Masz pytanie? tel: 733 888 555 e-mail: sklep@higieniczny.pl
» Jednostki budżetowe - odroczony termin płatności » Indywidualna wycena inwestycji dla firm
Kontakt

kontakt ze sklepem

płatności

560109 Dozownik łokciowy do płynu i żelu do dezynfekcji S1 Black 1l Tork 560109 Dozownik łokciowy do płynu i żelu do dezynfekcji S1 Black 1l Tork
Dystrybucja: Tork
Cena:

239,00 zł

Cena netto: 194,31 zł

szt.
Dozownik łokciowy do płynu i żelu do dezynfekcji S1 Elevation White 1l Tork Dozownik łokciowy do płynu i żelu do dezynfekcji S1 Elevation White 1l Tork
Dystrybucja: Tork
Cena:

239,00 zł

Cena netto: 194,31 zł

szt.

Dozowniki na płyn do dezynfekcji rąk w ofercie Higieniczny.pl

Dozowniki łokciowe na mydło i żele dezynfekcyjne to obecnie coraz częściej wykorzystywane rozwiązanie. Zapewniają one wyjątkowy komfort użytkowania, ponieważ posiadają specjalne dźwignie, za pomocą których możliwe jest dozowanie mydła lub płynu dezynfekcyjnego bez używania przy tym dłoni. Wystarczy jedynie nacisnąć łokciem komfortowo umiejscowiony przycisk na dozowniku.

Dozowniki ramienne na płyn dezynfekujący lub mydło to rozwiązanie polecane szczególnie do gabinetów lekarskich, kosmetycznych oraz wszystkich tych miejsc, w których zachowanie higieny jest wyjątkowo ważne. Pojemniki tego typu skutecznie pomagają zapobiec rozwojowi bakterii.

Proponowane u nas dozowniki dezynfekujące dla lekarzy są naprawdę łatwe w montażu. Również ich późniejsza konserwacja nie powinna stanowić większego problemu. Nasz asortyment obejmuje produkty cechujące się atrakcyjnym wzornictwem, dzięki czemu można je wykorzystać praktycznie w każdej łazience, również w domach prywatnych.

Dozowniki do mydła łokciowe i ich mocne strony

Mycie rąk to czynność, którą wykonujemy każdego dnia przynajmniej kilka razy. O ile w łazienkach prywatnych korzysta się zarówno z tradycyjnych mydeł w kostce jak i dozowników, o tyle w łazienkach ogólnodostępnych przeważają dozowniki. Dość często spotyka się nowoczesne dozowniki do mydła łokciowe.

Dlaczego właściwie dozowniki do mydła ramienne są rozwiązaniem godnym polecenia do szpitali? W łazienkach w obiektach publicznych z kostki mydła korzystałoby codziennie bardzo wiele osób – w praktyce oznaczałoby to, że mydło stałoby się po prostu siedliskiem groźnych bakterii. Chcąc uniknąć kontaktu drobnoustrojami różnego typu, lepiej postawić na dozownik z mydłem w płynie. Dozowniki do mydła łokciowe mają tę mocną stronę, że z ich pomocą można podawać mydło bezkontaktowo. To właśnie dlatego dozowniki do mydła łokciowe można spotkać nie tylko w centrach handlach, pubach, restauracjach i hotelach, ale także w gabinetach lekarskich i szpitalach.

Warto zaznaczyć, że nowoczesne dozowniki chirurgiczne do płynu dezynfekcyjnego i na mydło łokciowe jak i z przyciskiem naciskanym dłonią odznaczają się wysoką estetyką. Dlatego też stanowią atrakcyjne dopełnienie wnętrza każdej nowocześnie zaaranżowanej łazienki. Dozowniki nie tylko są bardzo higieniczne i w dodatku umożliwiają nam aplikację ilości mydła odpowiedniej do umycia rąk, ale również napełniane są mydłem o niezbyt wysokiej zawartości substancji zagęszczających. Tym samym mydło takie jest mniej szkodliwe dla naszej skóry, nie tworzy również osadów na powierzchni umywalki.

Obecnie dostępne są na rynku dozowniki do mydła szpitalne wykonane zarówno z plastiku jak i stali nierdzewnej. Ten drugi wariant jest szczególnie polecany, jeśli dozownik ma zostać zmontowany w miejscu często uczęszczanym, gdzie może częściej dochodzi do aktów wandalizmu. Nowoczesne dozowniki wyposażone są w nieskomplikowany mechanizm dozujący, który w razie konieczności można bardzo łatwo zdemontować. Oczywiście możemy zdecydować się na dozowniki do mydła o różnej pojemności. Jeśli wybierzemy dozownik o większych gabarytach np. litrowy, nie będzie trzeba go zbyt często napełniać.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl