Masz pytanie? 
 tel: 733 888 555 
Kontakt

kontakt ze sklepem

Przewijak dla niemowląt składany na ścianę 0
Przewijak dla niemowląt składany na ścianę

Każdy rodzic doskonale wie, że dziecko wymaga bardzo troskliwej opieki. Obecny rynek proponuje wiele rozwiązań, które pomagają małżeństwom zadbać o swojego malucha i ułatwić sobie codzienne życie. Łóżeczka składane, małe kołyski, wózki wielofunkcyjne i wreszcie przewijaki. Te ostatnie mogą wydawać się tylko pewnym dodatkiem do wyposażenia pokoju niemowlaka, ale młode mamy doskonale wiedzą, że potrafią bardzo ułatwić codzienną pielęgnację dziecka.

Wyjazd na wakacje, wyjście do restauracji czy wizyta w urzędzie...zabrać ze sobą dziecko, czy może jednak zdecydować się na powierzenie opieki babci czy opiekunce? Przed takim dylematem stają zawsze młodzi rodzice, którzy obawiają się, że miejsce pobytu wakacyjnego, czy wieczornej kolacji nie będzie przystosowane do rodzin z małymi dziećmi. Głównym problemem jest najczęściej przewijanie niemowlaka. Gdzie? W jaki sposób? Czy wypada? Te pytania zaprzątają często głowę mamom, które w konsekwencji zostawiają swoją pociechę pod opieką babci.

Tak wcale być nie musi! Obecnie coraz więcej miejsc publicznych decyduje się na stworzenie specjalnego pomieszczenia lub stanowiska do przewijania niemowląt. Rozwiązaniem jest przewijak dla niemowląt składany na ścianę. Jest to niezwykle komfortowe i bardzo ułatwia rodzicom decyzję o zabieraniu niemowląt w podróż, na wakacje do hotelu, na obiad w restauracji czy instytucji publicznej. Pamiętajmy, że współczesne małżeństwa z małymi dziećmi zwracają szczególną uwagę na wyposażenie przede wszystkim hotelu. Przy rezerwacji często pojawiają się pytania: czy jest miejsce do zabawy dla dzieci? Czy jest winda, abym mógł wjechać z dziecięcym wózkiem? Czy w pokojach znajduje się łóżeczko dziecięce? Czy jest miejsce do przewijania niemowląt? Jeżeli odpowiedzi są przeczące to najczęściej tracimy klienta. Przewijak dla niemowląt składany na ścianę pozwala zyskać klienta.

Nasza oferta skierowana jest do właścicieli restauracji, pensjonatów, stacji benzynowych i sklepów. Aby podwyższyć standard Państwa usług, wprowadziliśmy do naszego sklepu składane przewijaki na ścianę dla niemowląt. Bardzo duży wybór produktów: przewijaki pionowe i poziome. Umożliwiają one wygodne i bezpieczne przewijanie dziecka oraz zapewniają komfort i wygodę. Każda matka może ułożyć dziecko w dowolnej, wygodnej pozycji. Umożliwia to przewijak dla niemowląt składany na ścianę.

Inwestycja z przyszłością. Co wyróżnia nasz produkt

Przewijaki zostały wykonane przede wszystkim z wysokiej jakości surowca, który jest wytrzymały i solidny. Jest to niezwykle ważne, ponieważ rodzic może bez obaw położyć na przewijaku dziecko o większej wadze. Przymocowany do ściany produkt idealnie przylega i zawsze pozostaje na swoim miejscu.

Przewijaki z naszej oferty dostępne są w kolorze białym, co pozwala na użycie ich w pomieszczeniach o różnorodnym wystroju bez zaburzenia aranżacji wnętrza. Są bardzo praktyczne, ponieważ po złożeniu idealnie przylegają do ściany. Możemy wybierać spośród przewijaków pionowych i poziomych. Oba gwarantują wygodne przewijanie dziecka. Można je zamontować na różnej wysokości, co umożliwia nam najlepsze dopasowanie wysokości do potrzeb i upodobań. Ich dużym atutem jest to, że składają się automatycznie po zdjęciu dziecka. To bardzo ułatwia czynność przewijania niemowlęcia. Po obydwu stronach znajdują się wygodne wieszaki oraz został zamontowany dozownik na 50 rozścielanych wkładek. Przewijak ma wklęsły kształt, co umożliwia bezpieczne ułożenie dziecka. Dodatkowym zabezpieczeniem jest pas bezpieczeństwa, który zapewnia bezpieczeństwo podczas przebierania. Przewijak dla niemowląt składany na ścianę został przystosowany do statycznego obciążenia 113 kg i jest zgodny z wymogami A.D.A tzn. przystosowany również dla dzieci niepełnosprawnych.

Zadbaj o swoją opinię

Nie możemy stać w miejscu, powinniśmy ciągle się rozwijać i doskonalić. Mając własny hotel, restauracje czy pensjonat, przede wszystkim powinniśmy zadbać o naszego klienta. On zanim zdecyduje się na wybór miejsca pobytu wakacyjnego bardzo dokładnie sprawdza, czy dane miejsce przystosowane jest jego potrzeb i spełnia jego oczekiwania. Świeżo upieczeni rodzice kieruje się w wyborze przede wszystkim dobrem dziecka. Aby podnieść standard swojego lokalu, koniecznie wyposaż łazienki w przewijak dla niemowląt. Są one praktyczne, nie zajmują dużo miejsca, a potrafią przyciągnąć potencjalnego klienta, jakim jest rodzic z małym dzieckiem. W ten sposób zyskasz lepszą opinię oraz uznanie swoich klientów. Przewijak IMPECO jest bardzo dobrą inwestycją, ponieważ posłuży Ci przez wiele lat. Dzisiaj taki dodatek do publicznych łazienek nie jest już zaskoczeniem, ani elementem opcjonalnym, jest on praktycznie obowiązkowy.

Najczęściej kupowane przewijaki dla niemowląt składane na ścianę

Przewijak dla niemowląt składany IMPECO (pionowy) - 1009 zł brutto

stanowisko do przewijania niemowląt pionowy impeco

Przewijak dla niemowląt składany IMPECO (poziomy) - 1009 zł brutto

stanowisko do przewijania niemowląt poziomy impeco

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl