Masz pytanie? tel: 733 888 555 e-mail: sklep@higieniczny.pl
» Jednostki budżetowe - odroczony termin płatności » Indywidualna wycena inwestycji dla firm
Kontakt

kontakt ze sklepem

Praca

Oferta pracy - Doradca Klienta

(01/03/2020DK)

Wymagania:

- doświadczenie w obsłudze klienta;
- łatwość w nawiązywaniu kontaktów;
- empatia i cierpliwość do obsługiwanych klientów;
- samodzielność i umiejętności organizacyjne;
- kultura osobista oraz dokładność;
- swobodne poruszanie się w środowisku internetowym;
- umiejętności obsługi komputera.

Mile widziane:

- doświadczenie w obsłudze sklepu internetowego;
- umiejętność i łatwość w tworzeniu opisów produktów.

Zakres obowiązków:

- telefoniczna i mailowa obsługa klientów (sprzedaż przychodząca);
- nadzór nad terminowym przepływem informacji i dokumentów;
- obsługa sklepu internetowego (udzielanie rzetelnej informacji, dobra znajomość produktów z oferty sklepu - wyposażenie toalet publicznych: suszarki do rąk, dozowniki do mydła, uchwyty dla niepełnosprawnych, żele do dezynfekcji rąk, podajniki ręczników papierowych itp.);
- przygotowywanie towaru do wysyłania, kontakt z firmami kurierskimi;
- obsługa zwrotów, wymiany, reklamacji.

Oferujemy:
- stabilne zatrudnienie na umowę o pracę (praca od 8:00 do 16:00 - Ostrowskiego 30 Wrocław);
- przyjazną i spokojną atmosferę :-)

Osoby zainteresowane ofertą pracy proszone są o przesłanie swojego CV na adres mailowy: praca@higieniczny.pl /W tytule proszę podać imię i nazwisko oraz nazwę stanowiska/
Jednocześnie chcielibyśmy poinformować, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

W aplikacjach prosimy o dopisanie klauzuli:  Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w ofercie pracy niezbędnych do procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 o ochronie danych osobowych Dz.U. nr 133, poz. 883).

Administratorem danych osobowych jest Cookandlove.pl Anna Werelich z siedzibą przy ul. Aleksandra Ostrowskiego 30, 53-238 NIP: 6161473965 Dane zbierane są dla potrzeb obecnej rekrutacji, a w Ma Pani/Pan prawo żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, usuwania, ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest dobrowolne, ale konieczne do przeprowadzenia rekrutacji. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne i wymaga Pani/Pana wyraźnej zgody. W przypadku kiedy podstawą przetwarzania jest  Pani/Pana zgoda to  informujemy, że zgoda ta może być cofnięta w dowolnym momencie.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl