Masz pytanie? 
 tel: 733 888 555 
Kontakt

kontakt ze sklepem

płatności

Podajniki na papier toaletowy to obecnie norma w toaletach w miejscach publicznych. W naszej ofercie dostępne są zarówno pojemniki jak i uchwyty na papier toaletowy wykonane ze stali nierdzewnej oraz odpornego na uszkodzenia tworzywa ABS. Są to rozwiązanie bardzo funkcjonalne, których klasyczny design pozwala na zamontowanie ich w każdej toalecie. Jeśli chodzi o proponowane przez nas dozowniki na papier toaletowy, to pochodzą one od wiodących na rynku producentów. Wszystkie posiadają oczywiście specjalny grzebień, który ma za zadanie ułatwić odcinanie papieru. Niewielki wizjer umożliwia skontrolowanie zawartości pojemnika w dowolnym momencie. Wszystkie dozowniki na papier zamykane są za pomocą niewielkiego kluczyka, co stanowi skuteczne zabezpieczenie przed ingerencją osób do tego niepowołanych.

Podajniki na papier toaletowy JUMBO z plastiku

Wykonane z plastiku ABS podajniki na papier toaletowy są nie tylko proste w obsłudze, ale także bardzo wytrzymałe. Plastik ABS to tworzywo sztuczne, które jest bardzo twarde i przy tym odporne na ewentualne zarysowania. Jego okresowa konserwacja nie nastręcza żadnych trudności. Proponowane przez nas dozowniki na papier można wykorzystać w przypadku roli o długości w przedziale 150 m - 300 m. Ze względu na fakt, że nakładkę na rdzeń można wyjąć, uzupełnianie wkładu jest naprawdę proste. Komora na papier toaletowy jest oczywiście zamykana kluczykiem. Wszystkie podajniki wyposażono w niewielkie okienko, które pozwala nam na łatwe sprawdzenie zawartości pojemnika. Dostępne podajniki mają dość klasyczny kształt, dlatego można je zamontować w dowolnie urządzonej łazience. Sprawdzą się również w łazienkach publicznych, w których panuje duże natężenie ruchu.

Uchwyty na papier toaletowy w roli ze stali nierdzewnej

Dozowniki na papier toaletowy ze stali nierdzewnej cechują się wytrzymałą konstrukcją oraz nowoczesnym designem. Proponowane przez nas pojemniki ze stali szczotkowanej na pewno będą się doskonale komponować z metalowymi podajnikami na mydło i ręczniki papierowe. Stanowią one najlepsze rozwiązanie, gdy w grę wchodzą łazienki publiczne w miejscach, w których zachodzi ryzyko wystąpienia aktów wandalizmu. Podajniki zamykane są na kluczyk. Staramy się proponować Państwu pojemniki na papier toaletowy, które są solidne i jednocześnie łatwe w obsłudze. Dlatego też dostarczamy jednie łatwe w montażu dozowniki z otwieraną przednią pokrywą. Oferowane przez nas podajniki dostosowane są do wymiarów standardowych rolek papieru toaletowych. Bez problemu można w nich umieści rolki, których wewnętrzna średnica wynosi 40 mm – 80 mm.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl