Masz pytanie? tel: 733 888 555 e-mail: sklep@higieniczny.pl
» Jednostki budżetowe - odroczony termin płatności » Indywidualna wycena inwestycji dla firm
Kontakt

kontakt ze sklepem

płatności

3402 Katrin 189mb czyściwo papierowe 3402 Katrin 189mb czyściwo papierowe
Dystrybucja: Katrin
Cena:

46,00 zł

Cena netto: 37,40 zł

szt.

Czyściwa przemysłowe - podstawa higieny w zakładach przemysłowych

W zakładach przemysłowych, warsztatach, hotelach, restauracjach itd. znajduje się wiele powierzchni, które powinny być na bieżąco czyszczone. Niezależnie od tego, czy chodzi o wytarcie smaru z powierzchni maszyny czy może starcie rozlanego płynu, możecie użyć czyściwa przemysłowego. Czyściwo przemysłowe znajdziecie także w naszym sklepie internetowym Higieniczny.pl.

Czyściwa przemysłowe i ich zadania

Nie da się zaprzeczyć, że czyściwa przemysłowe przydają się bardzo często. Czyściwa tego rodzaju wykorzystywane są chociażby do wycierania. Czyściwo papierowe jest na tyle chłonne, że bardzo szybko wchłania rozlane płyny, poza tym można z pomocą czyściwa także bez problemu usunąć brud i kurz. Obecnie na rynku dostępne są czyściwa przemysłowe, które przeznaczane są do wycierania drobnych zabrudzeń, jak i czyściwa wielozadaniowe, które jak najbardziej sprawdzą się także w przypadku usuwania plam z olejów. Czyściwa przemysłowe chronią dodatkowo ręce przed wysoką temperaturą oraz przed zabrudzeniami.

Czyściwo przemysłowe może być także wykorzystane do usuwania plam i zabrudzeń z różnego typu powierzchni narzędzi, maszyn itd. W tym przypadku sprawdzi się czyściwo włókninowe. Czyściwa włókninowe mogą być używane zarówno na mokro, jak i na sucho. Z jego pomocą skutecznie usuniesz także oleje i smary. Warto zaznaczyć, że dobre czyściwo przemysłowe z włókniny chroni dłonie przed wysoką temperaturą, a także opiłkami metalowymi. Takie czyściwo można z powodzeniem wykorzystać także do polerowania różnych powierzchni z wykorzystaniem profesjonalnych środków polerskich.

W jakich branżach przydają się czyściwa przemysłowe?

Ręczniki papierowe przemysłowe są na tyle użyteczne, że bardzo chętnie wykorzystuje się je w zasadzie w każdej branży. Zarówno czyściwa w roli, jak i czyściwa w listkach używane są w przemyśle metalowym, samochodowym oraz mechanicznym - w tym sektorach czyściwa przemysłowe służą do czyszczenia poszczególnych elementów produkcji. To jednak nie wszystko. Czyściwa papierowe używane są bardzo często także w branży spożywczej - pomagają one utrzymać higienę produkcji, która w tej branży jest wyjątkowo ważna. Ze względów higienicznych czyściwa przemysłowe wykorzystywane są ponadto w branży hotelowo-gastronomicznej. Popularne czyściwa w roli oraz w listkach przydadzą się zarówno w kuchni, jak w miejscach, gdzie przebywają goście. Ze względu na swoją funkcjonalność i przystępną cenę czyściwa przemysłowe są obecnie stosowane z powodzeniem w wielu różnych sektorach.

Czyściwa papierowe uniwersalne

Do popularnych w tej kategorii produktów zaliczają się naturalne czyściwa papierowe uniwersalne, które nadają się do czyszczenia i polerowanie rozmaitych powierzchni - także tych stosunkowo delikatnych, podatnych na uszkodzenia mechaniczne. Uniwersalne czyściwo papierowe przyda się, gdy będziecie chcieli usunąć jakieś zabrudzenia z konkretnej powierzchni z pomocą wody, detergentu, rozpuszczalnika lub oleju. Dostępne u nas czyściwa papierowe są bardzo miłe w dotyku, możecie wybrać czyściwo jedno- dwu- lub trójwarstwowe. Polecamy m.in. czyściwa papierowe uniwersalne, które są bardzo wytrzymałe, odporne na rozmakanie oraz rozwarstwienie. Na pewno jakość naszych produktów Cię nie rozczaruje.

Czyściwo przemysłowe Tork

Ponieważ zawsze chcemy oferować naszym klientom produkty najwyższej jakości, możecie zamówić u nas także czyściwo przemysłowe Tork. Chodzi o superwytrzymałe czyściwo włókninowe, które sprawdzi się nawet w przypadku trudniejszych zabrudzeń. Warto podkreślić, że czyściwo włókninowe Tork jest bardzo trwałe i chłonne. Z jego pomocą możesz usunąć zarówno zabrudzenia organiczne, jak i smary i oleje. Oferta firmy Tork obejmuje także czyściwo włókninowe nasączane do trudnych zabrudzeń rąk, czyściwo do zabrudzeń przemysłowych oraz czyściwo włókninowe wielozadaniowe. Niezależnie od tego, czy interesuje Was czyściwo na roli czy w listkach, możecie wybrać produkty Tork.

Czyściwo przemysłowe Katrin

Jeśli interesują Cię chłonne, wytrzymałe ręczniki papierowe przemysłowe, możesz przetestować także wysokiej jakości czyściwo przemysłowe Katrin. To chłonne, bardzo wytrzymałe czyściwo na roli, które idealnie nadaje się do czyszczenia przemysłowego, wycierania i polerowania. Asortyment firmy Katrin obejmuje czyściwo przemysłowe na roli o różnych parametrach. Niezależnie od tego, na jaki produkt ostatecznie się zdecydujesz, możesz spodziewać się wysokiej chłonności. Czyściwa te nadają się do wody, rozpuszczalników, detergentów, smaru, a także olejów.

Mamy nadzieję, że uda Wam się w naszym asortymencie znaleźć odpowiednie czyściwa przemysłowe. Zdecydowaliśmy się zaopatrzyć nasz sklep w czyściwa wysokiej jakości, od uznanych marek. Nasza oferta obejmuje czyściwo w listkach oraz także bardzo chętnie zamawiane czyściwo w roli. Przy wyborze odpowiedniego czyściwa zachęcamy Was do zastanowienia się nad tym, jak będzie ono wykorzystywane. W naszej ofercie znajdziecie czyściwo przemysłowe o różnych parametrach. Chętnie udzielimy dodatkowych informacji na temat dostępnych produktów.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl