczny.pl
» Jednostki budżetowe - odroczony termin płatności » Indywidualna wycena inwestycji dla firm
Kontakt

kontakt ze sklepem

płatności

Ręczniki ZZ zapas białe 2 warstwy celuloza Premium Faneco (3000 szt.) Ręczniki ZZ zapas białe 2 warstwy celuloza Premium Faneco (3000 szt.)
Dystrybucja: Faneco
Cena:

118,90 zł

Cena netto: 96,67 zł

szt.
  • nowość

Ręczniki papierowe składane w ZZ i C

Ręczniki papierowe składane w ZZ są obecnie najbardziej higienicznymi osuszaczami dłoni. Jak pokazują liczne badania użytkownicy toalet publicznych chętniej wybierają papierowe ręczniki niż suszarki do rąk. Wynika to głównie z wygody jaką dają ręczniki oraz czasu potrzebnego do dokładnego osuszenia dłoni. Oferowane przez nas ręczniki papierowe zostały wykonane z ekologicznej makulatury lub celulozy. Uniwersalny rozmiar składanych ręczników ZZ sprawia, iż pasują one do większości dozowników, podajników oraz pojemników dostępnych na Polskim rynku. Ręczniki ZZ do rąk cechuje: wysokie właściwości absorpcyjne (chłonne) i wytrzymałość co zapewnia skuteczne i osuszanie dłoni. Komfort użytkowania zapewnia delikatna struktura ręcznika. Ekologiczny produkt jest neutralnemu dla skóry oraz bezpieczny dla alergików.

Optymalna chłonność produktów przekłada się na mniejsze zużycie a tym samym oszczędność dla Państwa firmy. Najczęściej ręczniki w składce występują w kolorze zielonym oraz białym. Przeciętna gramatura ręcznika wynosi 35g/m a w paczce (bindzie) jest ok. 150-250 listków papieru. Największymi producentami jednorazowych papierowych ręczników w składce są: Tork, HiG, Katrin, Cliro, Karen, Merida, Vendor, Lamix oraz Clean. Zapraszamy do zakupów. Zapewniamy dostawę ręczników z celulozy prosto do Twojej firmy w ciągu 24h. Stałym odbiorcom zapewniamy atrakcyjne rabaty - ceny jak u producenta.

Ręcznik papierowy w listkach i w roli - produkt, który przyda się w każdej firmie

Ręczniki papierowe to rozwiązanie wykorzystywane bardzo chętnie w kuchni i łazience. Z pomocą ręcznika papierowego można komfortowo osuszyć ręce. Ręczniki papierowe przydają się także podczas szeroko pojętych prac porządkowych. W kuchni można ponadto z ich pomocą usunąć nadmiar soku lub tłuszczu. Nic zatem zaskakującego w tym, że ręczniki papierowe można znaleźć zarówno w domach prywatnych, jak i w publicznych toaletach, biurach, hotelach, placówkach medycznych, restauracjach itd. Ręczniki papierowe są chłonne, pozwalają na zachowanie wysokich standardów higienicznych, ich zastosowanie jest wygodne - to główne argumenty przemawiające za ich używaniem.

Historia ręczników papierowych

Jak nietrudno się domyślić, historia ręczników papierowych jest ściśle związana z historią powstania papieru toaletowego. W roku 1857 na rynek został wprowadzony po raz pierwszy papier toaletowy wyprodukowany fabrycznie. To rozwiązanie szybko zyskało na uznaniu. Same ręczniki papierowe powstały przypadkiem na samym początku XX wieku. Za powstanie nowego produktu odpowiada firma Scott Papier Company. Zupełne przypadkowo została wyprodukowana zbyt gruba bibułka papierowa, która nie nadawała się do produkcji papieru toaletowego. W efekcie bibułkę pocięto na kawałki i wykorzystano jako ręcznik jednorazowego użytku. Także i ten produkt higieniczny szybko zyskał dużą popularność na rynku. Już wkrótce ręczniki papierowe zaczęły być produkowane na masową skalę. Do ich popularności przyczynił się w dużym stopniu fakt, że pozwalały na utrzymanie higieny na wyższym poziomie niż produkty wielorazowe.

Jak powstają ręczniki papierowe?

Wiele osób zastanawia się na pewno nad tym, w jaki sposób właściwie powstają tak chętnie wykorzystywane w naszych domach ręczniki papierowe. Są to artykuły, które produkuje się z makulatury. Najczęściej wykorzystuje się makulaturę offsetową, która oczywiście wcześniej została poddana starannej selekcji. Z reguły chodzi o makulaturę wysokiej jakości, lekko zadrukowaną lub zupełnie bez nadruku, powyżej 75% białości.

Produkcja ręczników papierowych wygląda następująco:

Rodzaje ręczników papierowych

Dużym atutem ręczników papierowych jest ich fakt, że dostępne są one w różnych wariantach. Jakie rodzaje ręczników papierowych są obecnie oferowane? Możecie zdecydować się na:

Ręczniki papierowe w naszym asortymencie

Zawsze staramy się oferować naszym klientom produkty najwyższej jakości. Stąd też wprowadziliśmy do naszego asortymentu także ręczniki papierowe wiodących producentów. Nasza oferta obejmuje:

Oferowane przez nas ręczniki papierowe w roli mogą być używane zarówno w domach prywatnych, jak i w toaletach publicznych. Również w tych o dużym natężeniu ruchu. W razie pytań o ręczniki papierowe w listkach w naszym asortymencie, jesteśmy do Waszej dyspozycji.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl