Masz pytanie? tel: 733 888 555 e-mail: sklep@higieniczny.pl
» Jednostki budżetowe - odroczony termin płatności » Indywidualna wycena inwestycji dla firm
Opcje przeglądania
Kontakt

kontakt ze sklepem

płatności

Prysznic dla niepełnosprawnych - zestaw natryskowy chrom Vital Deante Prysznic dla niepełnosprawnych - zestaw natryskowy chrom Vital Deante
Dystrybucja: Deante
Cena:

309,00 zł

Cena netto: 251,22 zł

szt.
Bateria prysznicowa Alipinia z dźwignią Clinic Deante Bateria prysznicowa Alipinia z dźwignią Clinic Deante
Dystrybucja: Deante
Cena:

349,00 zł

Cena netto: 283,74 zł

szt.
Bateria umywalkowa stojąca Alpinia z dźwignią Clinic Deante Bateria umywalkowa stojąca Alpinia z dźwignią Clinic Deante
Dystrybucja: Deante
Cena:

299,00 zł

Cena netto: 243,09 zł

szt.
Bateria prysznicowa Alpinia Deante Bateria prysznicowa Alpinia Deante
Dystrybucja: Deante
Cena:

299,00 zł

Cena netto: 243,09 zł

szt.
Bateria bezdotykowa umywalkowa chrom Vital Deante Bateria bezdotykowa umywalkowa chrom Vital Deante
Dystrybucja: Deante
Cena:

1 099,00 zł

Cena netto: 893,50 zł

szt.
Bateria umywalkowa ścienna z dźwignią Clinic chrom Vital Deante Bateria umywalkowa ścienna z dźwignią Clinic chrom Vital Deante
Dystrybucja: Deante
Cena:

389,00 zł

Cena netto: 316,26 zł

Aby przystosować odpowiednio toaletę publiczną do osób niepełnosprawnych, trzeba pomyśleć przede wszystkim o łatwości korzystania z poszczególnych urządzeń. Ich zadaniem jest w jak największym stopniu ułatwić osobom z ograniczoną sprawnością ruchową użytkowanie sprzętów dostępnych w toalecie. Nasza oferta została wzbogacona o taką armaturę łazienkową, aby sprzyjała ona również niepełnosprawnym i aby mogli oni korzystać z niej bez pomocy innych osób.

Gdzie nie może zabraknąć baterii dla niepełnosprawnych?

Z taką armaturą nie spotkamy się w każdym miejscu publicznym, ponieważ nie ma obowiązku przystosowania każdej toalety do użytku przez osoby niepełnosprawne. Nie oznacza to jednak, że nie warto wziąć tego aspektu pod uwagę przy planowaniu aranżacji toalety publicznej. Bez wątpienia podnosi to standard tego miejsca i działa na korzyść instytucji. Baterii dla niepełnosprawnych nie może zabraknąć na pewno w szpitalach oraz urzędach. Również centra handlowe, restauracje oraz hotele powinny pomyśleć o takim rozwiązaniu. Dzięki temu możemy liczyć na większe zadowolenie naszych Klientów oraz ich pozytywniejszą opinię.

Jak bateria czasowa dla niepełnosprawnych może ułatwić korzystanie z urządzeń sanitarnych?

W naszej ofercie dostępne są baterie czasowe dla niepełnosprawnych. Oznacza to, że są uruchamiane w odpowiedni sposób i po pewnym czasie strumień przepływającej wody zostaje wstrzymany. Bateria czasowa umywalkowa została wyposażona w mieszacz ręczny w postaci dźwigni, która jest umieszczona po boku baterii. Użytkownik może w pełni kontrolować temperaturę wody. Bateria została wykonana z najwyższej jakości mosiądzu, co wpływa na jej trwałość i odporność. Proponujemy również bardzo praktyczną baterię łokciową, dzięki której z łatwością można ją uruchomić dowolną częścią ciała. Wystarczy potrącić drążek, aby nastąpił przepływ wody w armaturze. Toaleta publiczna wyposażona w takie urządzenia spełni oczekiwania osób, które w większości przypadków nie mają możliwości skorzystania z niej.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl